Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lemusz


lemusz
addikt

Teljesítményen nem veszik észre, hogy valami nem okés?

(#2) nyunyu


nyunyu
félisten

A GPU kódnevét például jól felismerte eddig is az alkalmazás, viszont nem mindenki tudja, hogy például a GeForce GTX 1050 Ti nem a rendkívül régi, Fermi architektúrára épülő GF116-os, hanem a GP106-os lapkára alapoz.

GP106 az 1060-ak deriváltjaiban van, én 1050Ti-mre GP107-et ír.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3) eldiablo válasza lemusz (#1) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Számomra is meglepő volt, hogy milyen sokan nem veszik észre. Van akinek már az is jó, ha elindul az áhított játék.

(#4) gabro0


gabro0
őstag

GP107 akart az lenni az 1050 Ti-s mondatban. Ja hopsz, írták már előttem.

[ Szerkesztve ]

(#5) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Pedig kínából olyan óccón lehet kapni a 1050/1060/1070/1080 kártyákat :DDD , hát miért lenne gyanús, ott minden olcsóbb...

sose változnak :) ... régen is ezt csinálták (cpuval is), manapság is... ez üzlet..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#6) keIdor válasza DraXoN (#5) üzenetére


keIdor
titán

Olcsó iPhone XS és Galaxy Note 9 is van, csak tesszék, occó. :K
Ugyanaz mint a drágább: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) tibaimp válasza keIdor (#6) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez komoly, android fut rajta! És ez valakinek nem tűnik fel? :F

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) akoska07


akoska07
nagyúr

Sztem ez egy nyomozás felkutatás része,minél több kártyát tudjanak beazonosítani.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9) DraXoN válasza tibaimp (#7) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

csak azt nem értem, ha ennyit belefektetnek a készülékbe .. miért nem próbálnak meg "saját" kinézetet és bradnet építeni.. nem teljesen használhatatlan a készülék ... bár gyenge a cpu és a kamera, de az ára is extrém olcsó (így érthető)...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#10) m0h0senator válasza tibaimp (#7) üzenetére


m0h0senator
őstag

ó ne tudd meg mennyien. Mikor az iphone 6-6s volt az aktuális csúcs akkor sok ember vett a váci utcában 60-80k ért csak 320x240es volt a kijelző benne ;]

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#11) sequator válasza m0h0senator (#10) üzenetére


sequator
senior tag

Az ilyen utcai ájfón árusoktól néha megkérdeztem volna, hogy választhatok-e, hogy lopottat vagy hamisítványt kérek. :D

sautia

sequator

(#12) m0h0senator válasza sequator (#11) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ezekben a sztorikban mindig az emberi hiszékenység lep meg. És az hogy ha valamihez nem értek (vga/okostelefon vásárlás) akkor miért nem kérek segítséget....

An odyssey through the realm of consciousness.

(#13) Cifu válasza m0h0senator (#12) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mert az emberek naívak és szeretik azt hinni, hogy majd ők okosabbak, és most megtalálták a tutit... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14) keIdor válasza tibaimp (#7) üzenetére


keIdor
titán

Az alsó káva is hatalmas mégis sokan beleesnek a csapdába, gondolom én, különben nem csinálnának ilyen készülékeket.
A Note 9 még inkább hasonlít az eredetire: [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) Pipó


Pipó
őstag

Nekem a 2.13-asra frissített most, nem a 12-re. Lehet, hogy ez is hamis? :B

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#16) Kasya válasza lemusz (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Konnyebb lesz ervelni Ebay-en a visszateritesert.

(#17) prolad válasza lemusz (#1) üzenetére


prolad
őstag

Dehogy veszik, aki nem ért hozzá vagy elég neki a 20 fps, annak nem fog feltűnni. Nem egy olyan gépet láttam, ahol viszonylag drága kártya volt.de a tulaj panaszkodott, hogy lassúak a játékok. Aztán kiderült, hogy az integrált grafikán játszott. De van akinek még ez sem tűnt fel.

Ha meg tényleg régi gépről váltasz (mint a régi P4-es csodák meg az első gen core 2-ek hasonló korú VGA-val), akkor még egy ilyen hamis kártya (ami már legrosszabb esetben is legalább egy gtx 460, de sokszor még annál is jobb) is komoly előrelépés, az új tulaj meg örül, hogy fél/harmadáron megkapta.

(#18) westlake


westlake
félisten

(#19) tibaimp válasza m0h0senator (#12) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Sajnos igazad van!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) arn


arn
félisten

aki ennyire luzer, hogy hasznalat utan sem latja, hogy mit vett... az miert vesz hwt? kerjen meg vkit, ha ilyen szinten nem ert hozza.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#21) #16939776


#16939776
törölt tag

Ez már majdnem késő segítség, mert kicsalták a pénzt a vásárlótól,.De a PCB layout-ból meg lehet mondani, milyen GPU van rajta.
Egy adatbázisban eltárolt képekkel össze lehetne vetni az eladásra kínált VGA hátát, és akár egy képfelismerő program össze is tudná vetni a kettőt,meg tudná mondani ,hogy a OK, FAKE vagy nem beazonosítható a kártya.

[ Szerkesztve ]

(#22) domos válasza #16939776 (#21) üzenetére


domos
senior tag

Mi garantálja hogy a képen az van amit kapni fogsz?

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#23) arn válasza domos (#22) üzenetére


arn
félisten

ennyi erovel kuldhetnek teglat, vagy semmit :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#24) Televan74 válasza arn (#23) üzenetére


Televan74
nagyúr

Hát vannak akik semmit sem küldenek,de a pénzt elteszik.(F1stat) ;] És még a bíróság fel is menti! :W

AMD Fake kártyát látattok már? Vagy azt már hamisítani sem érdemes? :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#25) Carlos Padre válasza Cifu (#13) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vagy a gátlás nélküli minden áron jóljárás motiválja őket, mert hátha nem hamis "csak lopott", és akkor tuti vétel. Ha meg hamis akkor is rasózza valami teljesen foglalmatlanra teljes áron.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#26) zdanee válasza lemusz (#1) üzenetére


zdanee
őstag

Passziánsz fut.
Minecraft fut.
GTA 5 elindul.

Látja vajon a különbséget a 25 fps és a 144 között, ha korábban nem látott 144-en futó játékot?

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#27) lemusz válasza zdanee (#26) üzenetére


lemusz
addikt

GTA5-nél azért illenék észrevenni. Mert mint ahogy írtad is a 25-144 hasonlatot, itt valóban nem valami ingerküszöb alatti 20% eltérésről van szó, nagyobb annál.

[ Szerkesztve ]

(#28) intelMMX


intelMMX
senior tag

Mint 15 éve a hamisított Radeon 9600 Pro-k :U

(#29) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez a GPU-Z-al nézegetés, már eső után köpönyeg, ha megjött aliexpresszrőll a 2080Ti SLI.

(#30) t72killer válasza eldiablo (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha pl egy 1080Ti-t adsz el 2080Ti-ként, hanyattvágó különbséget a gyakorlati életben nem fogsz látni, a hamisító viszont majdnem egy komplett 1080Ti árát keresi a binziszen.

#29: "ha megjött aliexpresszrőll a 2080Ti SLI." <- :DDD. Így jár, aki gumi nélkül végigdug egy illegális kuplerájt Szomáliában...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#31) Tidus válasza akoska07 (#8) üzenetére


Tidus
addikt

Főleg ha esetleg elküldi az IP számodat is. akkor már azt is tudják hogy hol van a Fake VGA.
Aztán még az is kiderül hogy esetleg a Win. is krekkelt. :U

(#32) eldiablo válasza t72killer (#30) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Na jó, csak az a jellemzően Teslát, Fermit a szerencsésebbnek Keplert adtak Pascal helyett.

Amúgy nem csak kamu kártyákat árulnak: [link]

Tidus, gondolod azt nem tudja az MS amúgy is? Nem tudják mit böngészel, nézegetsz, hallgatsz? ;)

[ Szerkesztve ]

(#33) t72killer válasza eldiablo (#32) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Itt se tudni, mi lesz az árakkal fél éven belül. A GDDR6 kifejezetten előny, viszont egyelőre ultradrágák a memóriachipek, várhatóan lejjebb megy az áruk. Ezt végignézheti az ember úgy, hogy a gépében csökken a kari ára 20%-ot, vagy hogy a bolt polcán teszi ezt.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#34) tibaimp válasza t72killer (#30) üzenetére


tibaimp
nagyúr

"Így jár, aki gumi nélkül végigdug egy illegális kuplerájt Szomáliában..." -- :C :C ezen besírtam, köszi, jól esett... :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#35) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Pfú, nem hamis a kártyám. Már jó indul a nap. ;]

We are only Stardust...

(#36) - = Zk = - válasza antikomcsi (#29) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hagyd, én átveszem az egyik kártyát Tőled :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37) devast válasza t72killer (#30) üzenetére


devast
addikt

1080 Ti-t nem tudsz 2080 Ti-ként eladni, mert a pascal bios-ok már nem módosíthatók. Nem tudod beleírni, hogy 2080Ti, ergo nem tudod hamisítani, max átverni próbálhatod meg a vevőt.

(#38) t72killer válasza devast (#37) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Értem:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#39) mepet


mepet
addikt

Nekem hozott múltkor a haver egy nvidia radeon feliratú dobozos csodát. Na most, aki a dobozról nem vette észre, az még nem látott sosem eredetit... A kártya maga nem nézett ki gányul, viszont nem ment az nvidia driverekkel, és a GPU-Z-ben számos adat meg sem jelent, ill. rosszul. Szerintem aki ebből sem jött rá, az a felkiáltójelre is azt fogja hinni, hogy ő cseszett el valamit...

(#40) SchumiBácsi

Azt is megmondja ha egy túlárazott szar?

;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#41) hokuszpk


hokuszpk
nagyúr

erre nagy szukseg lesz az AMD uj kinaipiacos akcioit latva.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#42) Yutani válasza SchumiBácsi (#40) üzenetére


Yutani
nagyúr

Azt azért illik felismerni... :DDD

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.