Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

ez az egész w10/firefox/chrome bagázs egy k. nagy biztonsági fekete lyukká vált.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) liksoft válasza bambano (#1) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nem értelek. Hidd el, jobb Neked, ha ők tudják mit tölthetsz le, mit nézhetsz meg, milyen biztonsági feltételek mellett. Az ellenőrzése ezen adatoknak nem a szokásaid naplózását jelentik haszontalan reklámok szolgáltatásához, hanem csak és kizárólag azt, hogy ne légy fertőző góc! ;] :B ;)
Nem világos? :F :B

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#3) camiIIus válasza bambano (#1) üzenetére


camiIIus
tag

(#4) Romvr válasza liksoft (#2) üzenetére


Romvr
őstag

But!

Oh the irony!

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#5) hklk


hklk
csendes tag

"a Windows 10-ra történő frissítés során a frissítési folyamat mindenképpen a Microsoft Edge böngészőt állítja be alapértelmezettnek"

Hát nem mindenképpen ugyanis a Windows 10 frissítés végeztével, befejezése előtt KI LEHET VÁLASZTANI, hogy meg akarjuk-e tartani alapértelmezett alkalmazásainkat. Természetesen a Windows 10 ALAPBÓL "bepipálja" az Edge-t, de egy pipa levételével megmarad az eddig használt alkalmazás. A Firefox telepítése során is ALAPBÓL be van pipálva, hogy a Firefox legyen az alapértelmezett böngésző.

FF-t használok 3.0 óta, de azért maradjunk a TÉNYEKnél.

(#6) csako válasza hklk (#5) üzenetére


csako
veterán

Ki lehet választani, nekem mégis az itteni 2 gépen Edge lett az alapértelmezett, indításkor sipákolt a FF, hogy nem alapértelmezett... ugyanígy a többi pipálható programnál is: első fájlnyitáskor kérdezősködtek, hogy mi legyen az alapértelmezett,mivel nyissa meg. Mintha telepítésnél nem mondtam volna neki, hogy minden maradjon úgy, ahogy volt.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#7) oszi666


oszi666
őstag

Na akkor valaki, aki ért hozzá, mondja meg nekem hogyna tudom megnyitni firefoxban az OTP honlapját... Mindig SSL biztonsági hibát dob ki, és nem hajlandó sehogy se betölteni. Több honlappal is csinálja ezt, de ez már kiborító...
(Lehetőleg nem olyan megoldást, hogy használjak más böngészőt :D)

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#8) Madara-san válasza oszi666 (#7) üzenetére


Madara-san
tag

Lehet hülye kérdés... de óra / dátum be van állítva megfelelően?

Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

(#9) joghurt válasza csako (#6) üzenetére


joghurt
addikt

Nem az új telepítésről, hanem a Win7/8->10 frissítésről beszélünk, ami a marketing duma szerint átveszi és megőrzi az összes korábbi beállításod. Kivéve, ha konkurens böngésző volt az alapértelmezett.

Kíváncsi vagyok, az EU mikor megy neki emiatt az MS-nek, hiszen a Win7 kapcsán már volt egy megállapodás, amivel az MS elkerülhette az egymilliárd eurós büntit. Most ezt félredobták. Az EU persze jó, ha 2-3 év múlva moccan, addigra az IE nyerhet ezzel pár százalékot a Chrome/FF rovására.

A tej élet, erő, egészség.

(#10) anulu válasza joghurt (#9) üzenetére


anulu
félisten

kíváncsi vagyok, hogy egy minimál részesedésű böngészőnek nekimegy-e az EU... ha igen, akkor nagyon sokmindenki pampoghatna, hogy bármi miért alapértelmezett, amikor neki van egy hasonló programja...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Real_Gabe


Real_Gabe
tag

Sziasztok!

Azt valaki meg tudja mondani, hogy a Win10 Windows Update programjában hol a manóban tudom megnézni és kiválasztani a választható (egyéb) frissítéseket?

Mert csak a fontos frissítéseket mutatja és tölti le, közben a vírusirtóm jelzi, hogy vannak választható frissítések (pl Silverlight, meg illesztőprogramok), de egyszerűen sehol nem találom hol lehetne bejelölni őket, hogy letöltse azokat is.

Köszi!

sáríála

(#12) csako válasza joghurt (#9) üzenetére


csako
veterán

Azt hiszem rosszul fogalmazhattam, én is frissítésre gondoltam :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13) Kékes525 válasza joghurt (#9) üzenetére


Kékes525
félisten

2-3% növekedés nem ér 1 milliárd eurós büntetést.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#14) twollah1976


twollah1976
őstag

Még mindig nincs belőle 64 bites verzió, ugyan úgy ahogy a Windows 10-ből sem.

Lassan kihalnak a 32 bites processzorok, a 4 giga RAM lassan már alap a legócskább asztali gépben is.
Ha jól emlékszem akkor az MS melldöngetve igérte, hogy nem lesz több 32 bites Windows.

Nesze neked fejlődés.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) KikiGames válasza twollah1976 (#14) üzenetére


KikiGames
csendes tag

RLY? Most nem nagképûen (Mert Linux párti vagyok) de eléggé gáz hogy nincs 64 bites Win 10, errôl nem is tudtam.

Annak meg külön örülök hogy az eddig is gyorsabb linuxos Firefox még gyorsabb lesz. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: KikiGames

(#16) Kékes525 válasza twollah1976 (#14) üzenetére


Kékes525
félisten

"Még mindig nincs belőle 64 bites verzió, ugyan úgy ahogy a Windows 10-ből sem." :U
Windows 10 Enterprise VL RTM 32 / 64 Bit ISO Download

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#17) Воланд válasza twollah1976 (#14) üzenetére


Воланд
titán

de, van 64 bites windows 10.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) MadcapLaughs válasza twollah1976 (#14) üzenetére


MadcapLaughs
csendes tag

(#19) csongi


csongi
veterán

Nalam a ff frissitese utan nem lett alapertelmezett, de inditasa utan megkerdezte a win hogy ezt akarom e, maj a kipipalas utan feladta automatikusan az ablakot ahol ez ervenyesiteni tudom, kb ket klikkelessel volt tobb mint 7vagy a 8 eseteben.

(#20) anulu válasza twollah1976 (#14) üzenetére


anulu
félisten

arra celzol, ha jol ertem, hogy nincs x64 W10? mar W7-bol is volt 64 bites...

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) Tamás88 válasza anulu (#20) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Már az XP-ből is volt 64 bites, de állítólag az egy fos volt.

(#22) hallador válasza Tamás88 (#21) üzenetére


hallador
addikt

Ugyan én nem szeretem a Windows-t, de a 64 bites Win XP azért volt olyan amilyen, mert Workstation oprendszernek szánták. Az az veszett stabil volt, de sok minden nem futott rajta. Tulajdonképpen egy szelídített Windows Server 2003 -volt.

Jó volt az a Windows, csak nem elterjedt.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#23) hallador válasza twollah1976 (#14) üzenetére


hallador
addikt

Ha jól emlékszem, akkor a Microsoft, azt ígérte, hogy nem lesz több olyan Windows ami natívan nem képes 32 bites programot futtatni, az nagy különbség. Csak emulálva. Ez szerintem a Windows 10 későbbi verzióinál be is fog következni. Lassan kihal a 32 bites Windows, egyelőre még fejleszt az MS is 32 bites programokat.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#24) dkun válasza hallador (#22) üzenetére


dkun
csendes tag

Főleg kishazánkban nem volt elterjedt a kizárólag angol verzió miatt, illetve mire elterjedhetett volna, jöttek az újabb Win verziók.

(#25) TeeBee73 válasza twollah1976 (#14) üzenetére


TeeBee73
addikt

WUT?
x64 Win10-et használok az egyik gépemen az Insider program indulása óta.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#26) twollah1976


twollah1976
őstag

Mea culpa, maximum mea culpa.

A mondat második felét nem tudom, hogy sikerült összehoznom, hogy "ugyan úgy ahogy a Windows 10-ből sem.".
Kicsit keményebb volt a trip amin voltam.

Az szép meg jó, hogy van a FF-ból 64 bites béta, de azok csak béták sose jutnak ki a béta státuszból.

Javaból, flashből, böngészőből is van 64 bites verzó csak a Mozilla ragaszkodik foggal, körömmel a csak 32 bites FF-hoz (Linux, MacOS nem játszik).

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#27) Jester01


Jester01
veterán

Frissítettem linuxon és ráengedtem 9gag-ra ... lehet, hogy placebo de mintha tényleg fürgébb lenne.
Na majd hosszabb távon eldől.
Mondjuk ha nem zabálna annyi memóriát hogy megfeküdje a gyomrát az sem lenne baj :U

Jester

(#28) Rickazoid válasza Jester01 (#27) üzenetére


Rickazoid
addikt

Én valahányszor, miután ráengedem bármely böngészőm 9GAG-re, Linux alatt, a COMODO kiabál következő ellenőrzéskor, hogy vírust (vagy egyéb malware-t) talált a böngésző cache-ben. :K

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#29) #40553216 válasza anulu (#10) üzenetére


#40553216
törölt tag

Nem a böngészőnek megy neki, hanem a böngésző gyártójának. Amelyik történetesen az MS, és amely „véletlenül” éppen azért tesz ilyen szemét lépéseket, hogy minél hamarabb nagy részesedése legyen más szoftvereinek is. És erre a célra a már nagy részesedéssel bíró szoftvereinek használatán keresztül tör. Milyen meglepő! Hisz’ még csak 34 éve tesz így.

(#30) Tamás88 válasza #40553216 (#29) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

És a Tesco is milyen szemét, hogy a saját gazdaságos termékeit helyezi mindenhova feltűnően, Meg a CBA is milyen szemét, hisz ugyanezt teszi, meg a Reál is szemét, mert ugyanezt teszi. Hagyjuk már, aki akar választ. Én választottam és Firefox mellett tettem le a voksomat. Bár tény, hogy nem szép gesztus, amit a frissítés után csinál. Ennyi erővel az Apple is szemét lehetne, mert a telepítés után nem dob fel ablakot, hogy a Safarit akarod használni, vagy mást.

(#31) hallador válasza Tamás88 (#30) üzenetére


hallador
addikt

Csak a felsoroltak a termékek mellett a konkurencia termékeit is árulja, és nem kell mindenféle csellel folyamodni hogy használni tudj mást is. Az Ms elég nagy ahhoz hogy ilyen lépésekkel a konkurenciát simán eltiporja, emlékezetes esetek, Netscape, Novell, Apple Computer stb. Ráadásul az explorerbmeg az utódja minden csak nem jó böngésző.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#32) #51736960


#51736960
törölt tag

én végül megszabadultam a win10-től, 7-re váltottam vissza. nem volt könnyű döntés, mert van pár dolog, ami tetszett a 10-ben, de végül besokalltam a feature-nek szánt, valójában "pain in the ass" funkcióktól.
már csak a firefoxra kellene valami alternatívát találnom, pedig majd' egy évtizede használom, de egyre kevésbé tetszik az irány. (sajnos a konkurencia még rosszabb, legalábbis nekem még annyira sem felel meg, mint a ff.)

(#33) KAMI911 válasza #51736960 (#32) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Mi az ami nem tetszik, mi az amivel gondod van? Pár kiegészítővel lehet áthidalható a probléma.

(#34) #51736960 válasza KAMI911 (#33) üzenetére


#51736960
törölt tag

ezt itt off, de azért röviden leírom, hogy a legfájdalmasabb az új kinézet, ezért az első addon amit felrakok az a classic theme restorer. (egyébként nem értem, miért kell addon ehhez, alapból kellene adni a lehetőséget)
aztán nagyon zavar az új options menü, alig tudok benne navigálni (tudom, vén sz*r vagyok) :)
az addon és plugin update körüli hercehurca az agyamra megy, folyamatosan dobálják a különböző hibaüzeneteket, valami probléma mindig van. (sok addont használok, adblock, siteblock, 3 féle youtube addon, stb...)
aztán vannak apróságok még, amiket az about:config-ban kell minden telepítésnél beállítanom (pl. trim.url), de itt nem is arról van szó, hogy ne lehetne megcsinálni, inkább arról, hogy egyre nehézkesebb és nyögvenyelősebb az egész.

na mindegy, kiduroggtam magam, leülök, köszönöm. :DDD

(#35) bambano válasza Tamás88 (#30) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a teszkót is meg a többit is árgus szemmel figyeli az összes hatóság, és ha versenyellenes dolgot művelnek, megbüntetik érte, mint az atom. ugyanígy, az ms-t már vizsgálták a böngésző kérdés miatt, és csak azért nem büntették rommá, mert önként és dalolva felajánlotta a böngésző választó ablakot.

annak a határideje lejárt, most ugyanott folytatja, ahol abbahagyta? akkor ugyanott kellene folytatni a büntetését, ahol abbahagyták.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#36) bambano válasza Rickazoid (#28) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

régen, mikor még irceltünk, voltak olyan kérdések, amire adott válaszokat a botok ascii art kickkel honorálták :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#37) arnyekxxx válasza hallador (#31) üzenetére


arnyekxxx
veterán

és nem kell mindenféle csellel folyamodni hogy használni tudj mást is.

Mert egyébként milyen csel kell ahhoz, hogy azt a böngészöt használd amelyiket akarod?

Jut eszembe 100ból hányan inditanak úgy böngészöt, hogy valami társított filetipusra kattintanak és hányan úgy, hogy a program ikonjára kattintva futtatják?

(#38) hallador válasza arnyekxxx (#37) üzenetére


hallador
addikt

Szerintem azért elég komoly hátrány egy átlag usernek, maga a cikk tartalma is, mert egy átlag user nem akar ilyenekkel szórakozni ment hogyan állítsam alapértelmezetté a böngészőt, mert alaphelyzetben sehogy nem ajánlja fel a Windows 10.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#39) Pete55555 válasza Romvr (#4) üzenetére


Pete55555
addikt

Kellene egy like gomb :D

...Szeretem leracsniztatni...

(#40) ƬΛЯΛ válasza Pete55555 (#39) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Ezt akartam mondani :C

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#41) Realradical válasza hallador (#38) üzenetére


Realradical
őstag

Az átlag usernek édesmindegy milyen böngészőt használ

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#42) arnyekxxx válasza hallador (#38) üzenetére


arnyekxxx
veterán

mert egy átlag user nem akar ilyenekkel szórakozni ment hogyan állítsam alapértelmezetté a böngészőt

Marad a kérdés, az átlagjuzert mit érdekli, hogy a rendszernek melyik az alapértelmezett böngészője? Ha a rókaikonra kattint akkor is a róka indul ha a kékE az alapértelmezett.

(#43) KikiGames válasza arnyekxxx (#37) üzenetére


KikiGames
csendes tag

Nem csak a társított fájltípusnál fontos az alapértelmezett böngészô. Nekem pl zavaró lenne átlag userként is ha a Steam-en vagy Skype-on küldenek egy inket megnyitja Internet Explorerben. Vagy ha valamilyen program weboldalra irányít át akkor mndjuk nem a már alapból megnyitott használt böngészôn nyitja meg hanem feleslegesen egy második böngészôn nyitja meg. Pedig egy átla felhasználót lehet hogy érdekelne mundjuk a program/akármi "about" vagy "help" része is mit mostanság már böngészôbe átirányítva érhet el az ember. Elég komoly probléma ez a Microsftól, egy ekkora cégtôl hogy nem kérdez rá az alapértelezett böngészôre, vagy hogy így el van rejtve ennek a beállítása.

Üdv: KikiGames

(#44) KAMI911 válasza #51736960 (#34) üzenetére


KAMI911
aktív tag

Miért nem ALT-al hívod elő a régi menüt? Ráadásul a menüsort vissza is tudod állítani, ott ahol az eszköztárakat is ki és bekapcsolod. Jobbklikk a menügombokról - menu bar -> pipáld ki? Így nem jobb?

(#45) Alchemist


Alchemist
addikt

Az újabb FF annyira tré, hogy például ezt be se tölti (se nálam, se apámnál), csak várakozik... pedig kipróbáltam a bővítmények letiltásával is.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#46) Ringman válasza #51736960 (#34) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#48) King Unique válasza Tamás88 (#30) üzenetére


King Unique
titán

+1
Amúgy egyébként szánalmas és nevetséges ez az egész cirkusz....egy gyártó a saját maga által készített rendszerbe, mért ne rakhatná bele gyárilag a saját megoldásait?? Talán a konkurens termékekkel kéne telepakolnia, vagy elvárni, hogy egy átlagfelhasználó, ahhoz, hogy tudjon xy dolgot csinálni a rendszerben (böngészés, film-zene lejátszás stb.), majd mindent maga vadásszon össze?
Érdekes módon, azért, mert az OS X-ben benne van a Safari és egyéb almás cuccok, azért nem ugat senki, vagy a másik platform xy rendszere előre tele van pakolva programokkal, azt se firtatja senki. És telepítéskor, vagy utána épp az utóbbinál se kérdi meg sok népszerű OS, hogy mit akarsz telepíteni, mi legyen az alapértelmezett...

Az MS-t egy szaros böngésző miatt csesztetni, mikor ugyanúgy a Win10-ben, ha nem tetszik az Edge, 2 perc alatt felraksz és beállítasz alapértelmezettnek egy FF-et, egyszerűen röhejes...a böngészőválasztó meg egyenesen felesleges volt, sok usert idegesített és mki előbb lőtte ki a francba, minthogy onnan válasszon, telepítsen.
De ugye, aki itt emiatt nagyban szapulja őket, többségénél tudjuk, honnan fúj a szél. :DDD Tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

(#49) Kékes525 válasza King Unique (#48) üzenetére


Kékes525
félisten

Abszolút értelemben igazad van, de azért vedd figyelembe, hogy az Apple rendszerét a Windowshoz képest sokkal kevesebben használják. Másrészt hiába bakfitty a böngésző csere, az átlag usernek nem az, azt használja, amit kézhez kap. Persze, ha ez lenne a Microsoft legnagyobb hibája, akkor nagyon örülhetnénk. :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#50) King Unique válasza Kékes525 (#49) üzenetére


King Unique
titán

Pusztán az, hogy kisebb a piaci részesedése, nem elég indok arra, hogy abban is ne lehetne hasonlót bevezetni.

"az átlag usernek nem az, azt használja, amit kézhez kap."
Ja tényleg olyan nagyon nehéz és nagy probléma, mikor minden külső böngésző az alapértelmezetté tételi ablakot dobálja, ha éppen más browser a default...Akkor lenne ez akkora probléma, ha nem lehetne mást felrakni, vagy alapértelmezetté beállítani, de erről szó nincsen. Ugyanakkor átlag felhasználót alapból nem is érdekli, hogy milyen böngésző van a gépén, csak az adott weboldalt meg tudja nyitni vele. AKinek meg megvannak a felhasználási szokásai, az eleve felrak telepítés után egy neki tetsző szoftverpakkot és azt használja, amiben szintén nem akadályozza semmi.
Másrészt eleve egy adott OS-hez tartoznak saját, beépített rendszerkomponensek és szolgáltatások. Ennyi erővel mért nem támadják a 8.x óta beépített natív vírusvédelmet, a Defendert? Ja, ameddig egy csomó teszten elbukik, meg utolsó helyen szerepel, addig nyilván a többi gyártónak sem böki a csőrét, de amint elkezdene jobban szerepelni, a nagy, fizetős termékekkel egy szinten teljesíteni, biztos jönne az AV-választó képernyő is...Az is milyen undorító volt, mikor az ingyenes kínai AV-k bekerültek az élmezőnybe, aztán rögtön betámadták mindenféle pitiáner dologra hivatkozva és kizáratták a tesztekből, nehogy rossz fényt vessen, a top fizetős termékekre. Érdekes, hogy ameddig csak a középmezőnyben szerepelt, addig nem háborgott miatta senki...

Ne meg ennyi erővel tényleg csinálhatnának ide xy választó menüt. Ott az OS kérdése. Azért sem pampog senki, hogy legtöbb előtelepített PC-n, notebookon mért Windows van? Mért nem pakolnak rá egyszerre Windows-Linux-OS X triót és első indításkor mindenki választhatna? Ja, mert a sok kis szoftvergyártó cég, aki elsődlegesen Windowsra fejleszt, nyilván nem örülne, ha ezáltal veszélybe kerülne a terméke és pozciója, vagy éppen az almások nem tudnák a túlárazott hardverekkel lehúzni a jónépet...
Na meg az MS eddig is a külső szoftvergyártóknak kedvezett, mivel direkt nem pakolta tele a WIndowst professzionális megoldásokkal, hanem nagyon sok benne a basic szintű program. Ezáltal a külsős szoftvereknek is biztosítva a létjogosultságát.

Nem szól ez az egész semmi másról, mint a pénzről és, hogy ki mekkora szeletet hasítson a tortából. Nem a felhasználók érdekeit nézi egyik külső szoftvergyártó sem, hanem, hogy a kis termékét el tudja adni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.