Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) strogov válasza atike (#4) üzenetére


strogov
senior tag

Nekem egyik se fáj, mert egyik se érdekel. Legfeljebb azokat sajnálom akik azt hiszik most 16-18 évesen, hogy majd influencerként fognak (meg)élni, és ezt komolyan gondolják. Csinálják a videókat, reménykednek, energiát tesznek bele ... és majd pofánvágja őket a realitás.
A celebeket és politikusokat meg nem sajnálom ... meg azokat se akik hallgatnak rájuk.
Személyes történet:
Egyszer egy plasztikai sebészet lapját csináltam. A sebész felesége jött és mondta mit, hogyan szeretnének. Egyszer jött, hogy rendezzem át a galériát (kb. 60 előtte-utána kép). Kérdeztem nem mindegy a sorrend? Ezek csak előtte-utána képek. Mellet akar valaki akkor végignézi, és kitalálja mit akar.
"Dehogy mindegy! Ezek különböző típusú mellformák." Van egy csomó látogatójuk akiknek a reggeli mellé az az újság, hogy megnézik változtak-e a mell trendek. Ha már nem trendi a melle, akkor megcsináltatja újra. Itt egy perces néma csend jött, majd nyugtázta, hogy visszatértem. Megnyugtatott, hogy nem gond ha én ezt nem értem, és folytattuk.

Több mint 10 éve volt, de belevéste az agyamba, hogy soha ne becsüljem alá az emberi hülyéseget.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.