Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) Busterftw válasza camper (#17) üzenetére


Busterftw
veterán

"Kérdésem nekem volt, megismétlem: ha van a fiókomban egy olló attól én már fodrász vagyok? "
A kerdesed nagy marhasag, mert sehol nem irtam, hogy ha van autod, akkor lesz automatikusan vezetoi engedelyed is. De linkelheted.

Szoval igen, ahogy allitottam, ha van vezetoi engedelyed, akkor el tudsz vinni A-bol B-be embereket, ahogy fodraszkepzes utan is vaghatsz hajat.

Hozod megint a TEÁOR szamot, senki nem emlitette.
Tolem hivhatjak Makosguba szamnak is. Nem mondtam, hogy az Uber soforok ne kapjanak barmilyen szamot vagy engedelyt, barmi is legyen a maganvallalkozo kovetelmeny.

"Ezt az uber fizet adót már másodszorra írod be - és másodszorra sem igaz - ezért arra kérlek add már meg a forrást ahonnan ezt az infót vetted."
Es te honnan vetted, hogy az Uber mennyit nem fizetett be?
Az UBER tarsasagkent volt bejegyzve, az alapjan fizetett adot.

"írd már be a uber driver címszó alatt szereplő gazdasági tevékenység TEÁOR számát"
Ird be te. En egy szot nem szoltam a TEÁOR szamrol, hozz forrast te.

"Legyen már benne az is, hogy az uber miféle tevékenység után fizeti az adót és milyen mértékben, ahogy az is, hogy az uber driverek miféle tekényseg után vannak bejelentve és az után miféle mértékben adóznak."
UBER: fuvarmegoszto szolgaltatas
Sofor: maganvallalkozo

"Ja értem, az uber cuccai alatt azt a gps helymeghatározó szoftvert érted ami egyébként minden mobiltelefonon is megtalálható?"
Kihagytal egy csomo mast amit az Uber app nyujt, fentebb leirtam.
Egy darab taxiscegnel nem volt az, hogy gombnyomasra megrendelted, lokacio alapjan kijott a sofor, lattad hol a sofor, mennyi ido mulva erkezik meg, mennyit fizetsz, kiszalltal es fizettel automatikusan. Te ennyibol annyit olvastal ki, hogy a mobilokban ott van a Google Maps GPS-el. Es igen, mert mindez a kenyelem olcsobb volt.

"Tudod mi az a 25%? "
25%. Tudod mi az a 27% afa? Tudod mit jelent ez? Ez komoly? Ez a negativ "erv"?

A kutyat nem erdekli. Dolgozol, ha a cegnek es a sofornek megeri akkor megeri.
Ha nem nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.