Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) b. válasza sb (#31) üzenetére


b.
félisten

Helyettük Amerika fogja.DE őket nincs aki szankcionálja...
megértettem elsőre is mit írtál, nem is rád írtam, hogy örülsz. De amit írtál egy feltételezésen alapul, egy bizonyítatlan vádon,és úgy kérsz elméletileg számon, az egyéni érdek alapján, hogy mi van ha igaz amit állítanak. Szerinted ha csak egyéni érdek táplálná a mondandómat akkor érdekelne ezen cég sorsa? Foglalkoznék az erkölcsi részével, hogy ez jogos vagy jogtalan?Hogy mi lesz a mobilpiac sorsával 2-5 év múlva?
Én meg azt mondom hogy a Huawei nem ártatlan,de nem jobban bűnös, mint akármelyik másik telekommunikációs cég vagy alfa ország és a kémkedés ürügyén nem jobban sáros Kína mint az USA vagy az oroszok. Szerintem, DE mivel erre nincs egy mérce se nyílt felmérés, mindenki az egyéni beállítottsága alapján dönti el ez mennyire jogos, de meggyőzni felesleges a másikat feltételezésekre alapozva. Ez ami most történik a Huaweivel ez pontosan egy egybites flag,csak nem a bizonyítási oldalon, hanem a végrehajtásin.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.