Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Crafter32


Crafter32
őstag

Az A szeriát is tönkrevàgtàk. Mégis mit várnak?

(#2) janeszgol válasza Crafter32 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez így igaz. A legnagyobb ökörség az A3 eltörlése. Aztán az A6 túlárazott lett (a mai 75-80 ezer ft körüli ára már jobb). Meg úgy az egész A, J széria elcsúszott.

(#3) sKie^


sKie^
tag

Kivancsian varjuk. Ez a kozepen lyukasztott elkepzeles egeszen elfogadhato, ha a Samsung tartani akarja magat a notch-tol.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#4) zozzo72 válasza Crafter32 (#1) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Óriási a kínaiak nyomása!
Nagyon észnél kell lenniük, a jelenlegi pozíció ellenére.

A legkisebb hibára lecsapnak egyből.
Lassan 5,5" lesz a compact kijelzőméret :O

(#5) Somatom


Somatom
veterán

Már megint egy átgondolatlan megoldás. Elfogadom, hogy kilyukasztják a kijelzőt. De miért a bal sarokba rakják? :W Fektetett nézethez balra szokás fordítani a telót. Ha a lyuk a jobb sarokban lenne, akkor fekvő nézetben is ugyanúgy notibar -ból venne el helyet, mint álló nézetben, nem pedig a tartalomból..

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) <Lacy85> válasza sKie^ (#3) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Épp azt néztem én is, hogy így még teljesen elfogadható.
A Xs Max mellett határozottan jól néz ki.

(#7) INGJOKE válasza Somatom (#5) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez nem minden mobilnál van így a mi mix 2s-t mivel alul van a fénymérés meg minden mindig jobbra kell dönteni, hogy a kezeddel ne árnyékold le...

(#8) Maxxy10


Maxxy10
őstag

Lehet erdemes lenne megvárni az S10-et?

[ Szerkesztve ]

(#9) enginev3.0


enginev3.0
félisten

"kameralika" <- ez most komoly? :D

Amúgy nekem ennél a notch jobban bejön

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Lyukas és szivárog.. Nem hangzik túl biztatóan.

(#11) SkyLine3000 válasza zozzo72 (#4) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem lassan. Már most is az...

(#12) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Az iPhone-on kívül,amit várni szoktam évente új mobilt,az a Samsung S,Note széria. Ezért remélem szuper készüléket dobnak piacra,jó üzemidővel.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#13) Somatom válasza INGJOKE (#7) üzenetére


Somatom
veterán

Na, az is egy zseniális tervezés lehet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#14) Szakiii válasza enginev3.0 (#9) üzenetére


Szakiii
addikt

Az nekem is fájt :D

(#15) enginev3.0 válasza HarleyCustom (#12) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha tényleg van eszük és figyelik a piacot, akkor jövőre (S10, note 10) mindenképp észre kell venniük, hogy a Huawei akik egyébként feltörtek mint a talajvíz már bőven 4000MAH akksikat raknak a telefonokba! és ez elég fontos szempont

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) sKie^ válasza enginev3.0 (#15) üzenetére


sKie^
tag

Note 9-nal mar megvan a 4000mAh. Most mar csak az S szeriat kell felhuzni.

[ Szerkesztve ]

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#17) Cifu


Cifu
nagyúr

Nos, akkor reménykedjünk, hogy a Note szériánál nem vetik be ezt a "zseniális" megoldást. Mert ez gusztustalan. Az S9 hozzá képes határozottan szép.

Egyébként nem teljesen értem a Samu problémáját. Végre eljutottunk oda, hogy a mobilok szükségszerűen nem lecserélendőek évente. Nincsenek óriási újítások, a teljesítményük megfelelő, akkor minek cserélni?

A széthajtható telefonok sem fogják szerintem megváltani a világot, mert a nagyobb képernyő -> nagyobb fogyasztás gondolatmenet szerint az adott szintű üzemidő csak nagyobb aksival valósítható meg. Azt meg nem szokták erőltetni a koreai gyártók.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#18) szubrutin válasza Cifu (#17) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Ha nem cserelnek evente telefont, akkor nem lesz akkora bevetel.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#19) borand


borand
aktív tag

Egy fokkal jobb, mint a notch, de továbbra se értem, hogy felül miért ne maradhatna az a káva méret, alul meg gyalu. Durva, hogy a 2 éves S8 desingnal továbbra sincs semmi baj és bőven megállja a helyét.

(#20) 2ofthem válasza borand (#19) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Én sem cseréltem még le az S8-at, és a jelenlegi kínálatból nem is szeretném, pedig az üzemidővel már nem vagyok kibékülve.

(#21) keIdor


keIdor
titán

Lehetne egy selfie/front camera nélküli verzió, mert engem pl totál hidegen hagy a selfiezés...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22) Cifu válasza keIdor (#21) üzenetére


Cifu
nagyúr

Azért a közelség-érzékelő gondolom hiányozna... ;)

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#23) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Ez a kamerslyuk legalább olyan undorító mint a notch. Sosem érdekelt igazán a telefonok kinézete, de ez a funkcionalitásba is belemar. 100x inkább káva.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#24) kali válasza zozzo72 (#4) üzenetére


kali
legenda

Nem lassan, hanem konkrétan nincs már élet 5.5" alatt a csúcskategóriában.

enginev3.0: Hála az égnek, a Note9-nél már szempont volt az akkumulátor kapacitása is és 4000 mAh-sat kapott, amivel jól is teljesít.
Az S szériánál ez kérdéses, eddig legalábbis az volt, mert nem azt tekintették elsődleges szempontnak, az a Note-ok kiváltsága volt, aminek a Note8-nál betett az előző típus kapcsolódó problémája, de a 9-től megint sínen vannak.

(#25) youngboy


youngboy
senior tag

Nem értem minek ez a kijelző farigcsálás pár miliméterért. Főleg, hogy ettől csak drágább lesz szerintem. Meg rondább és ...

(#26) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Azért ezek még elég kérdőjeles infók.
Az 5,8-as alap hihető de a 6,2-es Plus változat "kicsinek" tűnik a mai trendek fényében.
Főleg hogy még tovább csökken a káva.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#27) yoogie válasza Maxxy10 (#8) üzenetére


yoogie
aktív tag

Lehetséges, én is ezen vacillálok, most vennék telefont, de nem igazán tudom melyik lenne az ideális, illetve a Note 9-en gondolkodom Samsung oldalról..

(#28) #16820480 válasza Cifu (#17) üzenetére


#16820480
törölt tag

A széthajtható telefonoknál a nagyobb problémát talán nem is az üzemidő jelentené, hanem a rebesgetett 1700$-os árcédula...

(#29) forgonati


forgonati
őstag

Örülök hogy 1 hónapja megvettem az S9 Plust. Ez a lyuk gusztustalan. Hamarabb elfogadom a OP6T féle cseppszerű notchot, mint a kijelzőben éktelenkedő lyukat. Jézusom. Asszem az S9-el simán kihúzom addig amíg ez a sok baromság lepörög és előállnak a gyártók valami épkézláb megoldással. Ez így rossz vicc.

Keelah Se'lai!

(#30) enginev3.0 válasza kali (#24) üzenetére


enginev3.0
félisten

UP nekik, ne hagyják abba

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#31) pusszycat válasza bitblueduck (#23) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Láttad képen azt a verziót ahol 4 vagy 5 van belőlük fent? Na még az is jobb, mint egy egymagában.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#32) aelod válasza Cifu (#17) üzenetére


aelod
veterán

Egyébként nem teljesen értem a Samu problémáját. Végre eljutottunk oda, hogy a mobilok szükségszerűen nem lecserélendőek évente. Nincsenek óriási újítások, a teljesítményük megfelelő, akkor minek cserélni?

A pénz miatt. Ha nem veszed meg az újat mert jó a régi is még akkor nincs bevételtöbblet. Deccit.
Ez a lyuk, notch hányadék. Egy értelmes megoldás volt idén a teljes kijelzős telefonra és az a motorikusan kikandikáló majd eltűnő kamera a Vivo Nex-nél. A "jajj elromlik, belemegy a por" problematikája nem helytálló. :N

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#33) INGJOKE válasza Somatom (#13) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez minden telefonnál előfordulhat az i6-on is le tudtam takarni játék közben...

(#34) _CICAFIU_ válasza Cifu (#22) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

És a fény érzékelő

Huawei P30

(#35) M5Norbi válasza Maxxy10 (#8) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ez csak az én véleményem de szerintem igen.

Mivel "10"-es és keleten imádják a számmisztikát szerintem igyekeznek nagyot dobni.
De ha nem az sem baj.
Ha jók rémlik nem is olyan sokára fog jönni március/április.
De ha mégsem lesz nagy szám az sem tragédia mert addigra mérséklődik a többi most még újdonság ára mint a P20Pro/Mate20 Pro vagy LG V40 vagy G7,házon belülba Note9,ideér a Mi Mix3 de még talán a tavalyi Iphone X ára is olvadhat illetve még mindig jó opció lesz a OP6T is.

Szóval ha van időd várni a telócserére akkor igen.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#36) mrThomi


mrThomi
őstag

Mekkora az esely hogy a led ertesites megmarad ? font van meg egy kis kava, terveznek oda valamit ?

(#37) Friczy válasza youngboy (#25) üzenetére


Friczy
senior tag

De a kávahuszárok (itt is) mindig arra verik a nyálukat, hogy 'hú, mekkora káva'. És így papíron a kijelző/méret arányt nagyon széppé lehet varázsolni.

Szóval aki mindig a nagy kávákat emlegette minden telefonnál, az köszönje meg magának a notchot meg a lyukat.

(#38) SkyLine3000 válasza szubrutin (#18) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én sem cserélek évente telót! Sőt! Ha teszi a dolgát, akkor minek cseréljek? Hogy nekik jó legyen? Az meg, h szegény Samunak kevesebb ezmiatt a bevétele, majd vhogy kibírjuk... Majd szolidarításból nem eszek és iszok egy hónapig... De ha konkrét akarok lenni, akkor qrvára nem érdekel.
Ez meg, h össze-vissza lyuggatják a kijelzőket, idiótizmus. Mi lesz a következő fszság?? Csinálnak egy nagy lyukat a kijelző közepére, h kulcstartónak is lehessen használni?

[ Szerkesztve ]

(#39) szubrutin válasza SkyLine3000 (#38) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Nyilvan, teljesen igazad van, csak a kerdesre valaszoltam :)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#40) szubrutin válasza pusszycat (#31) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Mi ez, egy pók? :)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#41) SkyLine3000 válasza szubrutin (#39) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én meg megkontráztam. :D

(#42) judas13


judas13
addikt

A kis lyukon viszont frankón be fog folyni a víz, erre nem gondoltak? :P

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#43) batai15


batai15
félisten

Az sose baj ha a samsung nem Falka után megy, hanem a saját útját járja.

(#44) Cifu válasza batai15 (#43) üzenetére


Cifu
nagyúr

A szomorú ebben annyi, hogy manapság lassan az a "saját út", ha egy gyártó notch, meg csep, meg lyuk, meg mindenféle egyébb marhaság nélkül ad ki telefont. Ezzel a lyukas kijelző dologgal ők is beálltak a sorba, max. a megoldásuk tér el egy picit a többiekétől...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#45) M5Norbi válasza batai15 (#43) üzenetére


M5Norbi
őstag

Hát igen ebben van valami.
Nagy csalódás lenne egy sima notch-os S10.

Engem már a Mate 20 Pro is meglepett a Iphone Xs Max/S9 Plus kevert formatervével.
Főkeg a Mate 10 Pro után ami a tavalyi év egyik legszebb telefonja volt.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#46) Mirman


Mirman
őstag

A hang ilyenkor a kijelző mögül jön vagy honnan ?

(#47) doooo válasza Cifu (#44) üzenetére


doooo
veterán

Vagy beállnak a sorba, vagy lecsúsznak az első helyről... nem hiszem, hogy szívesen teszik, de a kínaiak szíve ilyen hülyeségektől dobban meg, muszáj lépni valamit.
Egyébként meg -S2-t kivéve- a páros számmal jelölt S-ek általában kiforratlan újdonságokkal vannak felvértezve... a sikerük is mindig kétséges, de biztos vagyok benne, hogy a 2020-as széria (nem merem írni, hogy S11, mert ki tudja mi lesz a neve) sokkal "használhatóbb", vagy egyszerűen csak kiforrottabb lesz. Ezek most olyan újdonságok lesznek, mint az iX tavaly... Furcsa, meg "hogy elcseszték", de mégis sikeres lett. Ezeket is meg fogja venni néhány tízmillió ember...
Visszatérve az első mondatomhoz, azért ha bankot nem is robbantanak, elég szépen vezetnek még, egy darabig még nem kell félniük a lecsúszástól a ranglétrán.

[ Szerkesztve ]

(#48) youngboy válasza Friczy (#37) üzenetére


youngboy
senior tag

Tudom én, hogy a százalékra hajtanak, de egyszerűen nem akarom elhinni, hogy erre az embereknek tényleg szükségük van. Ez már túlzás. Biztos sokakat vannak, akiket nem zavar. Vannak olyanok, akiknek nem tetszik, de megveszik. Vannak olyanok, akiket kimondottan zavar. De olyanok, akik nélküle nem is hajlandóak megvenni?

(#49) HarleyCustom válasza enginev3.0 (#15) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Tartok tőle,hogy ismét a Note széria kiváltsága lesz a nagy akku. Bár,ha az új rendszerrel adják ki ès nem fogja zabálni az akkut,akkor nem baj,ha kisebb lesz sz “S” szériában.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#50) pusszycat válasza szubrutin (#40) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem jobb mint egy notch. És jobb mint ha egy idétlenkedne középen. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.