Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Bármi is legyen a véleményetek az irománnyal kapcsolatban, azt szívesen fogadom. Sajnálatos módon azonban, az esetleges hozzászólásokra, illetve bármi egyébre, csak a jövő hétvégén tudok legkorábban reagálni. Mindenesetre előre is köszönöm. :R

p.s.: illetve még körülbelül 15 percig... ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Öregem, le a kalappal!

Istók uccse, egyre jobban írsz. Elmondható ez a helyesírásodra is. Vannak még apró bakik, de a tartalom feledteti őket.

Egy részlet:
"Na, de az ősz. A színek csak úgy összekeverednek, mintha valaki végighúzta volna a zsebkendőjét a még meg nem száradt, nyári festményen. Hol sárga, hol barna, hol vörös, s hol még zöld… "
Ezt nagyon szépen fogalmaztad meg. Nekem az ősz a kedvenc évszakom. A látvány a legszebb, szinekben leggazdagabb. Hozzátenném, hogy talán illatokban is. Aki járt már tölgyerdőben ősszel, aki beleszagolt már az őszi szellőbe, az tudhatja.

Csak így tovább, gratula. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Szép írás. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4) Thunderzolee

Nagyon szép írás! :R

Congratulations! :)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

:)
Nagyon szépen írsz még mindig...
Tetszett :C

(#6) Racecam válasza Vakegérke (#2) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Úgy látszik azért van amiben egyetértünk. ;)
Az írás jó!! :K

És még valami: Igen, az ősz a legszebb évszak. Nekem is. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#7) norbiphu


norbiphu
senior tag

Nagyon szép, elismerésem. :R

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8) Vakegérke válasza Racecam (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy érzem, hogy általában(!) egyetértünk.

Privi megy.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) #24889344


#24889344
törölt tag

üdv.

Tetszett.

Mikor eljön az ősz mindig hiányzik a nyár. Az első hűvösebb éjszakák, később kel fel a nap.

Október fele már rádöbbenek, hogy tetszik, szeretem az őszt. Mikor vállamra teszem a válltáskám, kezemben egy pergetőbot és csak sétálok a vízparton néha megállva. Akkor már látom milyen szép is az ősz. Vagy a szülőknél falun. Ott igazán szépnek látom. Itt a városban fel sem tűnik, talán mert mindig sietünk valahova. Talán még mindig nem barátkoztam meg a várossal ahol lakunk.

[ Szerkesztve ]

(#10) Vakegérke válasza #24889344 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mutatnék pár szép képet.

[link]
[link]
[link]
[link]

Kész mesevilág.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) #24889344 válasza Vakegérke (#10) üzenetére


#24889344
törölt tag

Szépek. Ahol meg víz is van, igazán tetszik. Most hogy már van fényképezőgépem, pár őszi képet készítek majd.

(#12) ¤Envy¤


¤Envy¤
tag

Nagyon szép képek ;)
Bár nekem azt hiszem, inkább a tavasz a kedvenc évszakom...

(#13) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Hmm... hát ennyi pozitív reagálásra is jó hazaérkezni. :B

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását, örülök neki hogy tetszett nektek.

Vakegérke: Osztom az évszakról alkotott véleményedet, hiszen nekem is ez a kedvencem. :)

Envy: A te bővebb véleményedet már tudom valamelyest, s amit nem, azt majd talán egyszer megtudom... :P

sanan: Nekem kezdetben fel sem tűnik, hogy itt az ősz, hiszen Szeptember eleje teljesen nyárias(többnyire), de amikor már közelítünk az Októberhez, akkor kapom fel a fejem, hogy "húú... hát itt van" :)

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.