Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Viszont most a Huawei P9 Lite, két éves Blue M előfizetéssel 9 990 Ft (online 5000ft) teljesen jó ajánlat.

(#2) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A cím láttán az volt az első reakcióm, hogy "hova??"...
De aztán látom, nem csak az iPhone-ok drágultak. :)

ProEvoFan: abszolút bestbuy ennyiért.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#3) donki


donki
aktív tag

A szolgáltatónál a készülék egyrészt nem kártyafüggetlen, másrészt cserébe még drágább is, mintha valaki egy üzletben venné meg.

(#4) Dr. 444Hertz válasza donki (#3) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Viszont aki nem cserél naponta telót, és nem áll szándékában egyszerre fizetni egy halom összeget egy készülékért, annak megéri.

Szerk.: Pontosítanék. Annak éri meg, akiknek eleve nagyobb előfizetése van.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#5) Zsoo80


Zsoo80
tag

Azert ezek eléggé szánalmas és nevetséges árak... :(((

-Nem hold ez - sóhajtott halkan Kenobi. - Hanem űrállomás.

(#6) .Szaki. válasza donki (#3) üzenetére


.Szaki.
addikt

Attól függ milyen tarifád van, nekem többször is jobban megérte szolgáltatónál vásárolni, alapvetően meg két évre veszek telefont (ha nem murdel meg, ahogy azt az előző kettő tette), addigra meg pont lemegy a hűség is. Az biztos, hogy úgy kell keresni az aktuális jó ajánlatot, mint tűt a szénakazalban, de egy-kettő mindig van.

(#7) Ádám16


Ádám16
addikt

iPhonet sem veszünk tőlük. Az 5s és a 6s 1.5, valamint 2.5 évesek, és képesek emelni az árukat, nem is kicsit.
Nem tudok erre mit mondani. Az s6 edge árát is hogy gondolták? És akkor csodálkoznak, hogy nem megy nekik...

(#8) joelke HU


joelke HU
senior tag

Hamarosan jön a húsvét és arra azért illik készülni. Mi más lehetne mögötte.

Motorola G51

(#9) Wesder


Wesder
félisten

Értem én, hogy kis hazànkban még mindig "stàtusz szimbólum" az iPhone, de ez màr tényleg vicc...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) LilProphet90 válasza Ádám16 (#7) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Az 5S már 3,5. Mit emelnek még rajta?

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#11) architect26 válasza joelke HU (#8) üzenetére


architect26
aktív tag

biztos húsvéti akció, és leszállítják az árakat az "eredetire"

Per aspera ad astra

(#12) Dr. 444Hertz válasza architect26 (#11) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

A szolgáltató segít böjtölni.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#13) kromatika


kromatika
veterán

Sajnos. :F

(#14) Agrippa22 válasza Dr. 444Hertz (#4) üzenetére


Agrippa22
tag

Most vettünk kártyafüggetlen, zsír új, bontatlan iPhone SE 64 Gb-t asszonynak, nettó 122-ért, autótöltővel, üvegfóliával, gumibugyival. (Telenornál most 140k a 16 Gb feltöltősen)

Szolgáltatók igazán elárulhatnák, milyen anyagra kell mennyit inni, hogy én is ilyen állapotba kerüljek.

[ Szerkesztve ]

(#15) slimshady


slimshady
senior tag

Szerencsére nem terveztem vásárolni. :)

üdv.: SlimShady

(#16) Ádám16 válasza Agrippa22 (#14) üzenetére


Ádám16
addikt

Bolti garival?

Szerk.: Látom, tényleg adják ennyiért Apple 1 év garival is.

[ Szerkesztve ]

(#17) .Szaki. válasza Agrippa22 (#14) üzenetére


.Szaki.
addikt

Megkérdezhetem esetleg, hogy ennyiért hol sikerült beszerezni 64GB-os SE-t? Rendes Apple garanciás? Ha gondolod megírhatod privátban is, de nem árt tudni az ilyen helyekről. :) edigitalon és mm-on kívül máshonnan nem szoktam műszaki cuccokat vásárolni, hátha ez meg fog változni. :)

(#18) Agrippa22 válasza Ádám16 (#16) üzenetére


Agrippa22
tag

Jaja, Hardveraprón normális áron lehet találni, csak megbízható eladót kell keresni.
Megnéztem Telekomnál is, ugyanez a telefon 180k lenne. Beteg.

(#19) Csigavair válasza Agrippa22 (#18) üzenetére


Csigavair
tag

Külföldön meg az itthoninál alacsonyabb havidíj ellenében ingyen hozzádvágják csak írj alá 2 évet.... itthon meg írj alá és fizesd ki a független ár plusz 20-30%-át.

(#20) zolko74


zolko74
tag

Made in Telenyomor...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.