Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) opr


opr
veterán

Tetszetos, kivancsi lennek ra eloben milyen.

Javitas: Cikk utolso mondatanal valami nem stimmel, kicsit soknak tunik a pontosvesszo meg a pont:
"legyen kövér; 2020. folyamán"

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#2) Synthwave válasza opr (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már visszajavítottam.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) opr válasza Synthwave (#2) üzenetére


opr
veterán

Ezek szerint a pontosvesszo kettospont helyett szandekos volt? En esku azt hittem, hogy lekvaros. :R

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#4) Synthwave válasza opr (#3) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nyeem, szeressük a pontosvesszőt. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) Akula


Akula
őstag

tényleg jó kis gép lenne
ryzennel :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#6) opr válasza Akula (#5) üzenetére


opr
veterán

Igen, mondjuk egy kicsit csokkentett orajeles asztali r5 3600-al, 45W-ra belove brutal gep lehetne. Akkor lehet meg az en penztarcam is elkezdene erotikusan simizni a gondolat, hogy razer notit vegyek. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#7) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Uh ez elég kíméletlen.
Mondjuk leginkább az érdekelne, hogy a mai laptopvilágban, midőn az egyébként simán 2000 dolláros gépek úgy hullanak, mint legyek hűvös őszi hajnalon, vajon ez milyen minőséget képvisel ténylegesen.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8) Malák


Malák
aktív tag

Nem rossz :)

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Speckoba eleg jo, erdekes a billentyuzet megoldasa is.

(#10) Shin Chen


Shin Chen
tag

Simán el tudnám képzelni otthon, tetszetős.
Rátérve a belsőre: Úgy rémlik a Blade széria vékony megoldás lévén kevésbé alkalmas bivaly konfigok hűtésére. :U (Előző verziónál 90°C CPU - 85+°C GPU nekem még akkor is sok ha laptopban káromlás alacsony hőmérsékleteket várni...)
Ciki lenne, ha leolvadna a shiny tasztatúra :P

[ Szerkesztve ]

"A tudomány az vagy hülyeség, vagy az elit trükkös módszere az egyszerű emberek átverésére."

(#11) icp1970


icp1970
senior tag

Kíváncsian várom a végeredményt.

(#12) Termigáßor


Termigáßor
aktív tag

Ha azt vesszük, hogy egy hasonló tudású asztali gép (márkás alkatrészekből, monitorral, perifériákkal) mennyire jönnne ki, akkor nem is olyan elrugaszkodott az ára. Mondjuk aggasztóan vékony a gépház a beleerőszakolt brutális hőtermelésű procihoz képest.

Amúgy a billentyűzetét külön is árulhatnák.

Ja és nem derült ki, de ugye nem TN paneles a kijelzője? 100% RGB erre enged következtetni. Talán nano IPS? (abból van már 240Hz-es)

Jobbára ártalmatlan...

(#13) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ilyen - vagy hasonló - billentyűzet jó lenne más notikba is, főleg doubleshot PBT-ből. A noti többi része viszont nem kéne. 12-14" max, rollcage, cserélhető 9 cellás aksi, IBM féle merevített fedlap viszont igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.