Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Richie86


Richie86
senior tag

Nem semmi.

(#2) erer1000


erer1000
őstag

kagyló mobilok rev 2.0 :C :C

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#3) aelod


aelod
veterán

Mobiloknál káva fétis, ezeknél meg zsanér fétis lesz...

Ocsmány amúgy.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Rettenetesen néz ki!
Kb mint egy kétszárnyú ablak, zsebbe rakva fekete fóliával.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) moleculez


moleculez
veterán

Amúgy érdekes, hogy a QHD kijelző is, meg csomó más okosság kínai telókban lett először piacra dobva,(persze nem globális piacra) mintegy béta tesztként, aztán jöttek ki vele az "A" brandek. A 4K kijelző azért kivétel, de 6gb RAM sem Samsung mobilban fog először testet ölteni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#6) BoC1ka válasza moleculez (#5) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Mndjuk a ram meretenek novelese egyaltalan nem okossag vagy ujitas szerintem

YNWA

(#7) galaxys80 válasza Polarstar (#4) üzenetére


galaxys80
veterán

A Passport óta tudjuk, hogy a szépség relatív. Hiszen volt, olyan ember akinek az is tetszett. :DD

(#8) Látnok válasza galaxys80 (#7) üzenetére


Látnok
aktív tag

Pl. nekem is tetszett, és azért mert szép is volt, sőt most is az!

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem bejön. Okosan csinálják! (Igen, én is kényes vagyok. Nálam csak télen, nagykabátot hordva nem zavaró akár az 5 colos telefon. Tavasztól őszig négy, max 4.5 colos telefon. A cikkben említett telefon megoldja a problémám.)

(#10) Obyboy válasza Polarstar (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

Nem tudom emlékszel-e még az első érintő kijelzős mobilokra azokon is hatalmas "káva" volt a kijelző körül. Ha bejön ez az összecsukható mobil irány biztos itt is törekedni fognak a lehető legkisebb kávára, de jelenleg szerintem az a lényeg, hogy ne tudja eltörni a júzer.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#11) joey04


joey04
titán

ez csak egy proto. tökmindegy hogy néz ki...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) janeszgol válasza joey04 (#11) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan! Még a kijelzőjét sem lehet használni. Ez sosem fog megjelenni, de az ötletet díjazom! (Igaz díjaztam a nyomkodós touchot is - 6s - azt hittem, elterjedt lesz. eddig nem lett. De erre az összehajtható érintős okostelefonra azt mondom, király ötlet és nem hiszem, hogy csak én várnám!)

(#13) galaxys80 válasza Látnok (#8) üzenetére


galaxys80
veterán

Na látod. Ezért mondom, hogy relatív a szépség. :)
Mert az én véleményem szerint meg minden idők egyik legrondább telefonja. ;)

(#14) lezuvius válasza janeszgol (#12) üzenetére


lezuvius
őstag

Nyugalom el fog terjedni a 3D Touch is csak hagyni kell neki egy kis idõt :)

Nagyon kivàncsi vagyok mit hoznak majd ki a hajlítható kijelzõkbõl. TV/monitor-->Tablet, Tablet-->Telefon vagy Telefon-->Óra kialakítàst szivesen latnek mar :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#16) pusszycat válasza lezuvius (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Telefon----> óra [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) #88470784 válasza lezuvius (#14) üzenetére


#88470784
törölt tag

Origami! Telefon -Tablet - Monitor :D

(#18) laci1892


laci1892
senior tag

Hely takarékos lesz a következő tabletem

(#19) lezuvius válasza pusszycat (#16) üzenetére


lezuvius
őstag

Apple vagy Samsung felkarolhatna ezt a projektet :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#20) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Szerintem ez a technológia még erősen kiforratlan.

A térerő veled van!

(#21) Inkvizitor1


Inkvizitor1
tag

Nekem jó lenne E-könyv olvasáshoz egy dupla méretű kijelző. Azért az király, hogy a kínaiak egyre jobban részt vesznek az innovációban. A gyors-töltés is az Oppo-nál az elsők között jelent meg.

The old world is dying, and the new world struggles to be born; now is the time of monsters

(#22) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jó kis telefonok az Oppo-k, de drágábbak mindig az azonos tudású konkurenseknél. Ez a flippes stílus viszont nekem nem jön be.

(#23) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Nekem kifejezetten tetszik az ötlet. Remélem mihamarabb piacképes lesz.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#24) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a jövő, kb. jövőre jönnek ki.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#25) TTTotya


TTTotya
senior tag

Szerintem király, mikorra kiforrott kompromisszum mentes lesz mindenki ilyet akar majd.

(#26) erer1000 válasza TTTotya (#25) üzenetére


erer1000
őstag

amig nincs fizikai qwerty addig en biztos nem :DD
szoval az alittas hamis hogy mindenki :)

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#27) judas13


judas13
addikt

Nagyon bejövős!!!!

Az is érdekes lesz, hogy így a Samu és most az Oppo mellet hány további cég "robban" majd be ezzel az új technológiával.

Csak ne mindig a következő évre ígérjék mert emlékeim szerint ezt már 2016-ra jelezték pár éve Samsungéknál.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#28) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Kíváncsi vagyok hány hajtogatás után kezd el tönkremenni a kijelző. Talán az 1 év garancia lejártáig kibírja.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#29) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Jobb lenne összetekerhetőként és beépített holografikus projektorral a videóhívásokhoz.

(#30) erer1000 válasza Tomikaa. (#29) üzenetére


erer1000
őstag

meg egy töltéssel vigyen el a marsra és kihajtogatva egy kertes családi ház legyen, kutyával, fával, és kerítéssel :C

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#31) judas13 válasza erer1000 (#30) üzenetére


judas13
addikt

Szó szerint ezt akartam írni :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#32) NandorHUN válasza erer1000 (#30) üzenetére


NandorHUN
addikt

"lelkes újonc" na. 10 éve még én is telefont akartam :D

Majd 15 év múlva.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#33) Tidzsimon válasza erer1000 (#30) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Kutyát nem tartanék telefonban, mint ahogy az első emeleten se. :)

Amúgy vevő lennék egy két kijelzős cuccra, kinyitva tablet becsukva kívül egy kisebb kijelző.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#34) kelly416


kelly416
veterán

Nem értem, miért nem hajtható 3-ba. Mint egy japán fal például. A külső kijelző mobil méretben adott lenne, és ha valaki többet is akar használni, mint egy "kis" kijelzőt, szétnyitja, gyakorlatilag 3x akkora kijelzőt kap mindjárt. Vagy ezt már most védessem le? ;]

(#35) judas13 válasza kelly416 (#34) üzenetére


judas13
addikt

Védesd! :))

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#36) madstunt válasza judas13 (#27) üzenetére


madstunt
addikt

Ez egyelőre csak egy techdemonak tűnik ;)

BTW az OPPO, ugyanúgy mint sok más gyártó, ha valami új technológiát vezet be, akár évekig teszteli, hogy mindenképpen kibírja a nyúzást és biztonságos legyen. A VOOC pl 3 év fejlesztésének eredménye, hogy ne gyilkolja úgy az akksikat mint a szedett-vedett Qualcomm Quickcharge pl.

[ Szerkesztve ]

(#37) judas13 válasza madstunt (#36) üzenetére


judas13
addikt

Így van sajna :U ezért is vagyok kissé szkeptikus a mindig a következő évre ígért - de legalábbis várt megoldások kapcsán - de remélem jövőre talán már tényleg berobban ezzel a Samsung v bárakárki más, hogy új lapra fektesse (talán szó szerint is) a mobil telefonok világát.....

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.