Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Hunork


Hunork
veterán

Üdv mindenkinek!

Nagyon köszönöm a pozitív hozzászólásokat!

Pár válasz, vagy kérdé volt, vagy felvetés:

1. Igen, a póker fejlődik, és valóban, a Facebook tervez valódi pénzes SAJÁT klienst, a Zynga segedelmével, erről maga az elnöke nyilatkozott. Érdekes lesz, az tuti. Két dolog van itt: egyrészt lesz sok friss "hal", akik nem biztos, hogy mindent értenek, de a másik: ennek okán majd biztos lesznek bosszús partik, hajtépések, üvöltözések... :W :Y A profik is kíváncsian várják, hiszen egy hatalmas tér nyílik majd meg, lásd a Pokerstars Facebook kliensét...ha ott is beindul a hagyományos üzem, főleg ha más termek is bekapcsolódnak, hát érdekes lesz az egész!!! :K :K

2. Én Unibet / Full Tilt / PKR oldalon mozgok.nagyon jó termek, főleg az első!!! És remek a support-juk, főleg, hogy telefonon is magyarul beszélnek az emberrel!

3. Igen, készülhetett volna a Pokerstrategy pályázatra is, de nem lehetett létező termekről beszélni, így meg nem lett volna értelme, akkor csak egy sci-fi lett volna. Inkább itt vállalkoztam a megjelenésre, itt már egy remek társaság összegyűlt, és lám, sokan szeretik is eme játékot! :K :C

4. Igen, elírtam, már javítom is, de nem megszűnt valamelyik, hanem vegyesek lettek, tehát IPN/Boss Media egyben!

Mindenkinek szép estét, bátran írjatok, ha van benne hiba, szóljatok!
Jó lapjárást! :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.