Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dany007


Dany007
veterán

Hát azért nem semmi....Így összeségében -> :Y

Azért azt végképp nem hittem volna, hogy van olyan őrült, aki képes saját magával problémamegoldósdit jáccani. Hát ez röhej :D Én nem bírnám idegekkel az biztos.

Az msn-ezősöket mondjuk ismertem. Kész agyrém. Tipikussan az az ember akinek halvány fogalma sincs a gépről, se a számítástechnikáról. A tudománya megállt a szmájlik letöltésénél, mert az tök jó, meg az msn ugye, mert az menő, és már mindenkinek van olyan. Ezeket egyálltalán nem érdekli, hogy egy összetett rendszer az egész, meg, hogy néha olvasni is kéne nem csak a csillivillit bámulni.
Az a dühítő, hogy az ilyen emberek ugye használják a gépet, mert az manapság nagyon divat, az msn-nel az élen, de az, hogy egy kicsit elmélyüljenek, vagy utánna nézzenek, hogy is működik, az már meghaladja a képességeiket, meghát ők nem akarnak "monitor fejüek" lenni. (inkább vállnak nevetség, döbbenet tágyává)
Kell az erős idegzet :)

(#2) gLes válasza Dany007 (#1) üzenetére


gLes
őstag

Én senkitől nem várom el, hogy mélyen megértse a számítógép működését. Sőt, ha mindenki nagyon értené, akkor bajban is lennék, mert akkor senkinek nem lenne szüksége informatikusra :DDD

Viszont az IQ-szint amiről ezek a kérdések árulkodnak elég kétségbeejtő :(

(#3) Thrawn


Thrawn
félisten

Rendszeres olvasója vagyok az oldalnak (köszönet érte, nagyon hasznos, informatív stb :R ) és tényleg elképesztő ami ott megy néha. A kommenteket az ilyen emberkék miatt nem olvasom, illetve néha muszáj mert én is szoktam kérdezni. Eddig minden kérdésemre kaptam kielégítő választ :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4) Wolverine válasza gLes (#2) üzenetére


Wolverine
félisten

Ezzel jár az, hogy a gép és a nethozzáférés tömegtermék lett... minden hülye hozzáfér. (lásd itt a PH!-n is... mindig van egy-két bannolhatatlan idióta, aki a 14. alkalommal is regisztrál, és a dinamikus IP-je miatt nem lehet végleg kitiltani...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5) Daneey válasza Wolverine (#4) üzenetére


Daneey
tag

Most hol lehetek?

Ez ütött... :DDD

Hihetetlen mennyi primitív ember van...

(#6) <MZ/X>


<MZ/X>
őstag


Erre a képre válaszként, az illető honlapján ezt találtam(mint segítség):

Miért használjak Xp-t?
-Hogy tele bugokkal rendszert kapjak az erős gépemen
-2Dimenziós játékok beépítve
-Ne tudjam normálisan végezni a munkám azért mert mindig frissítenem kell az office programot

:Y

Original's never fit - Socket 370

(#7) Emosz válasza <MZ/X> (#6) üzenetére


Emosz
tag

Kész, kapufa :C

(#8) Dany007 válasza <MZ/X> (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Na ja, aki már úgy kezdi, hogy értek a PC-khez az már régen rossz xD

(#9) Dany007 válasza gLes (#2) üzenetére


Dany007
veterán

Na ja... Az ilyenekből "élünk meg". Akiktől el lehet kérni a 3-4000Ft.-ot óránként, a Spybot / vírus írtásért, amiket az ilyen szmájli letöltő oldalakról szedett össze :DD

[ Szerkesztve ]

(#10) #43960832


#43960832
törölt tag

Köszi, jól indult a napom. :)

De most hol lehetek? :F :DD

(#11) Blaise


Blaise
veterán

A fire999-féle HSZ-el mi a probléma ? :F

[ Szerkesztve ]

(#12) lapa válasza Blaise (#11) üzenetére


lapa
veterán

jól értem, hogy az első kupacban Minike annyira rutinos, hogy már kedvenc bannolási metódusa is van? lehet egyfajta előélete...

(#13) gLes válasza lapa (#12) üzenetére


gLes
őstag

Igen van, csak ezt már nem akartam beleírni mert hosszú. Ő követte el mindazt amit írtam a házibolondokhoz. Névre, IP-re, mindenre bannoljuk, amire csak lehet, de még mindig próbálkozik :U Ezek már a próbálkozásai, a korábbi hozzászólásait könyörtelenül töröltük, ezeket viszont későbbi bizonyíték gyanánt logoltuk :DDD

(#14) gLes válasza Blaise (#11) üzenetére


gLes
őstag

Már nem emlékszem, hogy pontosan melyik cikkhez írta, de az biztos, hogy nem az volt a címe, hogy a "Windows a legjobb oprendszer a világon". Magyarán az illető felment egy Windows-os portálra, megtalálta az első Vistá-ról szóló cikket és beírta, hogy használjatok inkább Linuxot, mert az jobb nektek, mintha valami alapigazságot közölne, mikor senki nem kérdezte. Ezt nevezem hittérítésnek :U

Ez olyan, mintha Prohardveren egy tetszőleges topicba beírnám, hogy mennyetek inkább az Indexre, mert az sokkal menőbb... :W

(#15) gLes


gLes
őstag

Ez most jött, és nem is törlöm, mert végülis nincs benne semmi trágár vagy személyeskedő, és még a témához is kapcsolódik, de figyeljétek meg a kőkemény érvelést és aztán a logikus konklúziót.

Ginbara

[ Szerkesztve ]

(#16) moonman válasza Blaise (#11) üzenetére


moonman
titán

fire999 hozzászólása az "A Windows Vista beállítása lassabb számítógépekhez" c. cikkhez érkezett, mint ultimate megoldás. nem töröltük, mert a véleménynyilvánítás szabad, és nem tett a házirend ellen, de jól jellemzi a hittérítő kategóriát.

egyébként sem szoktunk olyat törölni, ha valaki elégedetlen, mást ajánl, vagy elmondja negatív tapasztalatait, itt nem arról van szó, hogy csak nekünk tetsző dolgokat írhatnak be, csak kicsit unalmas folyton pucolni a szart a sok gyökér után ugyebár. :)

(#17) gLes válasza moonman (#16) üzenetére


gLes
őstag

Ja, tényleg. Rosszul emlékeztem :U Összefolyik már az a sok hozzászólás :Y

Általában nekem se azzal van bajom, ha elégedetlenkednek, vagy szerintük más a megoldás, mint amit mi írtunk, hanem az érveikkel nem értek egyet, amik vagy nincsenek vagy szemen szedett hülyeségek :W

(#18) moonman válasza gLes (#15) üzenetére


moonman
titán

igen, hát a diablo 2 meg a gif miatt valóban sokkal jobb az XP. :))

(#19) #64791808 válasza Blaise (#11) üzenetére


#64791808
törölt tag

Az a probléma vele, hogy amikor odamész egy windows portálra, linuxot reklámozol enyhe célzással, hogy a windows nem biztonságos és nem is gyors, az pofátlan provokáció. Olyan, mintha itt a moderátort keresek totyikba írnád be, hogy "szerintem a legjobb fórum a hwsw, ha jó fórumot akarsz értelmes és szakértő moderátorokkal, akkor csakis hwsw"

Tisztázódott már a bunkóság fogalma?

(#20) moonman válasza #64791808 (#19) üzenetére


moonman
titán

nagyjából. mi technikai információkat nyújtunk azoknak, akik Windows-t használnak, és esetleg a probléma megoldását várják. ők sokra mennek azzal, ha valaki tuskó módon beírja válaszként, hogy használj Linuxot.

én pl. mikor mentem át utoljára x fórumra, hogy a saját szaromat hirdessem?

[ Szerkesztve ]

(#21) sztyui2


sztyui2
őstag

A futottak még kategóriában lévőkön szét röhögtem magam, főleg azon, amelyik "csak simán büntet". De a többi is nagyon durva.

(#22) moma válasza gLes (#2) üzenetére


moma
őstag

az érdekes lenne egyébként ha lehetne követni, hogy ezek akik beesnek hozzátok (is), végül hova jutnak mondjuk 2-3 év alatt. vajon sikerül nekik szintet lépni? egyébként én azt sem tartom tök kizártnak, hogy ha sikerül bele tanulnia a pc-be akkor az lehet egy-két IQ pontot is hoz neki úgy általában. főleg ha addig semmi nem volt amit úgy azért sajátított el mert érdekelte és nem mert kellett.
mindenesetre elég lelombozó lehet, hogy ha jól értem nektek el kell olvasni az összes ilyen hsz-t :))

we all deserve a bit of luck.

(#23) gLes válasza moma (#22) üzenetére


gLes
őstag

Igazából nem kell...de azért el szoktuk, annyira nincs sok :U

(#24) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Már akkor láttam az írást, amikor készülgetett, már nagyon vártam, hogy public legyen.
A "most hol lehetek?" az valami zseniális, ezen megborultam. :D :D :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) Blaise válasza moonman (#20) üzenetére


Blaise
veterán

Hát pl most is ezt teszed ;]

ps: :D

(#26) Zolexx


Zolexx
aktív tag

Ez tettszett! Egy-két írástól én is majdnem leestem a székről. Mennyi okos van a világon. Még szerencse hogy nincsen mindeggyiknek internete. Eggyenlőre... :DD

Az élet egy kurv@, mindenért fizetni kell. És mindig egyre többet...

(#27) Loretto


Loretto
veterán

Én is rápillantok az oldalra, amikor valamit nagyon nem találok, vagy új dolgot próbálok ki, de a kommenteket nem olvasom. Van egy-két "ajándék" benne. Együttérzek.

Soirée...

(#28) sekli


sekli
addikt

Nagyon jo, tegnap elolvastam az irast, ma meg a winportal-on eloben is megneztem, igy szorakoztatobb..., nekem... :)

(#29) Grizzly79


Grizzly79
tag

Hihetetlen!!! Ennyi ekét egy rakáson ritkán lát az ember.

A szörnyű az, hogy a mi fantasztikus liberális világunkban, a liberálisan nevelt, liberális gyerekek nem tudják elviselni, ha egy idősebb versenyző megmondja a véleményét. Olyankor jön a sértődés stb...

/Védjük a fákat! Együnk hódot!/

(#30) twollah


twollah
nagyúr

Ennyit regen (majdnem) mosolyogtam egy iras alatt.

(#31) sztikac


sztikac
őstag

Ami itt megy az se gyenge :DDD

(#32) rohamkocka


rohamkocka
csendes tag

Kicsit felhozom.
Valaki tudja, mi lett a winportal.net-tel? Odáig tudtam követni, hogy átment Windows Live tárhelyre, egy ideig onnan is rendben jött az RSS, viszont most már ott sem elérhető semmi?
Lesz még oldal?

rohamkocka

(#33) sztikac válasza rohamkocka (#32) üzenetére


sztikac
őstag

Lehet csak nyaralni ment moonman és addig bezárta a portált hogy ne trollkodják szét :U Mindenesetre pü-ben érdeklődtem nála hogy mi a helyzet...

(#34) rohamkocka válasza sztikac (#33) üzenetére


rohamkocka
csendes tag

Ok, köszöntem! :R

rohamkocka

(#35) Sharp. válasza rohamkocka (#32) üzenetére


Sharp.
csendes tag

Ezt én is megkérdezném, hogy akkor most hová is költözött? Mert a költözés óta semmi infó...
Mi az az rss?

(#36) Beaver


Beaver
csendes tag

Én is zaklattam szegény moonmant priviben, de nem kaptam még választ én sem. Sajnálnám, ha véget érne a windows portal pályafutása. Az egyik kedvenc oldalam :)

(#37) Vitus


Vitus
őstag

Egyébként mi lett a winportallal? Régóta semmi frissítés sincs rajta. Meg moonman sincs már a microsoft oldalán. Valaki tud valamit?

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.