Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

Hu urat felstzolitom, onkent mondjon le a neverol, a Magyar Kzotarsasag javara. Ahogy a hozza hasonlo kismillio kinai is. Koszonom.

(#2) VladimirR


VladimirR
nagyúr

tpb-n nekem nem sikerult fellelnem az olimipai logot, vagy a bejing bay elnevezest, cserebe ezt talaltam a fooldalon
Send your love to the Swedish minister of justice

[ Szerkesztve ]

(#3) dajkopali válasza VladimirR (#2) üzenetére


dajkopali
addikt

jaja, ez már a következő lépés :)

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#4) Raymond válasza VladimirR (#2) üzenetére


Raymond
félisten

Tegnap este meg ott volt. Jol nezett ki :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#5) RexpecT


RexpecT
addikt

Nem szoktam ilyeneket írni de ez megér egy LOL-t. :DDD

(#6) azbest


azbest
félisten

Egyébként teljesen jogosan passzolták le a kérést... van ahol nem divat politikai ügyet csinálni az igazságszolgáltatásból :R

(#7) lúzer


lúzer
veterán

és ha valaki felvette a tv-ből?
lelövik? :U
vicc

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8) DarkByte válasza lúzer (#7) üzenetére


DarkByte
addikt

Pont ez jutott nekem is eszembe. Főleg hogy lényegében premier HD videóanyagként szerepelt nálunk az éledező DVB-T hálózatunkon, ha tudtam volna fogni, az első dolgom az lett volna hogy felveszem (mint ahogyan azt jó páran tették is).

(#9) tob!as


tob!as
tag

A megnyitó lehet hogy TV-jogok szempontjából súlyos összegekbe kerül, de könyörgöm ez nem amolyan "mozifilm" amit le lehet lopni a vágóasztalról. Egyszer, max 2szer megnézed, és annyi.
Mutassanak nekem olyan embereket, akik majd megnézik mégegyszer a megnyitót.

Esetleg kiadják DVD-n egy olimpiai eseményeket tartalmazó felvételekkel együtt. Ha azt töltenék tonnaszámra akkor még megértem hogy súlyos összegektől esnek el. De az olimpiát nem a megnyitó miatt fogják megnézni, hanem az ott történt események miatt.

Ez az egész dolog csak figyelemfelkeltésre jó. És mindez nem az olimpiának kedvez, hanem a Pirate Baynek! Mert így még azok is megismerik a nevét, akiknek eddig nem volt nyilvánvaló. Ezek a kínaiak nem normálisak.

Egyébiránt a domainregek témájában egyetértek. Gusztustalan dolgokra is képesek egyesek ...

(#10) dezz válasza tob!as (#9) üzenetére


dezz
nagyúr

A NOB egy nemzetközi szervezet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.