Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0xmilan

    addikt

    válasz Penész Gomba #61 üzenetére

    pff. memóriakezelés meg task killerek. Köszi, ezeket olvastam már...
    A Play márpedig nem olyan app, aminek nonstop a háttérben kell futnia, mint egy billentyűzet, launcher, widget, etc... Elvileg az volna a dolga, hogy alkalmazásokat tölthess le vele, viszont ő azt gondolja, hogy állandóan futnia kell, mert miért ne, közben meg olyan dolgokhoz fér hozzá, mint pl. üzenetek, telefonhívások, futó alkalmazások adatai..
    Mondhatod, hogy nem fut, mert csak ott van a memóriában, hogy legközelebb gyorsan elindulhasson, de van net és engedem neki, hogy használja, akkor használni is fogja...
    Háttérbeli adatkapcsolat - "Az alkalmazások bármely pillanatban szinkronizálhatnak, küldhetnek és fogadhatnak adatokat" - milyen furcsa, hogy a Play el se tud indulni, ha ez nincs bekapcsolva..
    Érdekes módon én jól megvagyok nélküle és csak akkor olvasztom ki havonta egyszer, mikor tényleg kéne valami az áruházból.. Csak azért nem töröltem még, mert néha kell, így egyszerűbb fagyasztani.
    ( jahés nem vagyok paranoiás, mert droidom van meg dzsímél meg króm.)

    Igazából nem értem min akadtál fent. Lehet csak bele kellett kötni valamibe, hogy meglegyen a napi 12 hsz., ez esetben sajnálom, hogy magamra vettem.

    szerk: @(#63) Lenry milyen link? Gondolom neked is volt facebook vagy twitter vagy akármi kliens a telefonodon, mikor kihoztad a boltból. Ezek - az általam látott telefonoknál - mind /system/app/-ban vannak a rendszeralkalmazások között, úgyhogy root jog nélkül nem férsz hozzájuk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés