Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Ez tök jó! :C
Habár én elvárnám egy 200.000+ huf-ba kerülő eszköznél, hogy támogasson több féle portot is, de ha már nem akkor legalább egy ilyen ad megoldást... :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nekem úgy tűnik, hogy nem igazán jött el az a várva várt VR áttörés... összeomlott a dolog? :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3) ablack válasza FollowTheORI (#2) üzenetére


ablack
senior tag

Szerintem több húzócím kellene. A nagyobb stúdiók (még?) nem álltak rá igazán VR tartalom fejlesztésre. A mostani tartalmak inkább csak ilyen néhány órás játékok, néhány kivételtől eltekintve.

Meg idővel az ár is mehet le, szerintem az is nagy hátráltató tényező.

[ Szerkesztve ]

(#4) t72killer válasza FollowTheORI (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Reméljük nem, de az ilyesféle baklövések nem viszik előre a népszerűségét... HDMI 1.4, a középkorban élünk:F?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#5) Male


Male
nagyúr

Éljenek a szabványok... két szabvány közti átalakítót miért is kell tesztelni, hitelesíteni különböző termékekre, miért is nem működik mindennel ami szabványos? ( most eltekintve a gagyi átalakítóktól, amik esetleg nem teljesítik a szabványt 100%-os, csak "azért néha van kép" szintűek )

(#6) nullpoint


nullpoint
senior tag

Olyan Vr játékokat csinálhatnának végre mint autóverseny meg repülőszimulátor. Ilyeneknél kurva hasznos lenne ha tudnád a környezetet is nézni miközben gurulsz, repülsz.

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#7) -Solt- válasza nullpoint (#6) üzenetére


-Solt-
veterán

Konkrétan a szimulátorok miatt vettem riftet, zseniális élmény! ;)

www.smart-bus.hu

(#8) RyanGiggs válasza ablack (#3) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Én is ebben látom a hibát.
Ha pl. egy Dishonored 2 natív támogatásban részesült volna, engem már elgondolkodóvá tenne! Persze ez még mindig csak 1 cím lenne, ami kevés, de szép lassan növekedhetne ez a szám. Viszont abszolút semmi előrelépést nem látok a nagy kiadók felől. Ez elszomorít, ezért nem is gondolkodok ilyen készülék megvásárlásában. Tavaly januárban pedig eléggé rajta voltam a témán, de hát azóta eltelt 1 év, és semmi.

(#9) zorrokalap


zorrokalap
tag

Pont a napokban futottam bele ebbe a problemaba, jelenleg csak egy monitor megy es a rift(igaz a megoldas egy DisplayPort kabel lesz a monitorhoz nem egy atalakito a Rifthez).

Off: Pont hogy szimulatorok vannak es azok miatt eri meg a rift amugy k**vara folosleges(Lucky's Tale fasza de ezert senki nem vesz VR-t). Szoval igazabol felmerul a kerdes milyen tartalom? Amire igazan kell az van DCS World, Assetto Corsa etc. (FPS tenyleg nem nagyon van pedig lehetne de pl. a Squad tamogatja.) Szerintem sose lesz mainstream de nem is kell, G29 sincs minden "suttyonal"(es nem is olcso) de ezek a kiegeszitok emelik masik szintre a kockulast/szimulatorozast.

Magyarorszag gazdasaga fos ezert itt draga a rift de errol nem a Rift tehet, nyugaton aki szimulatorozik valszeg gond nelkul meg is engedheti maganak.

(#10) Béééla


Béééla
őstag

Club 3D, na az egy név amit nagyon rég nem hallottam! A jelek szerint még léteznek :DDD

Bélabá

(#11) t72killer válasza Béééla (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Adapterekben ott vannak, VGA-t nem biztos, h vennék tőlük, pláne, h elég sovány a választék.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.