Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Azigen. Kiváncsi vagyok hogy fogják integrálni a portfóliót, főleg a rengeteg átfedés miatt.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#2) buherton válasza Blindmouse (#1) üzenetére


buherton
őstag
LOGOUT blog

Én meg arra leszek kíváncsi, hogy az NXP által hozott jó minőséget átveszi a Freescale PPC mikrokontrollerei is, mert néha botrányos, amit művelnek.

Ez amúgy nagy dobás volt az NXP-től, mert a Freescale-nek brutális méretű és horderejű partenerei vannak, akik görcsösen ragaszkodnak a PPC-hez.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#3) vinibali


vinibali
őstag

nem a Freescalenek tűnt el nagyon sok alkalmazottja a maláj repülő"balesetben"?

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#4) tjb007 válasza vinibali (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

De, neki, egészen pontosan 20 emberről van/volt szó.

(#5) Reggie0


Reggie0
félisten

Remelem az iMX6 szeria megmarad.

(#6) tibaimp válasza buherton (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Kirúgnak egy csomó embert...

bocs Blindmouse kolléga felvetésére ment volna :)

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) Reggie0 válasza buherton (#2) üzenetére


Reggie0
félisten

Ja, most hallottam, hogy egy csomo minden marad, mert a nagy partnereknek 10 evig kell biztositani az alkatresz ellatast(pl. Bosch-nak imx6). A szerzodesek ervenyben maradnak a felvasarlastol fuggetlenul.

(#8) buherton válasza Reggie0 (#7) üzenetére


buherton
őstag
LOGOUT blog

Biztos, hogy utána is Freescale-től fogják venni, mert sokkal olcsóbb, mint átírni mindent. Bosch egyik terméke már a 90-as évektől kezdve Freescale PPC-vel volt gyártva és gyakorlatilag azóta ugyanaz toldozzák-foltozzák, és ugye ma már 2015-t írunk. Bosch csak az egyik nagy hal a sok közül. Kapásból még három nagy céget tudnék mondani, akiknek van magyarországi fejlesztő központjuk és Freescale-t vesznek.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#9) Béééla


Béééla
őstag

Nafene :Y
Akkor most már felesleges az XMC-s szériával foglalkozni és irány az NXP bácsi? :D

Ennyit arról, hogy "miért nincs magyar félvezetőgyártó", amikor a nagyok is inkább eladják magukat.

Bélabá

(#10) Béééla válasza Béééla (#9) üzenetére


Béééla
őstag

Baz, hirtelen összekevertem Infineont Freescale-lel.

Bélabá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.