Nem vagyok sport rajongó, de jól jött volna ilyen egy két meccsnél! (korábban)

(#3) Sanya válasza 24/7 online (#1) üzenetére

Sanya
nagyúr

tartalom is kell hozzá.
Én a tegnapi csodálatos Magyarország-Skócia mérkőzést csak sok pénzért nézném végig.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

nagyúr

Kár hogy ezek nálunk nem elérhetőek régiós korlátozás miatt. Én simán vennék NFL és NBA Pass-t.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) #65675776 válasza Sanya (#3) üzenetére

#65675776
törölt tag

Már ezt gondolom úgy érted, hogy ők fizetnek neked.

(#7) .LnB válasza Tigerclaw (#5) üzenetére

.LnB
titán
LOGOUT blog

NFL GamePass-t azt tudsz venni. Évekig használtam.

Szerintem ez felesleges. Mármint csak a 4th-et ki nézi? Akkor már nézem inkább az egész meccset nem? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) elefant válasza Tigerclaw (#5) üzenetére

elefant
HÁZIGAZDA

?? Nekem ismerőseim előfizettek NHL-re, meg NFL-re.

(#9) schawo válasza Tigerclaw (#5) üzenetére

schawo
titán

Hol laksz? Magyarországon van mindkettő, én NFL és NBA előfizető vagyok.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10) #06658560

#06658560
törölt tag

A következő pedig a pay to win bevezetése lesz?

(#11) Kisgépkezelő válasza elefant (#4) üzenetére

Kisgépkezelő
senior tag

Az azért mégiscsak egy tétmeccs volt amin értékes pontot szereztünk a továbbjutáshoz, ráadásul egész izgalmasra sikerült a vége. Nekem utólag sem tűnik úgy, hogy túlreagáltuk volna a dolgot, bár a körúti vonulásról én lemaradtam, mert a Badacsonynál néztem a meccset. Mondjuk amennyire emlékszem ritka unalmas szar meccs volt, amit biztos az EB rosszabb meccsei közt emlegetnék, ha mondjuk a belgák és az oroszok játszottak volna ugyanilyet, de erre nem mernék megesküdni, mert a bekapott gól után kettesével kezdtem kikérni a házmestereket, pedig már előtte sem voltam szomjas.

(#12) elefant válasza Kisgépkezelő (#11) üzenetére

elefant
HÁZIGAZDA

én egy haverom mulatójában néztem vidám kompániában,és utána óbégattam is az utcán! szuper volt!

(#13) X@b3e

X@b3e
addikt

Ez akkor bukó, ha az érdemi kérdések már a félidőben eldőlnek, az utolsó negyedben meg a c csapat játszik és csak pörgetik le az órát..

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#14) scdlsc válasza elefant (#4) üzenetére

scdlsc
aktív tag

Persze, mert jó idő volt és amúgy is mindenki kint kocsmázott a szabadban. Ha januárban lett volna az a meccs, lóf@sz nem vonult volna a körúton. :D

(#15) Tigerclaw válasza schawo (#9) üzenetére

Tigerclaw
nagyúr

Mikor utoljára próbáltam, még nem engedett előfizetni.