Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Itt nem olyan nagy a plusz kontraszt, mint más gyártóknál. Mondjuk a Z97-es lapok is jól néznek már ki. :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#2) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Húúú de bitang jól néznek ki ezek a lapok, ráadásul fel is vannak szerelve rendesen.
Megsimogathatnának egy X99S GAMING 9 AC-vel vagy egy X99S XPOWER AC-vel, nem fakadnék sírva. :C

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#3) bélanéni


bélanéni
őstag

Ez a X99S SLI PLUS odabasz.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#4) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

SLI PLUS számomra mindent visz.

V6

(#5) darkarthur


darkarthur
senior tag

Jók ezek a színek. Valóban csábítónak hatnak. :K

Samsung S23 Ultra 5G

(#6) Dogt


Dogt
csendes tag

Nem úgy volt, hogy a z97-es lapjaink broadwell ready-k is lesznek? Mert, most úgy tűnik hogy az új X99s alaplapokba még belemegy a haswell-e de ez lett a broadwell deszka.

Akkor mire volt jó a z97 kérdem én..

Gyönyörűek lettek ezek a lapok. A teljesen fekete MSI-s deszka is csúcs szuperül néz ki :) a megszokott sárkány színek után. A végén még megbánom hogy nem vártam még egy pár hónapot az X99-re, sóhaj. Igaz, örökké lehetne várni :DD

(#7) mghltm


mghltm
addikt

MSI X99S GAMING 9 AC @ vortez

MSI X99S GAMING 7 @ techpowerup

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#8) Acélfarkas válasza bélanéni (#3) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Nekem is bejövős. Még jobban tetszene ha a hátlapi csatolók burkolatát is lefújták volna matt feketére.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#9) Goblin12 válasza h1mpi (#1) üzenetére


Goblin12
őstag

Ami vicc ezekkel az MSI X99-es lapokkal, hogy mindegyiknek ugyan az az I/O panelje, ez nekem furi. :F

(#10) kpal


kpal
veterán

Nem rossz ,bar eddig AsRock ami megfogott legjobban .

(#11) GEO001


GEO001
aktív tag

Nekem is tetszenek, be is ruháztam egyre, igaz csak a G7-esre, de nekem bőven megfelel.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#12) Móci


Móci
addikt

Szép deszkák, nagyon tetszenek.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13) KYZRR


KYZRR
őstag

XPower megint odatette magat. :C

Az M, es XPower alaplap szeria nagyon jol sikerult szerintem, de jo lenne, ha visszaternenek egy generaico erejeig a BIG BANG FUZION-al debutalt kek szinre. :)

You can only die once, make sure it is worth it...

(#14) Goblin12 válasza KYZRR (#13) üzenetére


Goblin12
őstag

MPowert jelenleg kevés bolt árulja nem tudom mi a ennek az oka, míg a többit 50+ boltban megtalálni. :F

(#15) Zodicus


Zodicus
senior tag

Ezekhez minek mellékelnek ilyen extrákat, ha a Haswell-E procik forrasztva vannak?! :F

(#16) h1mpi válasza Zodicus (#15) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hogy tönkretedd :D Delid die guard - az Intel ajánlásával :P

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#17) mghltm válasza Zodicus (#15) üzenetére


mghltm
addikt

nincsenek meg pontos informaciok, ennyit tudni:

i7-5960X - forrasztott

i7-5820K - forrasztott

Haswell-E used "Grease TIM" and "Solder TIM".
Grease TIM and Solder TIM are intermingled.

5820K/5930K model is using "Grease TIM" roughly.
5960X model is using "Solder TIM" roughly.

It seems to have been managed by serial actually.

forras

ui: talan a hazai tuning guruk pontosabb informaciokkal rendelkeznek ezzel kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#18) Goblin12 válasza mghltm (#17) üzenetére


Goblin12
őstag

Beszarok ha a 5930k thermal pasztás. :W

(#19) oraihunter


oraihunter
aktív tag

AZ X99S SLI PLUS elég tetszetős! :K

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#20) Zodicus válasza mghltm (#17) üzenetére


Zodicus
senior tag

Ez elég érdekes, kíváncsi vagyok, hogy mi igaz ebből.

(#21) bzolika10


bzolika10
aktív tag

Sziasztok!
Egy x99a sli plusban elfutna egy xeon e5 2658 v3?

(#22) #25954560


#25954560
törölt tag

x99a sli plus (recertified, 180 nap MSI garanciaval) megrendel, kibont, proci, memoria, videokartya betesz, indit, semmi. jo, legyen akkor a broadwell helyett egy haswell, semmi. oke, ne legyen ecc-s memoria, semmi. legyen memoria a tamogatott memoriak listajarol, semmi. memoria modul mas-mas slotokba, semmi.
irkal support, szokasos kerdesek, valaszok, rendben, kuldjuk vissza, kuldenek masikat.
5 nap mulva uj lap megjon, rutinosan haswell, tamogatott memoria, videokartya, semmi. nohat.
pont akcios lett az asrock x99extreme4, amibol egy mar regota megy szepen, olcsobb is, mint az msi (viszont nem tudja segitseg nelkul az usb3.1-et), megrendel.
megjon, alkatreszek beledobal es elsore indul.

vagy kifogtunk ket rossz msi-t, vagy visszakuldtek veletlenul megegyszer ugyanazt, vagy valamiert valogatosabb az msi, mint az asrock, de teny h 2-bol 2 x99extreme4, szuperul megy akarmilyen memoriaval es akarmilyen fellelheto procival (e5-4660v3 ES, e5-2650L v4 ES, e5-2628L v4 ES). kisse csalodas. olyan szep lap az MSI :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.