Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Synthwave kissé túldiffraktálta a hír címét. :P ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) GreatL


GreatL
őstag

Az nVidia kissé túlszaturálja a kártyákat...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#3) Hellwhatever


Hellwhatever
aktív tag

Így képről még a Ventus-ok néznek ki a legjobban szerintem. Kérdés hogy élőben hogy festenek, anno az RTX 2060-on elég bazári volt az összes műanyag.

(#4) Synthwave válasza lezso6 (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bizony. 18 SKU, mint egy falat kenyér.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) fatpingvin válasza lezso6 (#1) üzenetére


fatpingvin
őstag

most azt hiszed hogy differenciáltabbnak tűnsz attól hogy ilyen fotoszintetikus kifejezéseket használsz? :DDD

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#6) #12732928


#12732928
törölt tag

balladai homaly az van mashol is...

(#7) lezso6 válasza fatpingvin (#5) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Magas K-állandójú dielektrikummal redukálható az elektronmigráció.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) paprobert válasza lezso6 (#1) üzenetére


paprobert
senior tag

A címben tapasztalható vokabularizmus elevált kvintesszenciáját és a lingvisztikus diverzifikációt én pozitívumként élem meg. :P

[ Szerkesztve ]

640 KB mindenre elég. - Steve Jobs

(#9) fatpingvin válasza lezso6 (#7) üzenetére


fatpingvin
őstag

replikátor dimnamika esetén ha az I ESS egy polimorf állapot, akkor a replikátor egyenlet megfeleő fixpontja globálisan aszimptotikusan stabil.

ilyeneket én is tudok :P

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#10) Találtgyerek válasza Hellwhatever (#3) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Többi sem rossz. Kevésbé csicsás a Ventus, de akkor is a Suprimot választanám.

06-3o/9759I39

(#11) Semplar


Semplar
őstag

Vízhűtés mellett rontja a hitelességet az a +1 légkavaró.

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#12) Synthwave válasza Semplar (#11) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mennyivel jobb is, mikor megfő a VRM.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13) Semplar válasza Synthwave (#12) üzenetére


Semplar
őstag

Hát, ha gyárilag nem tesznek a VRM -re vízhűtést, mert az egy lehetetlen űrtechnika. ;]
Gondoltad leszedném róla a légkavarót?
Értő olvasás!

[ Szerkesztve ]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#14) Synthwave válasza Semplar (#13) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Értettem, amit írtál. Azért válaszoltam azt, amit.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#15) Semplar válasza Synthwave (#14) üzenetére


Semplar
őstag

Ok, de miért főne meg a VRM, ha léghűtés helyett azt is víz hűtené?

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#16) Duree


Duree
veterán

Szép kis felhozatal, az árakra és a fogyasztásra kíváncsi lennék, remélem hamarosan jön egy prohardveres teszt ahol tisztább képet kaphatunk. Gondolom nem érné meg lecserélni a 3080TI-t

duree54

(#17) micafighter válasza Semplar (#13) üzenetére


micafighter
nagyúr

Sajnálom én is, hogy nincs a VRM-en viz. Szerintem itt a logika az lett volna, hogy AIO-juk úgyis van, azt ráapplikálni a magra nem nagy meló, a többi rész hűtését meg segítik a ventilátor. Egy full vizes blokk tervezése gondolom több pénz/idő/energia lett volna.

(#18) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ezek már "normálisabb" , kezelhetőbb méretűek, mint az Asus kártyái.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) Semplar válasza micafighter (#17) üzenetére


Semplar
őstag

Hát igen. Beleférhetett volna abba a gépkocsi árba egy kis + anyag és még 2 perc programozás a marógépen, de sejtem, mint lenni szokott, fel van halmozva 70 tonna szabvány hűtőblokk és nem adta ki a matek.

[ Szerkesztve ]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#20) Synthwave válasza Semplar (#15) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Arra ott lesz a DIY víz, készre szerelt kártyáknál a hibrid dizájnt szokták használni. Minden valószínűséggel olcsóbb is így.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21) ricsip


ricsip
addikt

3 fajta IC-re 18 épített kártya kombináció, és ez mind csak egyetlen gyártótól b+... :(
aztán jön még a 70-es, 60-as, 50-es, 40-es, közéjük mindenhova a Ti... 8-12-16-24 gigával, aztán megint ember legyen a talpán aki átlátja a sok csippbutítás, magletiltás, megvágás között a jó termékeket

[ Szerkesztve ]

-

(#22) Találtgyerek válasza ricsip (#21) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Mindig a legnagyobbat és legdrágábbat kell venni. Az a biztos. :DDD

06-3o/9759I39

(#23) Skyhunter válasza fatpingvin (#9) üzenetére


Skyhunter
senior tag

1. Mi van akkor ha a gőzgömbélben nem szinyál a ganyó? Meg kell slájmolni a gurtnit és exembaxolni a glájfot.

2. A bakterális proktorok hogy modivizálják a szubszomatikus emfizémákat? Úgy, hogy a motesztotikai trombociták vitál kapacitása tuberkulin tapaszokat hoz létre az 5-ik rendszer S-modulátorában....

Ezeket fejből, van még pár duma, ami viszont txt fileban pihen winchesterem rejtett zugaiban.... :DD

(#24) Synthwave válasza Skyhunter (#23) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A lavór és ortopéd vizsgálatok azt igazolták, hogy az injuktív dinamika fiktív hibriditása szubverzíven konstatálja a preorganikus diszkvalifikációt.

(c) Skali ügynök

Innentől fogva nincs mit tenni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25) ceia


ceia
őstag

Magum is aki vagymuk eképpin vése bé ide a polcos számolótyűn, amit gundulok. :D
Nekem valahogy nem tetszenek, ha három venti van rajtuk. Az már inkább gáz, mint jó. Két 90-es venti ellentétesen forogva, az a legjobb. Vizet be nem engednék a pc házba, éppen hogy óvom még egy csepptől is. :N

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#26) AuraSync válasza Duree (#16) üzenetére


AuraSync
őstag

[link]

Én még a 3080-at sem tervezem lecserélni nem hogy annál erősebb karit. Nem rég szembesültem azzal, hogy nem a VGA-k gyengeségével van a baj hanem az optimalizálatlan játékokkal.
A másik meg réj trészing kamu VGA faló effekt.
A minap szembesültem vele pont, a 2016-os Homefront The Revolution című játékban a CryEngine közel ugyan azt a tükröződési effektet tudja Tracing nélkül mint a Cyberpunk vagy Wacs Dogs Legion tracing-el.
Sehol nem volt akkor még a Réj trészing még is volt értelmes real time tükröződés a pocsojákban.

A másik jó példa a DLSS ahol kitűnik hogy hiába kerül egy VGA 1 millába hiába fogyaszt 500W-ot ha 1080p ray tracingbe megesz reggelire egy 3090TI-t a game.
Szánalom ez az egész játék ipar úgy át vagyunk verve ahogy azt kell.

A 4k 120FPS meg álom marad még egy jó darabig legalább is a normális játékokban amik nem bátülrojál sz@rok.

Ja meg a DLSS 3.0 is csak a 40-es szériával működik majd... minő meglepő hogy legalább egy olyan fícsör van ami arra készteti a jónépet hogy váltson.

De nyugi ezen ráérünk gondukodni előbb az ország sorsán kéne gondukodni mert hamarosan kenyérre nem lesz majd lóvé nem hogy 1 millás VGA-ra.

Bár a felső 10000-nek ez továbbra sem lesz probléma már várom a farokméregető 3D márk teszteket a PH best of user-ektől akik mindent megtesznek a + 3 átlag teszt FPS-ért holott aztán nem is játszanak.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#27) Synthwave válasza AuraSync (#26) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, azért fel is vetülne a kérdés, hogy egy RTX 3080-at hovaminek cserélni, pláne, ha még valami értelmesebb implementációról van szó.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28) AuraSync válasza Synthwave (#27) üzenetére


AuraSync
őstag

120Hz-es TV-n tolom a PC-t legalább annyi FPS kéne (120) és ezt sajna sok értelmes játékban még DLSS-el 1440P-be is bajos elérni.
Ezért nekem nagyon is "jogos" lenne a csere. ;]
De azért nem tervezem mert az új széria nem hoz annyit mint amennyivel többe kerül majd főleg induló áron.
Az a baj vagy lehet nem is baj hogy elkezdtem realistábbam gondolkodni a PC felett is és már nem ugrok bele mindenféle csereberébe mint anno amikor részletre vettem a 9800GX2-t hogy aztán szidjam az SLI-t mert 10-ből 4 játékba működött csak rendesen. :DDD

Avatárod konkrét animéből van vagy csak egy random girl?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#29) Synthwave válasza AuraSync (#28) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért nem csak überhigh grafikai beállítások és legeslegújabb AAA+ játékok vannak, bár tudom, hogy ez a hitvallásom nem annyira népszerű.

Jogos hát. Mert "megérdemled". ;]

Kokonoe Rin a Kodomo no Jikanból. 2009 őszétől itt bestest anime + manga eva, pedig azóta cakkpakk már durván 1000-nél járok. Mármint anime-ból. )) A Télapó sityak pár évvel ezelőttről rajtam maradt, de amúgy ez a forráskép, csak nagyobb felbontásban.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#30) AuraSync válasza Synthwave (#29) üzenetére


AuraSync
őstag

Na azt még nem is láttam akkor megy is plánba. :K

Azé én sem tétlenkedtem: :D

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#31) fatpingvin válasza Synthwave (#29) üzenetére


fatpingvin
őstag

has anime pfp and expects to be taken seriously... smh

csak trollkodom :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#32) Synthwave válasza fatpingvin (#31) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, hát jóllakott óvodásként megcsücsülő pingvinkével nehéz is komolyan venni.

;]

-----------------------------------------------------------------------------------

(#30) AuraSync: Nekem viszont már réges rég lement a 365 nap. :P

:DDD

Amúgy nézzed, jó cucc, bár az anime inkább csak ráhangolás a mangára, közel sem mélyül el annyira; még vagy négy 12 részes évad simánlazán kijöhetne. Anno írtam róla egy rövid, spoilermentes bemutatót, ha érdekel.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33) AuraSync válasza Synthwave (#32) üzenetére


AuraSync
őstag

Belenéztem és mint kiderült ezt már láttam csak akkor még nem volt MAL acc-om amivel listáztam volna a megnézett animéket. :)
Na mind1 most újra nézem mert piszok jó. :D

Amúgy mi erről mint szituációról a véleményed, hogy a kis loli a 23 éves tanárt "zaklatja"?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#34) fatpingvin válasza AuraSync (#33) üzenetére


fatpingvin
őstag

ti mi a bánatról beszéltek?? :U :U

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#35) AuraSync válasza fatpingvin (#34) üzenetére


AuraSync
őstag

Mivel tudjuk, hogy ilyen VGA-kra úgy sem lesz pénzünk inkább olyan dolgokról beszégetünk aminek van is értelme. ;]
680Ft a kenyér csak szólok majd pont a VGA lesz olcsó a kis előremenő hazánkban. :DD

Ejj DagiPingvin.. nehéz az élet ha az embernek nincsenek milliomos szülei. :(

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#36) fatpingvin válasza AuraSync (#35) üzenetére


fatpingvin
őstag

hogy ennek mi köze a random anime plotra vonatkozó kérdésemhez azt beismerem nem száz százalékosan látom át, de oké :D

ez a milliomos szülők dolog... egyszer szeretném kipróbálni. már nem fogom.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#37) Találtgyerek válasza fatpingvin (#36) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Milliomos 90 éves feleség még bejöhet, ha ügyes vagy és jó a gyomrod. :DDD

06-3o/9759I39

(#38) fatpingvin válasza Találtgyerek (#37) üzenetére


fatpingvin
őstag

remélem komolyan írtad mert poénnak elég erős lett volna...

kell a kutyának az ilyen. akinek ez a "boldogulás" az megérdemli.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#39) Synthwave válasza AuraSync (#33) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

素晴らしい。

"Amúgy mi erről mint szituációról a véleményed,"

Szörnyűséges. ;]

"Mivel tudjuk, hogy ilyen VGA-kra úgy sem lesz pénzünk inkább olyan dolgokról beszégetünk aminek van is értelme."

Úgy. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#40) AuraSync válasza Synthwave (#39) üzenetére


AuraSync
őstag

Hát nem sieted el a válasz adást, nem vagy az a kapkodós fajta. :DDD

Mostani szezonban van valami kedvenced?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#41) Synthwave válasza AuraSync (#40) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sok topikban (meg más site-okon is) ott vagyok, de mindenre sort kerítek előbb-utóbb. :D

Mostani szezont még nem igazán néztem. Az utóbbi 3-4 évben a töredékére csökkent az anime-mal töltött idő. Egyrészt 1000 táján kicsit kiég az ember, mert szinte mindent látott már, ami érdekli, meg most ilyen időszak van. Illetve alap esetben jobban kultiválom, ha valami már legalább részben befejezett, nem kell várni adott szezonon belül az új részekre.

Persze nem lett teljesen mellőzve a dolog, de már nem azokat az időket éljük, mikor egy év alatt megnézek 60-70 címet az egytucat sokévados live action sorozat mellett. :(

Egyébként a kedvenc időszakom a '87-'96 közti Aranykor. Még lelke volt a cuccnak, az anime totyikban sok diskurzus ment erről. Nyilván sok jó motyó van utána is, de vizuális szempontból egyértelműen a viszonylag már távoli múlt a favorit.

Főleg a (seinen) loli/slice of life/comedy/romance/cyberpunk a kenyerem, de szeressem a jóféle shoujo/josei-t is, ahogy a jóféle seinen swordfight-tól, netán egyéb, igényes sci-fitől sem idegenkedem.

Tudok adni extenzív listát a lieblingekről Top 20-szal, valamint műfajokra lebontott Top 5-tel, ha érdekel. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42) Synthwave válasza Synthwave (#41) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nyilván a korrekt ecchi (vagy fokozva) sem épp tabu. ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#43) AuraSync válasza Synthwave (#41) üzenetére


AuraSync
őstag

Jöhet a lista. Az Ecchi az egyik kedven kategóriám aztán a rom/com. :D

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#44) Hodosy


Hodosy
csendes tag

Nekem rtx 4080 suprim x 16 gb van es ott vannak az orajelek a hivatalos oldalon. Nem ertem ez a dolgot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.