Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) .mf


.mf
veterán

"A Nemzeti Bank szerint a Revolut Banknak hazai leánybankká kellene válnia."

Mondjuk a Gránit Banknál? ;] Így is van elég Koloncz a nyakunkon...

Sanya: hétszámjegyű még most is van rajta.
Mert a "rendes" bankok jobbak? Tavalyelőtt félretájékoztattak, nem közöltek egy "apró" részletet, amin buktam "szerencsére csak" 70k-t. Hiába tettem panaszt, tagadtak mindent, nem tudják, hogy mi hogy hangzott el (ha az ügyintéző nem mondja, bele se vágtam volna), nem fogadják el a panaszt. Másiknál rábeszéltek unit-linked biztosításra, rákérdeztem pár dologra, amiről hiányosan tájékoztattak, elég fontos részleteket hallgattak el, benne ragadtam sok évre magas költséggel, befektetés létére pénzt inkább nekik hoz, nekem alig, panasszal semmire se megyek, mert miért nem olvastam el a 20 oldalas ÁSZF apróbetűs részét. És még van pár sztorim, gondolom sok más embernek is.

Idehaza a bankok a lehúzásra mennek, nem a szolgáltatás minőségére. Fizetős számlavezetés, utalás, csoportos beszedés. Dolgoztam több országban, volt közülük párban bankszámlám is - ezek mind ingyenesek, és még más szolgáltatások is. Az appjaik is jobbak, nem úgy, mint a hazaiak. Itt még a netbank is egy gyerekcipőben járó vicc a legtöbb helyen.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.