Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Ugye volt korábban, hogy rendet tesznek a szériákkal, szépen elkülönítik őket egymástól... -ezzel az M szériás, elvileg belépő kategóriás telóval számomra nem úgy tűnik, mintha terv szerint mennének a dolgok. Vagy ha ez lesz a minimum, nagyon szerencsések vagyunk, és a konkurencia felkötheti a gatyáját!

Értékelném, ha majd az Xcover 5 is Exynos 7885-öt kapna, pedig az inkább már középkategóriás készülék!

[ Szerkesztve ]

(#2) kbyte1024 válasza Fred23 (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jogos,de szerdintem nem fog eltűnni a J szeria. Igy mégnagyob keveredés lesz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Egy lépés előre, kettő hátra.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4) #81733120


#81733120
törölt tag

Na, most már a Samsung is elveszti a notch-szüzességét. :))

(#5) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hát, emiatt bevágni ott egy kicsit, elég bután nézne ki, már ha tényleg ilyen lesz. :U

(#6) Kicsimix válasza #81733120 (#4) üzenetére


Kicsimix
őstag

Azután az iphone cikizős notchos reklám után csodálkoznék ha meglépnék ezt. Lehet kapnának egy kis fincsi reakció videót az Apple-től. De nekem 8 igazából.

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#7) #81733120 válasza Kicsimix (#6) üzenetére


#81733120
törölt tag

:C
Mindenesetre én bekészítek egy kis popcorn-t is. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) ΞΔGLΞ válasza Kicsimix (#6) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Melyik ez a reklám? :R

(#9) #33253120 válasza Fred23 (#1) üzenetére


#33253120
törölt tag

A Samsung az új Ericsson. :)

(#10) Kicsimix válasza ΞΔGLΞ (#8) üzenetére


Kicsimix
őstag

[link]

Talán ez volt az ;] Hír is volt róla..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#11) ΞΔGLΞ válasza Kicsimix (#10) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kösz.
Nem láttam még ezt (sem), de azt hittem kimondottam valami noccs ellenes videó is készült. :)

(#12) Kicsimix válasza ΞΔGLΞ (#11) üzenetére


Kicsimix
őstag

A video végén cikizik ki a notch-ot csak .. De ez pont az Iphone notch megjelenésére volt időzítve kb : )
Kis samu trollkodás :D

Szerk;
Ha lesz notch akkor azzal a jelenettel biztos találkozunk még :D

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#13) Probert75


Probert75
addikt

Neeeeeeee!! :W

(#14) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

És még fikáztak anno. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#15) borand


borand
aktív tag

Gondolom a csúcskategóriában a kivágás, esetleg a kijelző alatti szezonzorok lesznek a megoldás, de az alsóba ez még drága megoldás, ezért nyúlnak a notchhoz.

A meizu féle minimál káva mondjuk nem tudom, hogy miért nem terjedt el. Senki se zavarna a fent-lent 4-5 milis káva, de lent még az se kéne elvileg.

(#16) csontosek


csontosek
csendes tag

Gratulálok! Beee!

(#17) judas13


judas13
addikt

Buenas noches!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#18) Skynet258


Skynet258
veterán

Hát engem rohadtul nem zavar a notch pedig a Mate 20 Pro-n aztán még elég nagy is... :DDD Szoftverből könnyen eltüntethető ha valakit zavar, de amúgy tök semleges vagyok ezzel az egésszel, ha nincs nincs, ha van van azt ennyi. Olyan ez itt a PH-n mint az RGB gyűlölet. Azt is ki lehet kapcsolni mégis megy a hiszti mindig. :F

https://geekpulse.hu

(#19) HarleyCustom válasza Kicsimix (#6) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az Apple nem reagál ilyen dolgokra. Nem csinál egyik konkurenciának sem reklámot,ilyen kicsinyes trollkodással...Ellentétben a Samsungal és a Huawei-el. Az Apple-nek csak jó,amikor egyes gyártók a saját reklámjaiban próbálja kicikizni az iPhone-t például.
Ingyen marketing:D,még jól is jön nekik.:D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#20) joey04


joey04
titán

Akik üdvözölték a Samsung döntését, hogy 2018-ban teljesen kimaradtak a szenzorszigetes trendekből, elképzelhető, hogy csalódottan vették tudomásul az Infinity-U és V bevágású, illetve Infinity-O kör kivágású AMOLED panelek bejelentését

jaj már. :D Az lesz, mint a többi márkánál, hogy elsőre megváltoznak a vélemények, hogy nem is annyira zavaró, aztán már kimondottan tetszeni fog nekik. Ez ment végig az összes márkánál.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) ΞΔGLΞ válasza joey04 (#20) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Én akkor mikor bejött a noccs, többször írtam, hogy semmi gondom vele, nos jó pár hónapja ki nem állhatom.

(#22) K0vasz


K0vasz
aktív tag

de miért nem hoznak már ki akkor egy frontkamera mentes változatot? vagy én vagyok az egyetlen, aki "beáldozná" az elülső kamerát és azt a rohadt noccsot, csakhogy normálisan nézzen ki a telefon?

(#23) #33253120 válasza K0vasz (#22) üzenetére


#33253120
törölt tag

A Twitter, és Insta társadalom kivetne egy ilyen terméket, akkor is ha nem akarja megvenni....
Szerk.: A Face felhasználók egyenesen ekéznék ha nem lenne front.

[ Szerkesztve ]

(#24) Fred23 válasza K0vasz (#22) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem sincs rá szükségem, de már megszoktam, hogy a kisebbség általában szív a többség akarata miatt. :U :(( (Meg hogy a gyártó érdeke se egyezik az enyémmel...)

[ Szerkesztve ]

(#25) Szabcsizz válasza K0vasz (#22) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Nem végeztem felmérést, de azért egy előlapi kamera nélküli telefon elég nagy tökönrúgás lenne bármelyik gyártónak. Ha csak magamból, vagy a környezetemből indulok ki. Tegnap egy bálban pl 60 év körüli emberkéket láttam szelfizni. Még a szüleim is használják, pedig nem mai korosztály már.

(#26) borand


borand
aktív tag

Ugye bemutatták az Infinity U, Infinity V, Infinity O valamint a New Infinity kijelzők terveit. Ebből az U-ra és O-ra láttunk már variánst és eddigi trendek alapján a következőkre tippelek:

Infinity U/V: alsó kategória
Infinity O: középkategória/felső
New Infinity: S10, S10+

Valahogy kétlem, hogy a Samsung a legnagyobb design beli újítását az A8s-sel vezesse be és nem az S sorozattal. Ezért arra tippelek, hogy a new infinity még idén jöhet az S10-S10+ párosnál. A lapos kijelzős S10 pedig O kijelzőt kap.

(#27) #33253120 válasza borand (#26) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ennek ellenére az A9(2018) volt az első 4 kamerás Samsung.

(#28) Ricardo válasza Kicsimix (#6) üzenetére


Ricardo
félisten

"Azután az iphone cikizős notchos reklám után csodálkoznék ha meglépnék ezt. "

Volt már hasonló.Ezután az S5 reklám után kijött az S6 amiben nem volt cserélhető az akkumulátor. :U

Mindenesetre ez a fajta megoldás azért valamennyivel diszkrétebb a széles kameraszigetek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.