Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papirhajo


papirhajo
csendes tag

Mióta 2015 környékén előálltak a remek ötlettel, hogy a 8GB tárhelyű telón ne lehessen az alkalmazásokat az SD kártyára telepíteni, azóta eszembe sem jut LG-t venni.

(#2) babosmiki


babosmiki
addikt

Én sajnálom, hogy így alakult..Az egyik leginnovatívabb mobilgyártó volt néhány évvel ezelőtt.. :((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#3) pilóta


pilóta
nagyúr

Kedves LG!

A következőket kellene tenni gyorsan:
- normális, áttekinthető elnevezések
- minden piacra azonos specifikációk
- értelemes méretű akkumulátor
- időben, jó áron kihozott csúcsmodellek
- időben, jó áron kihozott középkategória

Nagyon szívesen, igazán nincs mit...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) Pete55555


Pete55555
addikt

Az LG szerint a gyenge pénzügyi eredmények oka elsősorban a stagnáló keresletben és a kínai márkák agresszív árazásában és előretörésében keresendő.
A helyükben én is ezt mondanám. Mégiscsak elég hülyén nézne ki így a nyilatkozat:
Azért állunk így gyerekek, mert sz*r telefonokat csinálunk, drágán.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#5) Ronan968


Ronan968
tag

A februárban bejelentett csúcsmodelt a mai napig nem lehet kapni, ráadásul átgondolatlan koncepcióval lebutitott változatot akarnak forgalmazni irreálisan magas áron!

(#6) Ixion77 válasza Pete55555 (#4) üzenetére


Ixion77
őstag

Pontosabban: ugyanazok az inkompetens döntéshozók vannak nálunk uralmon, akik az elmúlt 3 évben. Továbbra sem vagyunk hajlandóak változtatni a hozzáállásunkon, hülyének nézzük a vevőinket, és azt hisszük hogy erre soha nem jönnek rá.A számok ugyan azt mutatják hogy mi vagyunk a hülyék, de a változtatással ezt be is ismernénk. Konok tagadással viszont továbbra is elhihetjük hogy jó úton járunk... A vevők a hülyék és a piac. Nem mi.
Amúgy most épp a szabad piac működésének pozitív oldalát látjuk: a vevők a pénztárcájukkal szavaznak.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#7) gixxergabi válasza pilóta (#3) üzenetére


gixxergabi
senior tag

A frissítéseket kifelejtetted ;)

(#8) Pete55555 válasza Ixion77 (#6) üzenetére


Pete55555
addikt

A te megfogalmazásod kicsit bővebb / szebb :C

...Szeretem leracsniztatni...

(#9) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Így jár az a gyártó aki nem olvassa a Mobilaréna kommenteket. :DDD :DDD
Le vele! :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) BloodRay válasza Ixion77 (#6) üzenetére


BloodRay
veterán

Ennyi. Hülyék gyülekezete a mobil részleg, de legalább kitartóan agyalágyultak.
Csak megunja egyszer a többi részleg végre, hogy csak a márka megítélését és profitját rontja a mobil ágazat...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#11) jacis


jacis
nagyúr

Én nagyon szerettem régen az LG telókat, de amit az elmúlt években csinálnak az mind megágyazott ezeknek az eredményeknek. Vessenek magukra ha ilyen bénák voltak.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) gattolino


gattolino
senior tag

Nekem sosem tetszettek a régi LG mobilok. A maiak sem tetszenek, mert annyira átlagos kinézetű mind. LG G2, G3, G4 egyedi volt legalább.

[ Szerkesztve ]

Vivo X90 Pro Plus

(#13) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ezek az LG hírek kezdenek az HTC döglődésével foglalkozó hírekre emlékeztetni.

Amúgy meg nem csoda, folyamatosan mellényúlnak valamivel, és mintha szándékosan csinálnák. Aztán amikor meg ezekről a hibákról, hiányosságokról, kihagyott lehetőségekről kérdezik Ken Hong-ot, akkor a kérdések szerinte csak a hangos kisebbség véleményét tükrözik. Hát úgy tűnik mégsem.

(#14) Balzak83 válasza babosmiki (#2) üzenetére


Balzak83
senior tag

Pontosan. Ma már csak arra futja, hogy idióta módjára mutogasson a user a telefonjának, hátha csinál valamit. A quad dac az egyetlen pozitívum, de tényleg, ebben a koreai tyúkólban. Azt hiszik, hogy marketing nélkül viszik a majd v50-et, csak mert az 5g úgyis eladja.

(#15) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem sajnálom a márkát. Ma már szinte semmit nem tesz hozzá a piachoz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Nem tudnak versenyezni a kinaiakkal.
Lényegében itt van a kutya elásva.

(#17) Noukoum


Noukoum
veterán

Komolyan, ezen valaki meglepődik?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#18) Kavinton75


Kavinton75
senior tag

Az LG Tv-t szeretem, de ezt a telefonos dolgot nem kellene erőltetni, mert nem megy nekik. A G4 után kezdtek el bénázni és szórakozni a régiós változatokkal.

További termékeim: http://hardverapro.hu/tag/kavinton75 // Keep swimming...Keep swimming

(#19) mjani1172 válasza zozzo72 (#16) üzenetére


mjani1172
addikt

Nem kéne versenyezni az Apple sem versenyez. Kínával nem lehet versenyezni, egy alternatívát kell adni, minőség, tartósság, megbízhatóság, frissesség.Egyszerű mint az ágyba....s. Nem kell fejleszteni semmit a szoftveren kívül,mindenki vásárol és gyártat.
De az LG-ben tényleg nem sok jó van,sajnos.
Én mindig bízok, hogy na, most, talán, de ezek totál idióták.
Egyszerűen érthetetlen.
A régiós váltás meg egyenesen öntökönrugás.Egyszerűen bánt, hogy valaki nem kapja meg azt amit más ugyanannyi vagy több pénzért.
Plusz még a gyártást és a szoftverezést is nehezíti.

[ Szerkesztve ]

(#20) Noukoum válasza mjani1172 (#19) üzenetére


Noukoum
veterán

Az Apple nem hogy nem versenyez hanem kína miatt csinált fizikai dual simet. Ami nem semmi. Látszanak az erőviszonyok.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#21) myckie2


myckie2
őstag

Számomra hihetetlen, hogy a nagy cégek (LG, HTC) akik az okostelefon piac csúcsán voltak és remek készülékeik voltak (LG G2, HTC One) egyszer csak elkezdtek szar, csúnya telefonokat gyártani és a veszteségek ellenére is követik ugyan azt a vonalat teljes megújulás helyett. Milyen felsővezetők lehetnek ott te jó isten.

(#22) Zé.


Zé.
tag

A bukás

Az LG mobil tündöklése, és bukása
címmel tanúságos lenne egy általános cikket írni, -- tekintettel a régi szép emlékekre... Arra gondolok, hogy az elmúlt 1-5 éven az új vállalkozások fele megszűnik, csődbe megy Magyarországon. A gyártó történetét, mint vezérfonalat feldolgozva- pro és kontra a kínai, ill. más gyártók történeteivel. Sok kiadvány foglalkozik a siker titkával, mely oly vonzó,
mint a jó mobil! Kudarcokat hogy lehet elkerülni?.. Tragikomikus, vicces stílusban... :DDD Bőven vannak már -magas szintű gondolatok- a közelmúlt e cikkek kommentjeiben !... Az apropó: Az okos ember más kárán tanul! :W

,,,Lehet kedvelni vagy utálni egy gyártót, de az biztos, hogy ha egy adott vállalat igyekszik, akkor mindenképpen előbbi felé fogja billenteni a lécet. A mobilkommunikációs iparág mára olyan fejlett lett, hogy nem elég valami egyszerű dolgot piacra dobni, hogy az sikeres legyen, hanem igenis megfelelő szolgáltatásokat kell a telefon mögé rakni. A hardveres képességek már a normál képzelőerőn is túlmutatnak, más kérdés, hogy nincs az a rendszer, ami ezeket egyelőre ki tudná használni." ( LG Optimus F6 -- 2013. teszt )

--- A történelem az élet tanítómestere! --- Historia est magistra vitae!

(#23) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Csodalom, hogy még nem zárták be az egész mobil részleget. Lehet jobban járnának (és talán mi is).

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#24) joogreg


joogreg
csendes tag

Sajnálom, mert G3 után lehet, hogy az utolsó LG mobilt. Nyúzom. Igen 270-ért hülye lettem volna megvenni tavaly. De júniusban 99-re beesett az ára. Best buy volt.

(#25) mjani1172 válasza joogreg (#24) üzenetére


mjani1172
addikt

És ez milyen készülék?

(#26) balintka válasza Kavinton75 (#18) üzenetére


balintka
addikt

Ugyanez. TV-ben csak LG-t veszek, telefonban Samsung-ot.

Az LG telefonok nekem leginkább a kis méretű akksival zárják ki magukat, vicc, h egy napot sem lehet üzembiztosan kihúzni velük. Anno volt LG KP500-am, Optimus GT540 és Optimus Black, ezeket szerettem.

(#27) Bossyy válasza joogreg (#24) üzenetére


Bossyy
tag

Szerintem G7 ed lehet. Már 100 körül lehet kapni újonnan és annyiért valóban Best Buy. Nekem is éppen összejött az ára, gondoltam megveszem, de tegnap beestem a soroksári Media Markt ba és nevetséges 70 (!!!) ezerért volt originál új Xiaomi Mi Mix 2S, ráadásul a 6/128 kiszerelésben. Na így nem lett LG-m és már szerintem nem is lesz. Ettől függetlenül a G7 és a G7 fit, remek vétel mostanság.

(#28) Noukoum válasza Bossyy (#27) üzenetére


Noukoum
veterán

1,5 éves mobil, nem csoda hogy olyan áron adták. Egyébként még manapság is tök jó készülék.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#29) TeeJay


TeeJay
félisten

meg kellene nézniük a Xiaomi hogy jutott fel lassan a dobogóra és tanulni tőlük.

friss HW, mindenből a legújabb, bejelentés után pár héttel mindenhol kapható jó áron
rendszeres rendszer frissítés legalább 2 főverzió de mellette 3évig alsó hangon minden frissítés. ez kell a népnek, tojnak a hangzatos parasztvakításra
48MP Sony IMX szenzor kell meg 4Ah akku minimum és popup szelfi kamera meg full kijelző telefon semmi notch és egyéb bénaságok
a végén a Nokia sorsára fog jutni a legtöbb valaha nagyobb telógyártó mert nem képesek felfogni hogy fel kell pörögni

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#30) joogreg válasza mjani1172 (#25) üzenetére


joogreg
csendes tag

Lg V30 bocs. Lényeg lemaradt.

(#31) Bossyy válasza Noukoum (#28) üzenetére


Bossyy
tag

Másfél éve még a Mi Mix 2S ben dolgozó SD 845 ös processzort sem mutatták be, nem hogy a telefont. Az LG nek azért szorítok, hogy túléljen.

(#32) Noukoum válasza Bossyy (#31) üzenetére


Noukoum
veterán

kerekítettem, legyen nagyon bő 1 éve:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#33) szabi__memo válasza balintka (#26) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Remélem oleddet mert a többinél minden kategóriában ott is jobb a Samsung

(#34) balintka válasza szabi__memo (#33) üzenetére


balintka
addikt

Dehogy jobb. SK8500. Előtte NU8002-t vettem, visszament elállással, mert kiállított mintadarab volt és karcos. De szoftveresen sokkal gyengébb volt a Samsung és az LG-nél ott a verhetetlen Magic Remote.

(#35) szabi__memo válasza balintka (#34) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szoftverben, távirányítóban lehet jobb. Ha nem kell kontraszt és fekete szín

(#36) balintka válasza szabi__memo (#35) üzenetére


balintka
addikt

LG-nél is megvan minden, amire nekem szükségem van :). Nem cserélném vissza az NU-ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.