Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rimuru


Rimuru
veterán

Teszt törölhető

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#2) Kokzor válasza Rimuru (#1) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Most már így én is tudok írni mobilos felületről, ahogy beírtad. Asztali felületről vagy mobilosról kommentáltál?

(#3) Banderasz74


Banderasz74
tag

Még a LG G8 nem is lehet kapni! Vagy csak én vagyok lemaradva? 🙂

(#4) Narancskoma válasza Banderasz74 (#3) üzenetére


Narancskoma
tag

Ha jól emlékszem, márciusra ígérték.

(#5) Banderasz74 válasza Narancskoma (#4) üzenetére


Banderasz74
tag

Még nem láttam sehol azért is írtam.

(#6) Astrolagoon válasza Banderasz74 (#3) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Amerikában most kezdődik az értekesítés így jó talán jövő tavaszra itt is lesz .Android 8 .al... ;]

(#7) joey04


joey04
titán

Nem csoda, hiszen az évek alatt már szinte mérhetetlenül minimálisra csökkentek az eladások.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Szóval akkor most ők is varázsolnak a számokkal mint a Sony (ott ugye most már nincs külön mobilos divizio ergo nem is veszteséges)? Eddig volt külön lebontva mobilos bevételekre is.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#9) janeszgol válasza GeryFlash (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

Érthető a döntés. A mobilrészlegük egy nagy nulla.

[ Szerkesztve ]

(#10) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Hc fanokon kívül sztem senki nem vesz LG-t azért, mert ilyet szeretne. Max valami szolgáltatós brutál jó akcióban.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#11) Fred23 válasza Banderasz74 (#5) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nincs még sehol, pedig az S10-ekkel együtt kellett volna jönnie minimum! Előre borítékolható, hogy nagy érvágás lesz nekik ez a megkésettség. Kinek kell majd 240-ért a G8, mikor 230 körül kaphat S10-et megbízható helyről? Jó, én éppen egy kivétel lennék, de már bevásároltam.

(#12) mjani1172 válasza Fred23 (#11) üzenetére


mjani1172
addikt

Mindig ezt csinálták. Aztán bő fél év késéssel befut, de kiherélve és drágán.

(#13) Banderasz74 válasza Fred23 (#11) üzenetére


Banderasz74
tag

A hírek alapján elég komoly készüléket csináltak,csak persze nem fél év múlva kellene forgalmazni! Talán akkor jobb eladásaik lennének! 😉 ☺️

(#14) Astrolagoon válasza *Mukeey* (#10) üzenetére


Astrolagoon
junior tag

Én sok esetben szeretnék G2,G4,G6 mind jó készülékeke voltak de a piacra kerülési mizéria meg legfőképpen a friissítések iylen szintű elmaradása megengedhetetlen.JA nem vagyok HC fanatikus :))

(#15) NandorHUN válasza Fred23 (#11) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mondjuk nekem?

Én kifizetném a +10 ezret a G8-ért S10-el szemben, mivel egy jobb telefon.
Gyorsabb és gördülékenyebb:
[link]

És a kamerája is jobb éjszaka. Nem mellesleg a fingerprint reader is gyorsabb és megbízhatóbb rajta, ahogy a FaceID is.
Mikrofon szintén jobb, ahogy a jack csatlakozó is quadDAC miatt.

Samsungban egyedül talán kijelző lehet a jobb, de szerintem az se észrevehetően, egyik csócs OLED másik AMOLED.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.