Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Kár, hogy nem került bele Adaptive Sync, és egy árnyalattal jobb hangszóró! :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) Armagedown


Armagedown
őstag

Ez egy kisméretű okostv tuner nélkül, drágán.
Újra feltalálták a spanyolviaszt.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#3) jeni


jeni
félisten

Erre van olcsóbb megoldás.
1.Monitor+mediaplayer
vagy
2.LCD TV egyszerűbb (képfelbontásától eltekintve) kiadásban+ mediaplayer (képletesen)
3. kettő egybegyúrva

[ Szerkesztve ]

(#4) AxBattler válasza Armagedown (#2) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem egészen, van néhány fontos eltérés, pl.:
- a TV-k háttérvilágítása a legritkább esetben PWM mentes, míg egy monitornál ez ma már alapvető feature;
- a subpixel struktúra/elrendezés (különösen VA paneleknél) nagyban befolyásolja, hogy mennyire lesz a képernyőn olvasható/mosottas egy szöveg, illetve monitorként használható a kijelző; TV-knél általában erre nem ügyelnek annyira, mivel ott nem szempont a desktop felhasználás (+lásd https://www.displayninja.com/chroma-subsampling/).

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5) Semplar


Semplar
őstag

Kishírek a nagyvilágból ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#6) -Skylake- válasza jeni (#3) üzenetére


-Skylake-
addikt

eletmento komment, foleg a masodik lehetoseg tetszik, szivesen kivaltanek egy 4K monitort egy 1366x768 HD READY (kerek mindenkit izlelgessuk ezt a szot 2022-ben, HD READY) tv-vel.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#7) tothbe válasza jeni (#3) üzenetére


tothbe
addikt

vagy ott a Samsung M7 vagy az újabb M8. Pontosan ezeknek próbál az LG konkurenciát állítani. Mondjuk a stand az nagyon király még mindig, azt nagyon eltalálta az LG.

By(e) Tothbe

(#8) mad823 válasza AxBattler (#4) üzenetére


mad823
őstag

És nem utolsó sorban a monitor bekapcsol, ha DP vagy HDMI bemeneten jelet kap - illetve ki, ha már nem. Egy tévét meg kapcsolgathatsz. Ja, és a monitoron szokik lenni 75x75 vagy 100x100 VESA, a tévéken meg ennél nagyobb van, ami a monitorállványokhoz nem annyira passzol. (Értem én, hogy ennek van saját, de az mégsem ugyanaz...)

(#9) jeni válasza -Skylake- (#6) üzenetére


jeni
félisten

Célnak megfelelhet feleannyiért

(#10) Sidorovich válasza jeni (#9) üzenetére


Sidorovich
senior tag

80 cm képátlóra 1366x768 felbontás. Persze, ha a cél szemet kifolyatni. :C

(#11) ghodyl válasza jeni (#9) üzenetére


ghodyl
tag

Egy 4K monitort, okostévé funkciókkal kiváltani feleannyiért, egy HD Ready Tv-vel ( ami rögtön 8-ad akkora felbontás)és egy média box-al; arról nem is beszélve, hogy a panel minősége sincs egy szinten, kicsit erőltetett.

[ Szerkesztve ]

(#12) qnadam válasza jeni (#9) üzenetére


qnadam
veterán

egy crt tévét ingyen is megkaphatsz, az még sokkal olcsóbb, és kép azon is van.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#13) jeni válasza qnadam (#12) üzenetére


jeni
félisten

na ja
én az árazása miatt jeleztem a példákat.

(#14) csonkadavid


csonkadavid
tag

Vagy veszel egy olyan monitort amilyet szeretnél és 15k ért rádugsz egy Fire tv sticket.

(#15) qnadam válasza jeni (#13) üzenetére


qnadam
veterán

igen.
ugyan teljesen alkalmatlan a feladatra, de a lényeg, hogy olcsó.

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.