Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig a legerősebb LG tablet. Az akku igen komoly benne. Jónak ígérkezik.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2) balazsfanni


balazsfanni
csendes tag

A Snapdragon 800 fura döntés, de nem rossz. :)
Korrekt középkategóriás cucc.

(#3) petipetya válasza balazsfanni (#2) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gondolom 810-et nem akartak bele, a 808-ból pedig még van felhasználható készlet.

"nincs rá lezsóidő"

(#4) Wapmester válasza balazsfanni (#2) üzenetére


Wapmester
senior tag

szerintem az ár miatt nem tettek bele komolyabbat, hogy tudják olcsóbban adni,viszont az akku nagyon kemény

(#5) erahurka


erahurka
félisten

Ekkora méretben szerintem egy Windows tab jobban megéri, mondjuk nem feltétlen most ezekkel az Intel Atom hardverekkel amiket pakolnak beléjűk, de majd Cherry Trail alapokon. Azért az mégis egy Windows, ez meg egy jóval korlátoltabb Android rendszer.

(#6) 2o1i


2o1i
senior tag

Ezt nagyon elfogadnám! :K

(#7) vicze válasza pusszycat (#1) üzenetére


vicze
félisten

"Az akku igen komoly benne"
Max. Samsungokhoz képest, ez kb. a minium kéne legyen, nem pedig "komoly".

(#2) balazsfanni: Valóban furcsa, az S410 mennyivel logikusabb lenne... :U

Az ár függvényében igen korrekt lehet, de ez kizárólag az ár dönti majd el. Z2 Tablet alatt kéne legyen, hogy megérje.

[ Szerkesztve ]

(#8) moleculez


moleculez
veterán

Nincs ezzel semmi gond, most s800/2GB van a kezemben (Lumia930) és a világon semmi bajom vele. Szóval max 70ért jó vétel lenne.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#9) Wapmester válasza moleculez (#8) üzenetére


Wapmester
senior tag

nincs vele baj, ebbe legalább rendes SoC-t tettek és 2 giga ram-ot, már csak az árazás kérdéses, azt tudják nagyon elcseszni

(#10) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szokatlan ez a nagylelkűség SoC tekintetében, hiszen a már majdnem 2 éves, fHD-s, LG G Pad 8.3-ban is csak SnapDragon 600 van. De tetszik, eddig tényleg a legjobb LG tab.

És végre normális méretű az akku is.

[ Szerkesztve ]

***

(#11) Matada2.3 válasza balazsfanni (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Olyan mintha az LG lemaradt volna egy évvel, a nemrég bemutatott másik tabletünkben is 400-as van 410 helyett. Bár itt már kisebb az eltérés és a 800 egy jól bevált proci :)

Finn the human

(#12) pusszycat válasza vicze (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A Lg G pad 8.3 -hoz képest komoly, abban elég gyengusz van.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) ollie válasza pusszycat (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem gyengusz az, csak nem optimalizálta az LG. A 2013-a Nexusban ugyanaz a SoC van, és nem laggol az fHD-n.

***

(#14) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Nem lehet normális fhd 10" 16:9 vagy 10 táblát venni normális áron. Nem majd talán ez lesz az.

(#15) vicze válasza ollie (#13) üzenetére


vicze
félisten

Aksira gondolt.

(#16) jUUh


jUUh
addikt

Ha nem szállnak el az árazással, szerintem ütős :C

Samsung Galaxy S23+

(#17) 00martin00


00martin00
újonc

Ezek az Lg-k egyre tetszetősebbek,kiváncsian várom a tesztet ha lessz. :DD

A Munka Szabaddá Tesz!

(#18) Narxis


Narxis
nagyúr

Ha jó lesz az ár akkor lehet benevezek egyre.

Thanos was right.

(#19) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

10 collos G2 :D Nagyon tetszetős, 70-80 ezerért instant get lenne nekem.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#20) AllTheBest válasza erahurka (#5) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát kinek mi... Nekem van egy dualbootos tabom, win10 és android 4.4 van rajta. Én is a win miatt vettem és mégis az androidot használom többet...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#21) Luck Dragon

Szerintem a hw igen is rendben van, a kinézet szubjektív, számomra kicsit íveltebb a kelleténél, és az akkut sem mondanám kiemelkedőnek. De egy szó mint száz,Tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#22) M3aN


M3aN
senior tag

Egy G Pad 10.1-et használok, amiben HD kijelző mellé S400 van, és 8000mAh akksi. Ez a kombináció elég jól bírja, elfut 3-4 napot átlagos használat mellett, nincs is rá panasz, csak szoftveresen, ami eléggé kuka.
Viszont az utód FHD kijelzővel és S800-al, főleg úgy hogy az akksi is közel 10%-al kisebb, hááát...

Szerk.: A képen kicsit fémesnek tűnik a hátlap, ami előrelépés, hiszen az előd műanyag hátlapja 2 hét után csúnyán karcos volt már, odafigyelés mellett is

[ Szerkesztve ]

(#23) erahurka válasza AllTheBest (#20) üzenetére


erahurka
félisten

Felhasználásfüggő, professzionális programok csak Windowsra vannak. Appok terén az Android jobban el van látva.

(#24) AllTheBest válasza erahurka (#23) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát nem tudom, hogy mit értesz professzionális programok alatt... Én videót próbáltam vágni sony vegasban, de ilyen kicsi képernyőn nem épp a legjobb az élmény...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#25) McPie válasza erahurka (#23) üzenetére


McPie
tag

Az összes tablet tartalomFOGYASZTÁSRA való alapvetően. Dolgozni velük elég speciális helyzetben jobb, mint egy laptoppal.
Lehet velük kisebb munkákat gyorsan megcsinálni, állítani, képeket mutogatni a vevőnek, de ez a legtöbb amire munkában használhatóak szerintem.

A sagittis Hungarorum libera nos Domine

(#26) joey04


joey04
titán

Jó az a 800, erős. Csak az árával ne szálljanak el.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) fornettisuti


fornettisuti
veterán

ez kapott nyalokat, mi meg a csokin nyammogunk 8.3-on.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28) pusszycat válasza fornettisuti (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Add el vedd meg.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#29) Narxis válasza pusszycat (#28) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ha csak ilyen egyszerű lenne...

Thanos was right.

(#30) Wynsent


Wynsent
tag

nagyra nőtt G2...

ideje volt

Alcatlel OT 302 --> Nokia 3410i --> Nokia 3220 --> SonyEricsson 800i --> SonyEricsson 910i --> Nokia 5800 (tubi) --> SonyEricsson Xperia X8 --> Sony Xperia P --> LG G2 --> LG G4

(#31) Kékes525


Kékes525
félisten

Elég jó. Az árától függ minden.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#32) es1 válasza Kékes525 (#31) üzenetére


es1
csendes tag

Nekem lg 8.3 van már 2. éve, az akksi még mindig jól bírja, pedig azóta éjjel-nappal be van kapcsolva (torrentre is sokat használom), meg vagyok vele elégedve. Jól jönne egy nagyobb képátló, s ha az árat jól belövik, meggondolom. Telóból is lg van (G3).

(#33) milkabrams


milkabrams
őstag

ha nem lessz az egekben az ára, és nem cseszik el szoftveresen, erre cserélem a samu tab pro 8.4em

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#34) Marc864 válasza fornettisuti (#27) üzenetére


Marc864
tag

Hónapok óta elérhető az LG hivatalos oldalán az 5.0.2 KDZ file, 10-20 perc alatt felpattintható :))
xda leírás ha kéne: http://goo.gl/ABrZLO

[ Szerkesztve ]

(#35) vlevi válasza ctvagyok (#14) üzenetére


vlevi
nagyúr

120 korul van a samu galaxy tab s. 10.5", 2500*1600 felbontassal. De az 1920 is még elégséges, ha sokkal jobb ára lesz, mint az emlitett samunak, akkor lehet rola szo. Volt korabban 10.1"-os, Fullhd tabletem. Nem a kepminoseggel volt gond, hanem a hulladék rockchip rk3188+mali400 kombinacioval, es az otpimalizatalna, bugos kinai szoftberrel. Ez az lg jo valasztas lenne, de ahhoz jelentosen alá kell mennie árban az emlitett samunál.

(#36) Troy.


Troy.
addikt

Véleményem szerint legalább 100 körül indul majd.

.

(#37) vlevi válasza Troy. (#36) üzenetére


vlevi
nagyúr

Akkor szinte esélytelen.

(#38) lazlogogola


lazlogogola
tag

A fiamnak most vettem meg karácsonyra,de sajnos a tokban elég gyatra a helyzet :((

(#39) Pacino68 válasza lazlogogola (#38) üzenetére


Pacino68
tag

Szia!
Ezt találtam:
[link]

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#40) lazlogogola válasza Pacino68 (#39) üzenetére


lazlogogola
tag

Köszi,ezt láttam én is már.
Csak vmi erősebbet keresek.

(#41) Pacino68 válasza lazlogogola (#40) üzenetére


Pacino68
tag

Fél éve használok ilyent egy 8"-os LG-n, azóta is hibátlan.

"A 22-es csapdája"

(#42) lazlogogola válasza Pacino68 (#41) üzenetére


lazlogogola
tag

Elhiszem,de egy 4 éves gyerek használja.
Miatta kell a strapa tok.
Az ipad minire Griffin Survivor tokot vettem,az bevált.
Kakaóbiztos :DD

(#43) rosszfiu18 válasza lazlogogola (#42) üzenetére


rosszfiu18
tag

Én itthon egyenlőre se fóliát, se tokot nem találtam! Esetleg tud valaki olyan boltot, aki ehhez a tablethez tokot+fóliát árul? Egyébként nagyon klassz masina. Gyors, megbízható, übersokáig bírja az akksi, akadozásmentes. Csak ajánlani tudom!

A kihívások elkerülhetetlenek, de a vereség nem kötelező!

(#44) lazlogogola válasza rosszfiu18 (#43) üzenetére


lazlogogola
tag

Ebay-n találsz,egyenlőre én is csak ott láttam.

(#45) #86973952


#86973952
törölt tag

Üdv.

Én már sokadik alkalommal az egsm -től vettem tartozékot. HA nem akarok várni kintről, vagy nem vagyok biztos a minőségben, akkor tőlük szoktam.

Utángyártott tokot vettem, ŐT. Bár szerintem nem igazán bőr, viszont jó minőség.

Fólia viszont nem lesz náluk január végéig, február elejéig, pedig frankó áron van.

[ Szerkesztve ]

(#46) Pacino68


Pacino68
tag

Megállt itt az élet, minden ok mindenkinél? 😎

"A 22-es csapdája"

(#47) Pacino68 válasza Pacino68 (#46) üzenetére


Pacino68
tag

OK 👍

"A 22-es csapdája"

(#48) #86973952 válasza Pacino68 (#47) üzenetére


#86973952
törölt tag

Van rendes témája is a készüléknek a teszt alatt, de az sem pörög. Nincs téma a géppel.

(#49) Pacino68 válasza #86973952 (#48) üzenetére


Pacino68
tag

Köszi, néztem 👀

"A 22-es csapdája"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.