Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Tippem sincs, mi a sikerének titka, hacsak nem az, hogy egyre jobban zuhan a felhasználók értelmi szintje.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) FіkuszKukіsz válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

+1

:R

Romanes eunt domus

(#3) leviske


leviske
veterán

"amennyiben egy jó árat tudnak hozzá társítani."

És pontosan ez az, ami rendre nem szokott sikerülni a ChromeOS-t futtató gépek esetében, mivel még fölé is árazzák sokszor a teljesértékű gépeknek.

(#4) MZperX75


MZperX75
addikt

Az árcédula ,meg horror kategóriát súrolja majd.
Egyébként kipróbálnám,nem lehet az olyan rossz.

(#5) korcsillio


korcsillio
őstag

Én sok értelmét nem látom,de biztos akad olyan aki megveszi :)

(#6) Mate


Mate
nagyúr

Ha árcédulája jóval a többi All in one pc alatt lesz, akkor lehet sikere. Másképp nem nagyon.

Bár biztosan csinálnék érintőkijelzős verziót is belőle. Például konyhába jó helye lenne. (Nem az enyémben :) )

(#7) Trevize1987 válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

És valaki végre kimondta :C

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

Én ezt inkább egy okostévében tudnám elképzelni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) bteebi


bteebi
veterán

Nem tűnik ez rossznak, de tényleg megfelelő árcédula kellene rá. Ez valószínűleg sajnos nem fog sikerülni. Amúgy mi az isten az, hogy iSSD? Integrált SSD? Nem sok értelme lenne.

#8: Okostévébe tényleg jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#10) Mate válasza bteebi (#9) üzenetére


Mate
nagyúr

(#11) F_Zolee válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ez egy trend ami nem fog megállni.

(#12) NGA válasza F_Zolee (#11) üzenetére


NGA
addikt

Mi? Hogy egy böngészőben bohóckodsz? Skype van rá már?

(#13) GeryFlash válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


GeryFlash
veterán

+1

16Gb SSD, tényleg hihetetlen, hogy sikerült elérniük azt, hogy most már a gép működéséhez is folyamatos net kelljen...

#3 leviske: De szokott, az Amazon 2013-ban nagyon sokszor volt Chrome OS-es lapos a hónap best sellere lenni. Sajnos. Mivel ebben még IPS sincs, és valami szar celeron van benne ez se lesz drága...

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#14) F_Zolee válasza NGA (#12) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ja nem konkrétan erre értettem. Általánosságban.

(#15) TigerCat válasza F_Zolee (#14) üzenetére


TigerCat
nagyúr

A hardver nagyon szép. Windows PC-ként simán jöhetne az adminisztrátorok asztalára. Elolvadnának a gyönyörtől... :-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#16) F_Zolee válasza TigerCat (#15) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jah, kinézet meg kompaktság terén még én is elfogadnék ilyen gépet, mert netezéshez nem kell erőmű.

(#17) vinibali


vinibali
őstag

pont az ilyeneken kéne valamilyen Linux disztrónak futnia. jó tudom, a chrome os is az, de funkcionalitásban nagyon herélt szegényke :F

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#18) TigerCat válasza F_Zolee (#16) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Egy dolog ami jelen esetben zavar, mégpedig a másodlagos kijelző. Ha melléteszel egy akármilyen monitort, nem lesz szép. iMac-nél is ez a gond. A TB display más méret, így nem az igazi...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#19) xmaas válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


xmaas
őstag

+1 csomo reklammal el lehet adni barmit mostansag lenyegtelen hogy van egyaltalan ertelme a termeknek vagy sem,

(#20) alevan válasza vinibali (#17) üzenetére


alevan
őstag

Futnak is. Van már pár megoldás.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#21) sanzi89 válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


sanzi89
addikt

A hét kommentje, nem vitás. :C

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#22) bteebi válasza Mate (#10) üzenetére


bteebi
veterán

Köszi! :) (Már 3 éves hír! :Y) Az elnevezés amúgy elég irritáló, mert olyan, mintha valami almatermék lenne.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#23) edward2 válasza leviske (#3) üzenetére


edward2
addikt

Chromebookok pont hogy az árukkal vezetik az eladási listákat. Nem tudom miről beszélsz.

(#24) kolosanyi válasza NGA (#12) üzenetére


kolosanyi
veterán

A webes Outlook felajánlja Chrome alatt a Skype plugin telepítését (Win7), én is úgy használom. Gondolom Akkor ez is képes rá. Egyébként most akkor ez a rendszer már több, mint egy fullos funkcionalitású Chrome? Mert a kezdetekben az volt, aztán kapott normál desktop felületet, most meg nem tudom, hogy mi van. Gondolom képes futtatni Chrome alkalmazásokat (jó vicc, gyakorlatilag könyvjelzők azt csá) meg van rajta valami alap multimédia lejátszó (azért annyit csak tud, mint az alap droidos), illetve fájlkezelő. Jól gondolom, hogy így van? Mert ebben az esetben én se értem, hogy miért jobb ez, mint egy droid, amire írnak desktop felületet. Vagy ez lenne a gugli nagy terve, összeolvasztja hosszú távon a kettőt és világuralomra tör?

(#25) oceanrush


oceanrush
senior tag

Ha olcso lesz veszek egyet, eleg jopofa.

(#26) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Pont a napokban kellett lecserélnem a laptopomat a munkahelyemen asztali gépre. Hát mire minden helyet kialakítottam a kábeleknek, a gépnek, a monitornak stb, eléggé tele lett a tököm. A vége felé már sűrűn gondoltam csupa jót az ilyen egyszerű "mindenegyben" gépekről. Úgyhogy biztosan életképes.

(#27) siti válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


siti
senior tag

ugyan ez igaz az összes tablet tulajdonosra is.
készen kapnak egy semmire sem jó rendszert, amin tudnak netezni, játszani, beszélgetni...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#28) oceanrush válasza siti (#27) üzenetére


oceanrush
senior tag

semmire sem jó rendszert <-> amin tudnak netezni, játszani, beszélgetni... ez a ketto uti egymast, nem?

[ Szerkesztve ]

(#29) LSL1337 válasza siti (#27) üzenetére


LSL1337
őstag

szakértőval lehet dolgunk
4 szököz alatt sikerül egy hatalmas ellentmondást összehoznod, amire 1-el alattam is rámutattak

éves rekord lehet :)

nem power user-nek van

de jó hogy mindenki úgy gondolkodik, hogy ami az ő egyedi igényeire nem jó, az SZAR.

rMBP-t is a userek hány %-a használja csak facebook-ra?:D

egy asztali gépnél szerintem sokkal több értelme van a Chrome OS-nek, hiszen alapból közelebb van nethez, mint egy laptop.

érdekes megoldás, kíváncsi leszek az árára. Legalább az OS ingyen van, ennyi árelőnye kapásból van.
22"-es IPS panel, nem 100e alatt lesz mondjuk

(#30) GeryFlash válasza LSL1337 (#29) üzenetére


GeryFlash
veterán

:C ;]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#31) leviske válasza edward2 (#23) üzenetére


leviske
veterán

A Pixel árára utaltam, de egyébként azt nem mondanám, hogy messze a windows-os alternatívák ára alatt lennének a gépek elhelyezve.

(#32) vittorio7


vittorio7
őstag

Szép. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.