Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A koncepció nem rossz, kérdés, hogy milyen árazással kerül piacra.

B.Cs.

(#2) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Na ezt megvárom, hogy mi lesz belőle, és utána eldől, mi lesz a 6s utódja.

(#3) Jakesz


Jakesz
őstag

Ha ugyanakkora lesz, ugyanazzal a design-nal, mint a 8, akkor ennek semmi értelme nem lesz. Kávamentes, notchos kialakításnak 5.4 colon, na annak lenne értelme. Kvázi ugyanakkora lenne, mint az első SE.

(#4) Integrale


Integrale
veterán

4,7" ekkora házban minden, csak nem kompakt.

"Bad reklám is reklám too"

(#5) Drp81 válasza Jakesz (#3) üzenetére


Drp81
aktív tag

Szerintem meg nem kizárt, hogy év elején kihoznak egy ilyet. Gondolj bele, ugyanez volt az SE-vel is, akkor is úgy tűnt, hogy nincs értelme (5S még kapható volt), és mennyit eladtak belőle...
Ugyanígy most ebből is eladhatnak az év első felében rengeteget, szeptemberben meg jöhet egyik főmodellként az általad említett kávanélküli 5,4".

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#6) noPublicFG válasza Jakesz (#3) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Ha az i8 árában (Ne adj Isten, olcsóbban) érkezik, akkor lesz értelme!

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#7) WaG_Gaming


WaG_Gaming
tag

Ha ugyanúgy 160.000 Ft-os áron kezd, mint ahogy annó az SE, akkor szerintem ez lesz életem első iPhone-ja.

Remélem ez VÉGRE egy jó ár-érték arányú almás telefon lesz! :C :))

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#9) hyperspace


hyperspace
őstag

Szerintem esélytelen, hogy A13-mal és plusz 1GB rammal 200ezer alatt tudjon kezdeni itthon.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#10) Stimpy001


Stimpy001
aktív tag

Egy az egyben egy iPhone 8 lesz A13 chippel (esetleg nemi extra RAM-al), pont mint az SE anno. Majd pont az Apple fogja magat megeroltetni design teren...pff ne is almodozzunk kavamentes kialakitasrol meg hasonlokrol.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#11) Atlantis válasza Drp81 (#5) üzenetére


Atlantis
veterán

Az egy kicsit más korszak volt, nem voltak ennyire elterjedve a kávamentes, "faltól falig" kijelzős telefonok, ami manapság már többnyire elvárás.

Én sem látom értelmét a 8-as házába újabb hardvert tenni, elavult az a külső minden szempontból és még nem is annyira kompakt. Sokkal több értelme lenne szerintem is SE-méretű telefont megoldaniuk tele OLED-kijelzővel, notch-al,...na, az egy ütős kis darab lenne. Persze lehet nem férne el abban a kis házban 2 kameramodul (ami lassan szintén alapelvárás lesz) mellé minden.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12) Integrale válasza Atlantis (#11) üzenetére


Integrale
veterán

Aha!! :K

"Bad reklám is reklám too"

(#13) A 2. Vesztes válasza Jakesz (#3) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Több értelme van mint gondolnád.

A hölgyek körében ugyanis roppant népszerű volt ez a megjelenés, míg a mostanival sokan nem szimpatizalnak.
Szerintem népszerű lenne.

Vuff.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#14) fornettisuti válasza WaG_Gaming (#7) üzenetére


fornettisuti
veterán

Amíg értesítő LED nem lesz benne, addig többször almás telefonom sem lesz.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#15) #24536576


#24536576
törölt tag

Ennek kéne megkapni az R betűt, mint Retro.

(#16) WaG_Gaming válasza WaG_Gaming (#7) üzenetére


WaG_Gaming
tag

Kiegészítő a kávamentes dizájnról való álmodozásról:

Szerintem pedig pont az Apple-féle kávamentes dizájn az undorító. Már lassan 3 éve használok egy Honor 8-at, de eddig nem érdekeltek rajta a hatalmas kávák alul-felül és most sem zavar. Illetve az a bevágás a kijelzőben... Ehhez párosítjuk az Apple tripla kamerás dizájnját és az Apple simán megkapja az év számtech-dizájn Arany Málnáját. A legjobb Apple dizájnok szerintem az iPhone 4, 5 és 6 dizájnok voltak, amely utóbbit az iPhone 8 is használja, az iPhone 4 dizájnból ismerős üveg hátlappal. Ha az SE2 így fog kinézni és ugyanolyan áron fog indítani, mint az elődje 2016-ban, akkor ez nekem instant buy lesz. :D

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#17) Drp81 válasza Atlantis (#11) üzenetére


Drp81
aktív tag

Nem volt más korszak. Akkor meg a tepsik (4,7-5"+) voltak elterjedve, akkor az volt az elvárás, és akkor jött az SE személyében a kisebb méret. Ezt ugyanúgy le lehet vetíteni mostanra, csak a tepsi helyett a kávamentes, a kis méret helyett a 4,7".

Az SE méretű telefon kávamentesen pedig 5,4", ami elvileg jövő szeptemberben jöhet (legalábbis pletykaszinten hallani.)

[ Szerkesztve ]

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#18) r3dsnake válasza Integrale (#12) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A jelenlegi notch kb. kitöltené a felső részt. Ez béna mockup.

(#19) Integrale válasza r3dsnake (#18) üzenetére


Integrale
veterán

Ok! És?
Értsd a lényeget.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#20) Ádám16


Ádám16
addikt

Szinte biztos, hogy nem így lesz szerintem. Ha leállt volna az i8 gyártása, akkor látnék ebbe rációt, de így nem.

SE házba SE2-t a népnek!

(#21) AxBattler


AxBattler
félisten

Az SE tetszett eddig legjobban az iPhone-ok közül, és magamnak egyedül ezt az SE2-t tudnám elképzelni... ez egy jó húzás az Apple részéről.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#22) hmb válasza Drp81 (#5) üzenetére


hmb
aktív tag

QÉn is vettem anno mert compact jó ákksival jó kamerával.nyilvan üzletileg nem érné meg egy kavamentes új telefon a cégnek,egy tuningolt 8-as még óriási haszonkukcsal eladható.

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#23) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nekem ilyenkor kicsit a Trabantba V8-at kategória ez...

Teljesen oké, hogy anyagilag ez éri meg a cégnek, de anno az SE-nél is kicsit arconcsapásnak éreztem...

Szerintem úgy vannak vele, hogy aki modern dizájnt szeretne, az vegye meg a mostani modelleket...

Ettől függetlenül gazdasági szempontból tény, megéri nekik, és mivel egy cég nem jótékonykodni akar a piacon, érthető lépés lenne.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) Ádám16 válasza AxBattler (#21) üzenetére


Ádám16
addikt

Nagyon kevés esélye van ennek a készüléknek. Minden év minden szakában jön egy komoly pletykaáradat az SE2-vel kapcsolatban, aztán sehol semmi a végén.

Kihagyott ziccer lenne, az tuti. Ha tavasszal nem, akkor szerintem végképp nem jön új kicsi iPhone, pedig én azonnal visszaváltanék, imádtam az SE-m.

(#25) blueMerle


blueMerle
veterán

Ez azért annyira nem volt váratlan lépés :))
Erősebb belsővel, dupla kamerával és egy (iPhone viszonylatban) kedvezőbb árazással valószinüleg letarolják a piacot. Megint.

(#26) sphe


sphe
senior tag

Bye bye kicsi iPhone :(

(#27) WaG_Gaming válasza Graphics (#23) üzenetére


WaG_Gaming
tag

Én is ezt érzem, hidd el! Szerintem nem lenne a legjobb választás a költséges kávamentes dizájnt belerakni, Face ID-stől együtt. Inkább hasznosítsák újra az iPhone 8 dizájnját (ami inkább egy üveg hátlapos iPhone 6 dizájn, mintsem egyedi ötlet, de szerintem ez így is szép), legyen benne egy 5" alatti kijelző és az iPhone 11 számítási teljesítményének minden földi jója, 150-170k között. Így én is el tudnék rajta gondolkodni. Amúgyis szemeztem már az iPhone 8-cal, mert kicsi, olcsóbb, mint a többi iPhone és emiatt tökéletes belépési pont lenne számomra az Apple Arcade használatához. Nekem csak az az igényem a következő telefonomhoz, hogy férjen el a pici kezemben, legyen toppon a kamerája, fusson rajta az Apple Arcade Shantae-vel, Rayman-nel és Sonic-kal együtt és ilyen intenzív használat mellett is bírjon ki egy napot. Remélem, hogy ezeket teljesíteni fogja az iPhone SE2.

Casual és hardcore gaming, mobiltelefonok, egyéb tech cuccok - mi kell még?

(#28) Atlantis válasza WaG_Gaming (#27) üzenetére


Atlantis
veterán

Tehát legyen kicsi, de gyors és erős, fasza kamerával és jó akkuval. Még jó, hogy alig vannak igényeid. :)

Viccet félretéve, ha ezeknek így együtt bármi megfelelne manapság vagy a közeljövőben a piacon, a többiek kb. becsukhatnák a boltot. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#29) gabor72


gabor72
aktív tag

Számomra teljesen fölöslegesnek tűnik a 8-hoz ilyen szinten hozzányúlni. Mennyivel tud majd többet napi használatban mint a most is kapható A11 verzió?

(#30) Graphics válasza Atlantis (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért nem minden ennyire fekete és fehér.. Nem csukná be senki a boltot, mert nem rohanna mindenki olyat venni...

Pl. van aki nem is használná ki bizonyos említett tulajdonságokat, akkor ő miért pazarolná a pénzét arra, amit nem is használ.?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Atlantis válasza Graphics (#30) üzenetére


Atlantis
veterán

Igaz, sarkítottam "kicsit". :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#32) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Megint reménykedik mindenki, hogy itt van végre az utód, aztán a végén megint nem lesz belőle semmi. :D

(#33) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Egy üveghátlap és nocs nélküli kompact telefonnak tudnék örülni. Sajnos Androidon értelmes hardverrel, már csak üveg péklapátok vannak.

(#34) Noukoum válasza WaG_Gaming (#7) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem ne álmodj 200e alatti árról:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#35) Šolaire


Šolaire
veterán

Hm erre vártam. SE telómat nagyon szerettem. Ha sikerül jól beárazni van egy vevőjük.

“Praise The Sun” \[T]/

(#36) Plug Life válasza WaG_Gaming (#7) üzenetére


Plug Life
senior tag

A remény hal meg utoljára! 😆😂

(#37) vicze


vicze
félisten

Legyenek szíveset Egy SE(aka i8) Plus modellt is csinálni, hogy értelmes üzemidő legyen.

(#38) Noukoum válasza vicze (#37) üzenetére


Noukoum
veterán

11 Max pro?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#39) vicze válasza Noukoum (#38) üzenetére


vicze
félisten

Olcsó, egy cég nem óhajt mindenkinek, fél milliós készüléket venni...

A legtöbb cég pont azért fordul egyre inkább az Android felé, mert képtelenke kifizetni ezeket az elembeteg árakat. Már a szerencsétlen üveg hátlap is mocsok nagy szopatás.

[ Szerkesztve ]

(#40) moleculez válasza Atlantis (#11) üzenetére


moleculez
veterán

Csak nézd meg az újra kiadott iPod Touchot... én nem várok semmi csavart a történetbe'.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#41) Diokhan


Diokhan
addikt

Szerintem maradni kellene az 5S vagy 4S design vonalon. Így semmiben nem fog különbözni, mint az X előtti bármelyik mobil a hatostól kezdve. Az 5S vonal jobb lenne szerintem, vannak már nagyon jól kinéző látványtervek a neten.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#42) Noukoum válasza Diokhan (#41) üzenetére


Noukoum
veterán

Az SE is 5 és 5s formaterv volt.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#43) Nekton válasza Atlantis (#31) üzenetére


Nekton
aktív tag

Atlantis, EclipdeGT!

Most akkor ezt ki mondta?
:U

(#44) janeszgol


janeszgol
félisten

Ha ez igaz, akkor egy hangot nem akarok arról hallani, hogy az Apple céget csak a bevétel érdekel (mást nem?), hogy divat, hogy meghülyíti az embereket. Ők tesznek azért, hogy sikeresek legyenek!
Nincs kicsi telefon? Csinálnak!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#45) K1nG HuNp válasza Graphics (#23) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

semmi baj nem volt, pontosabban most sincs az SE-vel.

Szerintem mind az 5 mind a 6 designja idotallora sikerult, egyaltalan nem erzodik outdatednek es szerintem a "faltol falig" 0 kavas telefonok sokkal rondabbak :U

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#46) kalanchoe


kalanchoe
senior tag

Nagyon örülnek, ha kijönne egy SE2 modell, lenne mire váltani majd az A40-et. :)

(#47) AxBattler válasza Nekton (#43) üzenetére


AxBattler
félisten

Hmm... ezen el kellene gondolkodnunk.

;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#48) Ryoo


Ryoo
senior tag

Nem lesz itt nagy design variálás, maradt a raktárban sok i8 ház, nem fognak abba pénzt ölni, hogy áttervezzék az egészet egy nagyobb kijelzőért, vagy bármi másért. Belerakják a legfrissebb chipjüket vmi szoftveres butítással, vagy az egy évvel korábbit és kész is a hatalmas haszon, semmit nem kell fejleszteni, csak kiszórni a raktárkészletet hatalmas haszonnal...ez az apple módi.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#49) <Lacy85> válasza Nekton (#43) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem tudom. Kérdezzük meg a két érintettet. :DDD

(#50) Diokhan válasza Noukoum (#42) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen tudom, nekem is SE van és 5S/6S-t váltott (volt mindkettő előtte).

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.