Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Jók ezek a fejlesztések, csak azt nem látom mögötte, hogy drasztikusan csökkenne a nagy tárkapacitású SSD-k ára (4-8TB), pedig ezeknek a fejlesztéseknek pont az lenne a lényege, ha jól értem, mivel ugyan azt a kapacitást tudják megoldani kevesebb NAND chippel.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) PHM válasza tibaimp (#1) üzenetére


PHM
addikt

Jelen körülmények között már az is nagy fegyvertény, ha valaminek nem,
vagy csak minimálisan emelkedik az ára. Sajnos.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#3) tibaimp válasza PHM (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Sajnos, igaz! :(((

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) TeeJay válasza tibaimp (#1) üzenetére


TeeJay
félisten

8-16-32TB-os SATA SSD jöhetne illetve 4 és 8TB-os M2-es is ugyanis ott 2TB-nál valahogy leragadtak

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#5) tibaimp válasza TeeJay (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egyetértek, jöhetne, és akkor a HDD piacnak tényleg vége lenne. 1956 óta van velünk ez a technológia. Kb már minden más ilyen régi technológia kihalt 2x is, de ez nem...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) TeeJay válasza tibaimp (#5) üzenetére


TeeJay
félisten

870 EVO 4TB SSD-t 120-ért vettem január végén használtan
most 200-220ezer boltban bontatlanul :U
Sajnos a mostani állapotok alapján nem jövőre lesz olcsó 30-40ezer forintos 4TB-os SSD
Persze ha lenne 8-16TB-os akkor szépen kúszik majd lefelé a 2-4TB ára szóval jöhetne

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#7) tibaimp válasza TeeJay (#6) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, ezt a méretet nézegettem én is, de esélytelen, úgyhogy maradt a HDD, egyelőre.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) bteebi válasza tibaimp (#1) üzenetére


bteebi
veterán

Pedig szépen lassan csökkent az... persze az ellátási láncok nehézségei és a 400-450 Ft-os dollár/euro nem segíti az árcsökkenést.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.