Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Még a Sandy is kap meghajtót? Ez nagy szó.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) ktamask válasza alevan (#1) üzenetére


ktamask
tag

Valószínűleg azért, mert több Sandy-s van, mint Ivy-s.

(#3) SRII


SRII
őstag

Nálam is volt ez a jelenség, vga és régi lcd monitorral, kicseréltem a monitort , új hd kábel és minden megoldódott, most néha játékoknál jön elő hogy csak ledobja de pár másodperc múlván újra működik.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#4) angelside77


angelside77
tag

Sziasztok!

Ez lehet az, hogy az egész képernyő, és a gép lefagy, és pár másodperc múlva, vagy néha egyáltalán nem, de eltűnik a kép, és a következők írja ki (nagyjából): "az illesztőprogram nem válaszolt egy ideig, a képernyő helyreállt" Valami ilyesmi, mert már egy jó ideje csinálja (Sandy Bridge), és az őrületbe tud kergetni.

Mert akkor kipróbálom ezt a tesztmeghajtót.

[ Szerkesztve ]

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#5) azbest válasza angelside77 (#4) üzenetére


azbest
félisten

Nem biztos. Ez a grafikus driver összeomlását jelenti. Ha gyakran csinál ilyet, akkor próbálj meg egy memtestet. Az integrált videokártya is a rendszer memóriájából foglal, szóval ha van dedikált is, akkor az integrált kikapcsolásával a teljes memóriát érdemes tesztelni (memtest), mert megeshet, hogy hibázik.

(#6) Segal válasza SRII (#3) üzenetére


Segal
veterán

Nálam meg pont fordítva eddig nem volt és tv/videókártya/HDMI kábel cserénél jött elő :D
Remélem megoldja ez a driver a problémát mert legtöbbször GTA V Online alatt jelentkezik ami elég bosszantó.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) zimi1991


zimi1991
aktív tag

Nekem akkor volt utoljára ilyen fekete halálom amikor igp-s procim volt és fura mód akkor is elő jött amikor inaktív volt az igp és természetesen mind amd és mind nv dvga melelt is jött a gond...
Nem kicsit idegesített ez akkoriban gyakorlatilag az örületbe kergetett és azt hittem az alaplapom volt a hibás ezért váltottam le az egész rendszert...
Volt ez bő egy éve mondhatom szép kis intel, hogy most kezd csak javítani ilyen nagy hibát!

A privátokra illik válaszolni!

(#8) twollah1976 válasza zimi1991 (#7) üzenetére


twollah1976
őstag

Egy ideje mar javitja az Intel ezt a hibat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) nicu71


nicu71
addikt

jézus..azt hittem a cím alapján ujra támad a pestis :Y
Hála istennek Sandy alatt ilyen problémám még nem volt,nem is hallottam ilyesmiről.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#10) E.Kaufmann válasza nicu71 (#9) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nekem se, DVI-t használok.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#11) twi452


twi452
senior tag

Én felraktam egy G1820-as celeronhoz aminél igp-vel előjött egyik napról a másikra ez a hdmi eldobós játék.
Már a telepítés befejeztével visszajött a kép a hdmi-n úgyhogy nálam működik (legalábbis most még)

sajnos a monitoron csak hdmi és d-sub csatlakozó van úgyhogy én örülök ennek :)

[ Szerkesztve ]

(#12) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Baszki én tavaly ezért cseréltem le a kicsit régiecske monitoromat (jó nem csak ezért, de ez is bőven benne volt) azt hittem már a halálán van. Égre földre kerestem hogy mi lehet ez, semmit nem találtam róla a neten :W

Most meg itt van hogy évek óta fennálló probléma :(( Nice :W

(#13) lacyc3


lacyc3
csendes tag

Nagyszerű, akkor jöhet a Linuxos port is. :)
3.2-es kernellel még jó, felette viszont valami gáz van. Hiba jelentve.

(#14) nicu71 válasza GeneraL_XTX (#12) üzenetére


nicu71
addikt

évek óta használom sandy-vel a monitort és HDMI-vel ,soha nem volt vele semmi gond hálistennek..szóval engem ez a probléma annyira elkerült hogy most hallok róla először .Szerencsém volt :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#15) #72042496 válasza nicu71 (#14) üzenetére


#72042496
törölt tag

Szinte szó szerint ugyanezt akartam leírni. :)

(#16) GeneraL_XTX válasza nicu71 (#14) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nálam VGA csere miatt kellett rákötni a 4770-re a monitort, kapásból csinálta. Egy régebbi típusú TN paneles Philips volt, elég ritka típus, de nagyon jó monitor volt, szerettem, szép képe volt.

Jó ideje volt már lecserélni, de amikor rákötöttem az új IPS-t meg is szűnt a probléma. Pedig ugyanúgy mindkettő HDMI-n volt rákötve.

(#17) catoka


catoka
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene.
Nekem is fennáll ez a problémám a "feketehalállal". 5 perc után eltűnik a kép és kiírja a szokásos szöveget, amit már feljebb írtak. "Az illesztőprogram nem válaszolt egy ideig, a képernyő helyreállt"

Gépem:
QuadCore Intel Core i7-950 3200 MHz (24 x 133)
Gigabyte GA-X58A-UD5 v2, Intel Tylersburg X58, Intel Nehalem
AMD Radeon HD 6900 Series (2048 MB)
Corsair DDR3 XMS3 CM3X2G1600C9 3x2GB
WIN7 64bit

A "feketehalál" kb 1 éve jelentkezett először. Azóta újraraktam a gépet többször. VGA drivereket cserélgettem, de semmi nem használt.

Kérlek segítsen, aki tud!
Előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.