Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) arn


arn
félisten

papiron nem hangzik rosszul, csak kerdes olcsobb lesz e tenylegesen, mint pl a 960evo.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

1080p when?

/s

(#3) westlake válasza arn (#1) üzenetére


westlake
félisten

A két család egyáltalán nem egy kategória. Se árban, se teljesítményben. SATA / PCIe. Nem is értem, hogy gondoltad. ;]

Egyébként a 960 PRO 299$, az Intel meg 199$ (512 GB). Annyival nem rosszabb, mint amennyivel olcsóbb. Szóval akár még alternatíva is lehet.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#4) Hg3X


Hg3X
tag

Azért remélem, hogy az SSD-kbe nem fognak belekerülni tervezési hibák, mint mondjuk a processzorokba. Az azért elég gáz lenne szerintem az Intelnek... ;]

Jeff who??

(#5) arn válasza westlake (#3) üzenetére


arn
félisten

960evorol beszeltem - 210 eur az 500as. papiron sebessegre is szinte ua, mindketto pcie

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#6) westlake válasza arn (#5) üzenetére


westlake
félisten

És valóban...

Play nice!

(#7) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Remélem ez az új 760p sorozat jobb lesz, mint a régi 600p, mert az kriminális volt. unokatesóm, mint kisker, eladtak belőle 15-20 darabot, kb. 80% ment vissza garba, utána inkább váltott samu-ra, mert azért ez vicc.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Elég jók a speckók.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.