Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mekker


mekker
őstag

" Ugyanakkor a vezérlő továbbra is a Silicon Motiontől érkezik, de az SM2258 helyett az SM2259-cel, ami már rendelkezik adatvédelemmel és SRAM/DRAM ECC hibajavítással."

Mire kell itt az ECC? Cache?

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#2) #16939776


#16939776
törölt tag

Az átlag 4,5W fogyasztás azt jelenti hogy nem gyenge a vezérlő, akár stabil is lehet a megadott IOPS.

(#1) mekker: attól hogy a vezérlő támogatja, még nem feltétlenül kell aktívnak lennie az ECC-nek, nem az a szint ahol ez elvárás. /igen cache/

[ Szerkesztve ]

(#3) Massmurderer


Massmurderer
őstag

Most annak hogy 64 rétegü mi elönye van és miért jobb az elözöektöl???

(#4) Samott válasza Massmurderer (#3) üzenetére


Samott
addikt

Gondolom olcsobb nekik gyartani.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#5) Sinisi


Sinisi
senior tag

A fejlődés előszelét lehet érezni a rétegek növelésében vagy ez tényleg érdemi változás?

(#6) #06658560 válasza Massmurderer (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Komolyan ennyire luxus gondolkodni manapság? Adott térfogatban nagyobb adatmennyiség tárolható. Növelik a kapacitást.

(#7) mekker válasza #16939776 (#2) üzenetére


mekker
őstag

Értem, köszi a választ

(#5) Sinisi
Nézőpont kérdése. Jelentősnek jelentős a fejlesztés, de másik nézőpontból csak hozták a kötelezőt, mivel a Samsung is hasonló szintű technológiával gyárt jelenleg.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8) tibaimp válasza mekker (#7) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez így van, mármint, hogy "hozták a kötelezőt". A Toshiba 4 adat/ cella megoldása érdekesebb (nem biztos, hogy jobb).

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) Sinisi válasza mekker (#7) üzenetére


Sinisi
senior tag

Értem, akkor nem az van, hogy még rá is vertek a mezőnyre, csak beálltak a sorba...

(#10) #16939776 válasza tibaimp (#8) üzenetére


#16939776
törölt tag

Nem is kell hogy jobb legyen, elég ha olcsóbb. Ekkor intel a drágább, nagyobb haszonkulccsal értékesíthető termékekbe teszi a sajátját, az olcsóba meg bevásárolja a konkurencia termékét, i betűs felirattal a tokozáson.

Terhelhetőségben, de főleg fogyasztásban lehet nagy variáció az egyes gyártmányok között, nem tennék közéjük egyenlőség jelet.

[ Szerkesztve ]

(#11) mekker válasza tibaimp (#8) üzenetére


mekker
őstag

Mondjuk a 4bites tárolónak nem biztos, hogy mindenki örül. Én a következő 5 évben biztosan nem vásárolnék olyan terméket, mivel a TLC-hez képest is egy nagyságrenddel kisebb lesz a tűrőképessége, az meg már zavarna, ha 80TB helyett csak 10-20TB-ra adnának garit.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#12) kromatika


kromatika
veterán

Úgy látszik fejlődési lépcsők következnek az SSD-k nél rendesen.

(#13) tibaimp válasza mekker (#11) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ezzel is egyetértek. Én magam is egy MLC-s ssd-t vettem, de ha tanácsot kérnek tőlem mások, nekik is az MLC-s ssd-ket szoktam ajánlani.
Mondjuk ezt ők is tudják, és nem lepődnék meg, ha valamilyen algoritmussal mesterségesen ki tudnák tolni az élettartamot.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.