Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MageRG


MageRG
addikt

"Palkovics László kiemelte, hogy korunk forradalma a digitalizáció, amely mindent felforgat és átalakít..."
De László, ez nem úgy megy, ahogy te csinálod.

Valaki mondja meg ez a díszpinyt minek volt ott.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#2) dokanin


dokanin
aktív tag

Mindig halálra röhögöm magam, amikor meghallom a szót, hogy E-sport.
Ennyi erővel a tévét nézve sörözés is E-sport. A sörös üveget emelgetni több izommunka kell, mint kattintani.
Röhej!

[ Szerkesztve ]

(#3) MageRG válasza dokanin (#2) üzenetére


MageRG
addikt

Nahát, én meg a magyar focistákon szoktam röhögni!
Tudod miből áll egy profi e-sport csapat felkészülése? Tudod hogy nem csak a gép előtt kockulnak?

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#4) Djuree válasza dokanin (#2) üzenetére


Djuree
félisten

a mai fiatalságnak ez kell, jobban tudnak vele azonosulni, csak a gépezés meg a telefonozás megy sajnos, tapasztalom mindenhol, be vannak zombulva. szép jövőkép de hát evvan...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5) Alg


Alg
veterán

Csak néhány gondolat ami elsőre eszembe jutott:

- Az E-sportot nem a focihoz kellene hasonlítani hanem a sakkhoz. Ez a #2-hez hasonló megnyilvánulásokra válaszul.
- Imádom az ilyen nesze semmi fogd meg jól nyilatkozatokat: hatalmas áttörés, támogatjuk, élen járunk, stb. De semmi konkrétum, semmi alátámasztó adat, semmi.
- Kicsit sok a PH-n a Palkovics az utóbbi időkben... értem én hogy ez a semmirekellő IT-eseményekre jár azokról meg tudósít az oldal, de ez a cikk is pl. kizárólag kormánypropagandáról szól... :((( annak meg az információs értékéről lásd az előző pontot. :(

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#6) Braddock


Braddock
őstag

Építsünk nekik stadiont ;]

(#7) oriic válasza Braddock (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rohogsz de ez letezo dolog. ;] (mondjuk par ezer kilometerrel odebb az igaz)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8) VGNGR


VGNGR
senior tag

"világviszonylatban 427 millióan követik az eseményeket, Magyarországon pedig 425 ezren foglalkoznak versenyszerűen videojátékokkal."
425 ezer? Nem sok ez egy kicsit? Vagy ideszámolják a nézőket is? Még akkor is soknak tűnik.

(#9) crsx001 válasza dokanin (#2) üzenetére


crsx001
csendes tag

Nagy szerencse, hogy nem te ülsz ott és alakítod ezt az egészet. Nagy részben az ilyen begyöpösödött gondolkodás miatt tart itt az ország. :W
Az e-sportot sporthoz hasonlítani teljesen hülyeség, hiszen még a nevében is benne van, hogy E. Gondolom nálad kifulladt ott a számítógép használat, hogy fölmész egy fórumra okoskodni, na, ahhoz tényleg csak kattintgatás kell. De hát előtted is ott a lehetőség, ja, hogy nem menne? Az más.

/OFF: Az tény, hogy a rendezvény Fortnite része csak show volt, nem e-sport. A CS:GO már rendben volt./

[ Szerkesztve ]

(#10) CocooN-z válasza dokanin (#2) üzenetére


CocooN-z
őstag

#2.: https://loadingartist.com/comic/waste-of-time/

Kint voltam, nagyon jó volt. :K

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#11) Narxis válasza Djuree (#4) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mit sajnos? Ugyanez a sírás ment a 70-es években, jajj a hippik, csak drogoznak meg gitároznak meg virágokat szednek egész nap, mi lesz velünk? Semmi nem lett, kinőttek belőle aztán elmentek tanulni, dolgozni stb. Mindig téma az aktuális fiatalság trehánysága de nem lett még világvége belőle.

Thanos was right.

(#12) GabN73 válasza dokanin (#2) üzenetére


GabN73
addikt

Mindig halálra röhögöm magam az ilyen kommenteken, de igazából legbelül sírok :)

(#13) mindfreak válasza dokanin (#2) üzenetére


mindfreak
őstag

A sport mióta egyenlő az izommunkával? Sakk, lövészet, íjászat, lovaglás, forma1? Rengeteg izommunkát végeznek.

(#14) lemusz


lemusz
addikt

Tavalyi jobb volt szerintem, látványra, feelingre legalábbis, idein viszont többen voltak, sok volt a családos is, engem abszolút nem zavartak a gyerekek, egyik kedvencem amikor a 2 méteres kigyúrt állat kopasz apuka fullba nézi állva!!! a csgo meccset, a pöttöm kislánya meg már menne, így hogy ne zizegjen nyakába veszi az meg mobillal elkezdi rögzíteni a meccset. :D

(#15) Djuree válasza Narxis (#11) üzenetére


Djuree
félisten

Legyen igazad.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó rendezvény volt. Tetszett. És tavalyhoz képest sikerült fejlődni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) VGNGR válasza mindfreak (#13) üzenetére


VGNGR
senior tag

Mondjuk a lovaglást meg a forma1-et összemosni a sakkal igencsak hibás. Mindkettő iszonyatosan megterhelő fizikailag és nagyon komoly felkészülés kell hozzá.

(#18) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az a baj, hogy a magyarok még mindig csak eddig jutnak, hogy eposrt vagy nemesport. A svédek meg ezen a kérdesen valamikor 17-20 éve túlléptek. És jelenleg ott tartanak, hogy a NiP ( ami nem mellesleg a kedvenc csapatom, még ma is, még ha manapság nagyon gyengék is) ilyen főhadiszállásba nyomja. De! legalább nekünk is van egy Budapest5-ünk, igaz azt az ötöst még nem sikerült megtanulnom, hetente változik a felállásuk kb. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) VGNGR válasza .LnB (#18) üzenetére


VGNGR
senior tag

PUBG-ben nem állnak rosszul, a PEL-ben most zajlik a 3. phase és az elmúlt két héten jók voltak. Most öszetett 7. hely. Az abban a mezőnyben előkelő. :K

(#20) mindfreak válasza VGNGR (#17) üzenetére


mindfreak
őstag

A lényeg, hogy a sport nem kizárólag izommunkát jelent, mint ahogy sokan képzelik.

Wikiről:

"A sport meghatározott célú mindennapos tevékenység, a mindennapoktól különböző környezetben; célja a testedzés, versenyzés, a szórakozás, eredmény elérése, a képességek fejlesztése."

(#21) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Fura szavak egy olyan kormány képviselőjétől, akik konzervatív módon megvetik amúgy az e-sportot, mert az nem testmozgás. Vagy talán kezdenek ráérezni, hogy ebben is van pénz?Amit einstandolhatnak is, mint az Akadémia esetében történt, ugye kedves Palkovics úr?

(#2) dokanin A söremelgetés inkább a focinézőkre igaz. Márpedig őket én végképp nem nevezném sportolónak, de sok esetben még embernek sem :U

(#4) Djuree A kettő kb. olyan viszonyba áll egymással, mint az iskola helyett a grundon lógás és focizás, illetve a profi futbalista. Mondjuk sok esetben az előbbiekből lesznek az utóbbiak is, igaz, ezen helyek száma erősen limitált.

(#13) mindfreak Az íjászatban nagyon is van izommunka. Próbáltad már?

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#22) mindfreak válasza Necroman_Mk2 (#21) üzenetére


mindfreak
őstag

Igen, lövöldöztem pár évig 40 fontos hagyományőrző íjjal. Mondjuk nem fáradtam el benne annyira mint a 140 kg-s guggolásban.

(#23) lemusz


lemusz
addikt

ifj. Knézi Jenő szerint is sport az e-sport.
[link]

(#24) dokanin válasza crsx001 (#9) üzenetére


dokanin
aktív tag

36 000 programozással eltöltött munkaórával a hátam mögött, pontosan tudom és tapasztalom, hogy mennyire káros az ember egészségének a gép előtt üldögélés. És hogy valaki versenyszerűen nyomkodja az egeret vagy dolgozik, tök mindegy.
De azért elég skizofrén dolog, hogy ugyanazon sportszervezet (pl. Honvéd) egyik fele azon dolgozik, hogy valahogy felállítsa a gyerekeket a gép elől, a másik meg megpróbálja visszaültetni.

(#25) haxiboy válasza Necroman_Mk2 (#21) üzenetére


haxiboy
veterán

Biztos hogy a pénzt látják benne, hiszen megjelent a tippmixpro-n az e-sport fogadás. Hirtelen itt is monopóliumot szereztek...

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.