Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

egyre jobban tetszik ez a fermi :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Inno3dnél szépen látszik, hogy hova kellett volna mennie a hőcsőnek... kíváncsi vagyok a PCBn mit sikerült olcsósítaniuk.

a teljesen réz blokk 150usdért meg nem gyenge.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3) Stiky


Stiky
senior tag

Az Inno3D szerintem fake. Jó nagy hülyeség. Ha pedig holnap kiderül, hogy mégis igaz akkor csak szánni tudom a céget, meg azokat is akik majd megveszik. :D

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

A ventik kompenzálják a bordák lekinyinítését...Hát gratulálok. Lehet még egy porszívónál is hangosabb? Kispórolják az anyagot belőle, aztán majd Vérpistikének ordibálnia kell tímszpíken, mert nem hallja a többieket...nembaj majd DX 11-es repülős játékoknál, kapja alá az igazi sugárhajtás hangot :DD

(#5) Male válasza Ren Hoek (#4) üzenetére


Male
nagyúr

...vagy csak kiszámolták, hogy a gari végéig így is kibírja elég sok közűlük, hogy megérje spórolni.

Amúgy érdekes a dátum az Inno bordáján... 2010.01.29...

(#6) mephi666 válasza Stiky (#3) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a "kis béna" venti tényleg elég fura... mi hangja lehet már, ha maxon pörög? :( jobb lett volna nagy venti+nagy borda, de akkor az ára azonnal a másik irányba indul... (szvsz. akinek fermire van pénze, nem a bordán akar majd spórolni... ez olyan, mintha teszkóban venne az ember felnit a lamborghini-re)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Enton


Enton
addikt

A Palitos egész jó elgondolás. Remélem majd a Gainward is nekilát egyedihűtős megoldások értékesítésének.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#8) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

veszel rá két összehegesztett accelero S1-et, alap órajelen talán elég lesz ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) djculture


djculture
félisten

Nem mindegy aki ilyen energiazabáló sz@rokat megvesz annak ugyse a csendesség a fő cél,a gépbe tuningmemó hegyek lógnak amin tojást lehet sütni a processzor szintén cekász nagyságú áramfelvétellel bír ami ezeket kihajtja és így tovább.Vízzel az életbe lenem hűthető ennyi sz@r max folyékony nitrogénnel.Mikor meg bekapcsolja az ember akkor előtte odakell szólni paksra hogy inditsák a négyes blokkot el.:D

(#10) Ren Hoek válasza mephi666 (#6) üzenetére


Ren Hoek
veterán

hehe hirtelen így olvastam.. már nem látok, ezen a felbontáson :D

"ez olyan, mintha teszkóban venne az ember fermit a lamborghini-re"

[ Szerkesztve ]

(#11) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Ezekre már szinte kötelező lenne a vizesblokk. Förtelmes a gyári hűtés.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#12) Sicilian válasza Enton (#7) üzenetére


Sicilian
addikt

Igen, mintha az ő hűtőjüket látnám a Paliton :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#13) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

az lenne az igazi, ha kidobnának "naked" kártyákat és tehetnél rá olyan hűtőt, amit akarnál... persze a garanciáztatáson is akkor változtatni kellene és ha a kártya nem túlmelegedés/szénnéhúzás/fizikai behatás miatt hal meg, visszavenni...

#14: a "csíráknak" lenne még mit tanulniuk bacsis-tól... ;] 60-65 fokon akarnak tojást sütni? lol... egyébként be kellene perelni az oldalt, mert bacsis ötleteit lopják :B mi lesz a következő? a jégcsapretek a hd68xx-en? :U

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) pzske


pzske
aktív tag

Kár , hogy változtattak rajta mert igy elvesztette ezt a nagyszerű funkcióját [link]

:)))))

Az élet 1 szar játék , de a grafikája nagyon ott van...

(#15) Angel1981


Angel1981
veterán

Meg vagyok lepve!
Az egyedi hűtések általában hatékonyabbak, halkabbak szoktak lenni - mondjuk emiatt meg felárat kell fizetni, de ez teljesen elfogadható.
Erre azt olvasom, hogy inkább "olcsósítanak". :(((

(#16) wednesday


wednesday
őstag

Azért az nem semmi, hogy gyári hűtővel kint a tesztpadon megvan a 95 fok terhelés alatt. Erre meg csökkentik a hűtők méretét. :D

Angel1981: Csakhogy a Fermi gyári hűtője már önmagában egy brutális cucc. Ha annál jobb léghűtést akarnának, hát lehet már a vizesblokk éri meg jobban.

Ebbe a hírbe most nem látok április 1.-ét, hiszen a profitért tényleg spórolhatnak az anyaggal.

[ Szerkesztve ]

(#17) DeSanto válasza pzske (#14) üzenetére


DeSanto
őstag

A táblázaton behaltam.
Cooking times! :D:D

[ Szerkesztve ]

(#18) Ren Hoek válasza pzske (#14) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Hát ezt bebukta a srác :D De szerintem Bacsis egy egész disznót is ropogósra, szaftosra tudna sütni rajta, az tuti :P

(Hangja még mindig borzasztó...)

(#19) .mf válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


.mf
veterán

3-way SLI ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#20) Mr.Csizmás válasza pzske (#14) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

64 °C az lóf4$z se. nekem a rekordom 105 °C, gef4 mx440, gyári hűtéssel - igaz behalt a venti :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#21) wednesday válasza Mr.Csizmás (#20) üzenetére


wednesday
őstag

Az úgy nem ér. :DDD
Akkor a Fermiről is le kell venni a ventit, megnézi, hogy megy passzívan. :D

(#22) Ren Hoek válasza .mf (#19) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Sírok:D:D ez a Terminátorból van, ugye?:D:D

[ Szerkesztve ]

(#23) mephi666 válasza Ren Hoek (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

pontosabban a terminator2-ből ;) majd otthon meghallgatom, mert itt nincs hangszóró :(

egyébként a 9600gt-m is szeret 70fok környékén lenni, azt sem kell félteni...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) Enton válasza Sicilian (#12) üzenetére


Enton
addikt

Mivel elég sok köze van egymáshoz a két gyártónak, így ez nem meglepő.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#25) Mr.Csizmás válasza wednesday (#21) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hogy megy passzívan.

folyékonyan! ugyanis elolvad ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26) LackoMester


LackoMester
addikt

Ez nem egy jó húzás :U a Inno3D-től, jót biztos nem fog tenni a kártyának. Mégjobban fog melegedni, hangosabb is lesz. Ezek tiszta hülyék. :K Kiváncsi vagyok mennyit tudnak ezzel megspórolni. :DDD
Alapból nem vennék Inno3D kártyát, de zek után. :( , már a neve is rossz. :DDD

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27) mephi666 válasza LackoMester (#26) üzenetére


mephi666
nagyúr

miért nem tetszik a neve? szerintem olyan szép a csengése: innó->innijó :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) wednesday válasza Mr.Csizmás (#25) üzenetére


wednesday
őstag

Akkor ez lesz a T1000-es modell. Folyékony fém. :D

(#29) kill_bill1


kill_bill1
tag

Az inno3d-s kártya annak lesz esetleg jó, aki kapásból lecseréli a hűtést rajta, mert így legalább olcsóbban jut a kártyához.

----

(#30) moha21 válasza kill_bill1 (#29) üzenetére


moha21
addikt

Pontosan a kártyákkal nem szokott baj lenni aki egy kicsit is ügyes az cserél egyből. :K

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#31) LackoMester válasza mephi666 (#27) üzenetére


LackoMester
addikt

innóháromdé, nem cseng jól :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#32) Televan74


Televan74
nagyúr

Tetszik a Palit GTX470 -n. Csak az a kérdés mennyivel lesz hűvösebb és halkabb a ref. változatoknál. Persze a plusz ár sem mellékes. :F

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#33) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ejnye Inno3D, oké, hogy olcsósítás, de ennyire...

(#34) Mania válasza ^Clown (#33) üzenetére


Mania
senior tag

Igy már jobb...
Ettö függetlenül szerintem egy jól szellözö házban elég lesz(télen :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#35) jones965 válasza djculture (#9) üzenetére


jones965
Modder

Miből gondolod, hogy aki ilyet vesz, az vízzel nem tudja lehűteni ?
Nincs ott akkora hőleadás, amit egy jól megépített rendszerrel nem lehetne tökéletesen lehűteni.
Ez a Paks téma pedig már egy kicsit unalmas, mikor valamelyik gyártó kiad egy nagyteljesítményű hardvert, sokan ezzel dobálóznak.
Sli-ben fogyaszt i7 procival 800 W körül a teljes rendszer.

(#36) - = Zk = - válasza jones965 (#35) üzenetére


- = Zk = -
félisten

800w? :Y
Azmár ehe :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39) Ayg0 válasza pzske (#14) üzenetére


Ayg0
senior tag

micsoda porszívó, basszus... :N

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#40) - = Zk = - válasza megint én (#38) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Nem jöttök. Csak néhányan. Pl: az nvnek ilyen a képe, 8-10fpsel jobb. Stb. Úgyhogy nemértem a fenyegetőzésedet! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41) Tommmmka válasza megint én (#37) üzenetére


Tommmmka
senior tag

nézd már meg az 5970 teljesítményét és fogyasztását majd vesd össze a fermiével és utána gondold át még egyszer ezt fondorlatos kommentet :C

(#42) Sicilian


Sicilian
addikt

Törölve lett pár komment ? Mi történt? :F

nothing is true everything is permitted..

(#43) - = Zk = - válasza Sicilian (#42) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ne akard tudni.
De ha ismered a ph-t, akkor sejtheted. ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#44) djculture válasza jones965 (#35) üzenetére


djculture
félisten

Persze alapjáraton :) Mesélhetnék szervizes vagyok behozzák agépet és bevan állitva fullra a fesz amit enged az alaplap a táp meg szétégve:)

(#45) iSonic


iSonic
addikt

Várom már ezeket a szuper kártyákat ;)

(#46) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ez az, nemhogy egy slotos coolert dobnának rá, mert olcsóbb, tényleg lehetne hőlégfúvónak hívni :D

...

(#47) jones965 válasza djculture (#44) üzenetére


jones965
Modder

Nem látom az összefüggéseket a hsz-eid között.
Sem az előzőben felvetett vízhűtés -hődisszipáció között, sem a fogyasztást illetően, már amivel a mostani hsz-ben reagálsz.
Hogy jön ide a GTX 470-480 ?

Mod:-egyébként mesélhetnél, annyira érdekelnek azok a bugyuta userek, akik maxra állítják az alaplapon a feszeket és leég a tápegységük. :)

[ Szerkesztve ]

(#48) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ezek a palit megoldásokra eleinte azt hittem csak design, aztán vettem egy palit sonic gtx260-at és pozitívan csalódtam benne. :C
Remélem mihamarabb egy palit gtx480 tulaja lehetek, csak kezdenék forgalmazni. :)

Mod:
A gyártói oldalon nincsenek még kint ezek a modellek, gondolom vmi oc edisün-ök lesznek :U

[ Szerkesztve ]

(#49) errorcode06


errorcode06
őstag

150 dolcsiért nem is drága az a vizhűtő blokk...
Gtx480-at meg akkor veszek, ha majd 20k huf lesz, újonnan...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#50) Duree


Duree
veterán

Görcsölnek a gyártók,hogy hidegebben tudják tartani a vasat,de ettöl még a fogyasztása az egekben van.
Azt hiszem éppen elég meleg van a házamban,nem kell még egy fütötest.pláne ennyiért,
Igaz olcsóbban se kéne a Fermi

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.