Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A játékot is csak egy bő órája lehet letölteni, kíváncsi vagyok, milyen bugok lesznek a friss játékban és a friss driverben. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#2) oriic válasza macilaci78 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Játék az fut, a driver most töltődik. :D

Live-Die-Respawn

(#3) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

A hivatalos oldalról már csak a dch driver érhető el, vagy eldugták a kis huncutok a standardet?
Amúgy miben más ez a dch mint a standard?

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#4) tupacamaru válasza horvathpeter (#3) üzenetére


tupacamaru
veterán

Eldugták.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#5) macilaci78 válasza horvathpeter (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Amennyiben csak a dch érhető el, akkor az a standard, nem? :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6) Trailblazer válasza tupacamaru (#4) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ezért töltöm minden alkalommal a TechPowerUptól. Ők nem dugják el, sőt, akár több letöltőszerver közül is lehet választani.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#7) lemusz válasza horvathpeter (#3) üzenetére


lemusz
addikt

DCH nem tartalmazza a control panelt, hogy a Microsoft store-t használd.

(#8) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Vajon ez már orvosolja a január közepe óta fennálló, w10-re állással előjövő, 2 OS telepítéssel, gép fizikai szétszedéssel is ellenőrzött win-által adott driver frissítésével, friss ,fölülíró telepítéssel, vagy DDU-s telepítéssel nem el tűnő, nem böngésző specifikus, youtube/twich videók/streamek alatt előjövő, egész gépre kiható akadásaimat?
(Nyugi... költői lesz ez, úgy érzem!)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#9) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Ez a CoD Warzone támogatja az SLI-t ?

(#10) nexplo


nexplo
őstag

Kellett ez mint egy falat kenyér. Nekem este már csipogott hogy le akar jönni de mára halasztottam a frissítést. Remélem csak pozitív visszajelzéseket fogok olvasni különben marad a régi :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#11) r92king válasza lemusz (#7) üzenetére


r92king
tag

Ezzel szivok egy ideje mar. Storebol nem tudok semmit telepiteni vagy frissiteni. Hibaval elszal minden. Neten minden tutorialt megneztem/megcsinaltam, amit talaltam. De egyik se volt jo. Winfost meg nem akaram ujra rakni megvarom a kovi nagy updatet. Pedig mar az FPS limitalot is kiakartam probalni, de control panel nelkul nem tudom..........

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#12) lemusz válasza r92king (#11) üzenetére


lemusz
addikt

'Standard' verziót tölts le pl guru3d oldaláról.

(#13) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Azért így jó promózni egy játékot:
3 napot vártam dolgom volt.
Lejött a 100 giga, indítom.
Írja, hogy kell activision account "de csak most csak nekem" egy kattintással blizzarból alakít egyet. Kérem.
3*5-10 perc várással nem fogadja el, még ellenőriztettem is a fájlokat, hátha... 4. után csináltam új accot...
Indításkor írja, hogy "nem optimális a driver" (a hírhez képes korábbi), okézhatóan továbbenged. (training így, training úgy, egy battleroyal lemegy.) Kövi játéknál épp már akció: "Jaj a drivered nem jó" -teljes, szerverről való leszakítás.

Jóféle!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) ledgeri válasza ledgeri (#13) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Yaay. Felrektem a drivert, ment egy gépresi, indítom, csata előtt nézelődöm... menüben becrash-sel... Restart a játéknak, spawnolok kb 50 méteren a 200 helyett, leérek lelőnek, és a játék kilép önmagából.

Legalább a HDD-men lévő megmozgatott bitek mágnesezettsége frissült, mert ez így kb ennyit ér!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15) nexplo válasza ledgeri (#14) üzenetére


nexplo
őstag

Azóta sikerült megoldani a problémát vagy még mindig szívsz vele? :U

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.