Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zolee5016


zolee5016
őstag

hm
ehhez a bonyolult dobozhoz még bevonhattak volna 2-3 házgyártó céget,hogy tuti legyen .. :B :DDD .nehéz lett volna egymagának az Asusnak ezt megtervezni :F

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#2) edward2


edward2
addikt

Mint laikus. Bármilyen laptopom van amin van T3 azzal működni fog bármilyen T3-as eGFX ház?? Mert erre eddig nem igen találtam egyértelmű választ. Kísérletezni meg nem a saját pénzemmel szeretnék.

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Elég drága cucc, de megnyugodtam, mert az RGB ebből sem maradt ki. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Televan74 válasza edward2 (#2) üzenetére


Televan74
nagyúr

Visszaküldöd 14 naposba ha online rendeled.Boltba veszed akkor meg viszed a Notit és a kártyát. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) edward2 válasza Televan74 (#4) üzenetére


edward2
addikt

:C hát majd ha lesz hozzá elég energiám akkor így csinálom aztán írok róla logoutra ;)

(#6) tatararpad válasza zolee5016 (#1) üzenetére


tatararpad
őstag

De így, hogy az In Win szakembergárdája mérnökórákat és magánéletet nem kímélve tervezte meg 16 db csavar helyét, máris el lehet adni egy alumínium dobozt százezerért.

(#7) Hg3X válasza tatararpad (#6) üzenetére


Hg3X
tag

És tényleg... ;]

Jeff who??

(#8) xeon forever válasza tatararpad (#6) üzenetére


xeon forever
addikt

...tegnap délután terveztem meg az gamer házam... Kemény 6 óra volt. Már csak alkatrész beszerzése van hátra 3 óra, összeszerelése pedig fúrás faragással lesz 4 óra...

Ami itt érdekesebb az a nyákot megtervezni.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9) Solten


Solten
addikt

Termeszetesen muszaj elkerni min. $300-at ezekert a sz@rokert.

Saor Alba

(#10) Robert07


Robert07
aktív tag

Mehetett volna ra meg par USB3 meg esetleg Ethernet, abba az arba szerintem belefert volna.

(#11) gabriel26 válasza edward2 (#5) üzenetére


gabriel26
tag

Utanna kell nezned mert nehany laptopgyartonal le van tiltva ez a lehetoseg. Van ahol meg csak 2 pci express lane van a 4 helyett. Ha Pesti vagy egy razer core v2-ot elvihetek egy probara

(#12) Lacok válasza tatararpad (#6) üzenetére


Lacok
őstag

Lehet, hogy a 1.5m-es Thunderbolt kábel dobta meg ennyire az árát. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#13) tatararpad válasza Lacok (#12) üzenetére


tatararpad
őstag

Az mondjuk tényleg nem olcsó mulatság, de igazából ez az egész külső VGA dolog nem egy olcsó dolog más gyártóknál sem, csak kérdés minek ezt a drágaságot indokolni még olyan hangzatos marketingrizsával hogy In Winnel együtt tervezett ház.

(#14) #74018560


#74018560
törölt tag

1) Végre nem egy gyenge táp
2) Még mindig PCIe 4x a 16x helyett, amire nem ártana külön felhívni a figyelmet!
3) Most, hogy jönnek majd a G-s új mobil Intel procik ~1060 teljesítménnyel kérdés, hogy mennyire lesznek ezek külső VGA házak életképesek, amíg a 2. pontban lévő "problémát" nem orvosolják :U

(#15) edward2 válasza gabriel26 (#11) üzenetére


edward2
addikt

Még laptopom sincs ami T3-as pont egyel korábbi generációból vásároltam 2016ban. Ha csak eGPU-t kéne venni azt bepróbálnám, de az hogy veszek laptopot meg eGPU-t és nem működnek együtt az már túl sok :)

(#16) tibaimp


tibaimp
nagyúr

A Thunderbolt 3 40Gbit/sec sávszél elég egy VGA-nak, vagyis ki tudja rendesen hajtani egy ilyen a VGA-t?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#17) #74018560 válasza tibaimp (#16) üzenetére


#74018560
törölt tag

Inkább az a kérdés mit tud kihajtani, ezért fura 1080ti-t ajánlani egy ilyen rendszerbe :U

(#18) tibaimp válasza #74018560 (#17) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, ez merült fel bennem is.
A normál PCI-express 3.0 csati 16x módban a sávszél a wikipedia szerint 15.8 GB/s, ami igen csak elmarad a 40Gbit/sec vagyis 5GB/sec-től! Ha jól számolok!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#19) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Na végre valami kulturált cucc. Így kell ezt csinálni.

(#17) REIT:
A mai játékok alig használják a PCIE buszt, nagyjából az elején bepakolnak mindent a vramba, aztán csak amit nagyon muszáj, azt küldenek át rajta, így annyira nem gáz. Meg aztán lehet hogy visszafog, de inkább egy 1080Ti teljesítményét negyedelje, mint egy 1050-ét. :)

[ Szerkesztve ]

(#20) nbg


nbg
senior tag

Eleg csini...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#21) gabriel26 válasza tibaimp (#16) üzenetére


gabriel26
tag

en egy razer blade ultrabook-al i7 8550u plusz egy core gtx 1060-al es mindent ultran tolok...

(#22) #74018560 válasza Dr. Akula (#19) üzenetére


#74018560
törölt tag

Nem negyedelésről van szó, hanem kb 30-40% teljesítmény esésről. Hogy a fenébe lenne ez elfogadható??

Rá kéne írni eleve, hogy 1080ti-t NEM ajánlanak hozzá. De a 1050-1060-nak meg mi értelme van? Azt már laptopba is bele tudják rakni egész kevés hely foglalással... Ha meg nem tudod upgradelni, mert nincs hova: megintcsak - mi értelme?!! :F

(#23) emvy válasza #74018560 (#22) üzenetére


emvy
nagyúr

Ha a belső kijelzőt használod. 4K külső monitorral tök oké. (1080Ti-t szeretnék ilyennel használni, külső monitorral, elvileg alig vesztek teljesítményt).

while (!sleep) sheep++;

(#24) #74018560 válasza emvy (#23) üzenetére


#74018560
törölt tag

GSync nélkül nem merném rárakni a monitort, mert nem lesz meg a stabil 60fps :(

Meg azt hittem ennek a készüléknek a hordozhatóság a lényege.... :U Ha a monitort is vinni kell, annak mi értelme? Vagy ha nem viszem, akkor miért nem inkább egy desktop PC?

(#25) emvy válasza #74018560 (#24) üzenetére


emvy
nagyúr

Akkor lehet jo ez a megoldas, ha szeretned hurcolni a munkagepedet, de csak otthon akarsz jatszani.

while (!sleep) sheep++;

(#26) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Pár ilyen és mostantól a Mac tulajdonosok is kipróbálhatják a kriptovaluta őrületet. :)

Jevons paradox

(#27) Aprósólyom válasza #74018560 (#22) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Mondjuk akinek ultraboolra van szüksége, de néha játszana valamivel, és ezért nem venne egy komplett asztali gépet? Van ennek értelme, csak lehet nem a te preferenciáiddal.

Jevons paradox

(#28) Aprósólyom válasza #74018560 (#17) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Ebben egy PCIe 4x sávszél van. PCIe 1.-3. és 1x - 16x között volt már összehasonlítás a neten. Igaz nem 1080-al, de de a régi VGA-kal sem volt hatalmas teljesítmény vesztés. Bár itt gondolom rádob a veszteségre még az hogy különböző interfészek között megy a transzform.

Jevons paradox

(#29) tibaimp válasza gabriel26 (#21) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor rendben van :C , én csak a nyers számokat néztem, gyakorlati szinten nem jártam utána!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#30) Dr. Akula válasza #74018560 (#22) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Úgy hogy jobbat nem találsz, notebooknál ez a csúcs. Egy 1080-nak ha megfelezed a teljesítményét, még az is elég fullHD-hoz. 4K-hoz meg úgy is SLI-ben kéne ilyesmi, olyat sehol nem kapsz.

Az egyetlen probléma amit látok hogy a képet nem lehet visszavezetni a noti saját kijelzőjére. Mert ez azért sokkal életszerűbb használat lenne (pl. nyaraláshoz viszed le a cuccot rossz idő esetére), mint az hogy még egy monitort is csomagolsz a bőröndbe.

(#31) emvy válasza Dr. Akula (#30) üzenetére


emvy
nagyúr

Miért ne lehetne visszavezetni?

while (!sleep) sheep++;

(#32) edward2 válasza Dr. Akula (#30) üzenetére


edward2
addikt

Razer stealthnél volt róla szó egy Linus videóban. Vissza lehet vezetni a képet de akkor a T3 sávszél osztozkodik és lassabb lesz a rendszer ezért elméletileg a teljes sebességet csak külső monitoron lehet élvezni.

(#33) Dr. Akula válasza emvy (#31) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Nem láttam még DP / HDMI bemenetet notin.

(#34) emvy válasza Dr. Akula (#33) üzenetére


emvy
nagyúr

Te nem erted, hogy mukodik a TB.

while (!sleep) sheep++;

(#35) edward2 válasza Dr. Akula (#33) üzenetére


edward2
addikt

lol elolvasod a kommentem és abból kitalálhattad volna hogy a T3 kommunikál oda-vissza... :U

(#36) Dr. Akula válasza edward2 (#35) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Igen, de nyilván nem az amúgy is éppencsak karcsú sávszél további csökkentése kéne hogy legyen a megoldás.

(#37) Dr. Akula válasza emvy (#34) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ezek szerint a gyártó se, mert mindenképp külön monitort akarnak hozzákötni.

(#38) Barnuss


Barnuss
tag

Nem variálták túl a házat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.