Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

nagyon jó ötlet, kivitelezés.
A trailer elég hatásos, szívesen megmentenék -miután megnéztem-, pár mókust és szarvasbogarat :K

Grat :R

(#2) Tanisz válasza #16939776 (#1) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszönjük :R
Megteszünk minden Tőlünk telhetőt mind grafikailag, mind játékélményben, hogy a legjobb élményben legyen része a játékosnak:)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#3) R3wind


R3wind
csendes tag

Szép és ötletes. Kíváncsi leszek a végeredményre is. :)

(#4) ceia


ceia
őstag

A gyerekeknek biztos tetszeni fog, de a feliratot mindenképpen narrátorra cserélném, kellemes női hangra. Felnőtteknek pedig jöhetne egy fps paintball verzió, ugyanezeken a helyszíneken - természetesen a környezetre ártalmatlan festékkel ;]

[ Szerkesztve ]

        it's more fun to compute

(#5) bertapet11


bertapet11
tag

Liget-projekt.... akarom mondani sziget-projekt. Ügyesek vagytok.

(#6) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Jópofa és hasznos is lehet. :K
Be kell mutatni az oktatásügynek/intézményeknek és mehet könyvtárakba, ovikba, általános sulikba interaktív környezetórára.

...elmúlik...

(#7) Balinov válasza Argos (#6) üzenetére


Balinov
félisten

egyetertek!

In-game video elerheto?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8) Argos válasza Balinov (#7) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Én is kerestem, de nem találtam.
Meglehet még nem publikus. Mondjuk ide "szűk" PéHás körbe jöhetne, betartjuk az NDA-t ! ;)

Ja igen, a logo baromi jó lett!

...elmúlik...

(#9) Tanisz válasza Argos (#6) üzenetére


Tanisz
senior tag

Nem zárkózunk el az ilyen jellegű terjesztéstől sem.

(#7) Balinov Gameplayre még várni kell sajnos, de lesznek még videók ezen felül is a közeljövőben.
A mostani trailer is (in-gamenek mondható) a játékból származik, nem külön lett készítve a motortól és a grafikától függetlenül.

(#4) ceia Felnőttek is biztosan élvezni fogják a játékot, mert nem csak gyerekeknek készítjük, nem csak Ők a célközönség.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#10) Balinov válasza Tanisz (#9) üzenetére


Balinov
félisten

semmi gond, feliratkoztam a YT csatornatokra (kb en lehettem az 1.) szoval barmit felraktok latni fogom :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#11) pilsner


pilsner
aktív tag

Nagyszerű kezdeményezés, hajrá!

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#12) Dhampir


Dhampir
félisten

Fúha, minden elismerésem! :R

(#13) saelin válasza ceia (#4) üzenetére


saelin
veterán

Nem tudom... egy morgósabb Morgan Freeman-szerű hanggal én jobban el tudnám képzelni.

A készítő(k)nek:
A terjesztésről el tudsz valamit árulni? Pl steamen elérhető lesz? Szívesen támogatom a hazai, ilyen irányú projekteket.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) Argos válasza saelin (#13) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Mr. Freeman szerintem is jó ötlet, bár kicsit még töri a magyart, viszont ha jól tudom jövő héten épp ráér. :)
Egyébként nem árt bele a szinkron - magyar, angol, német, plusz a feliratok is ezeken a nyelveken. És akkor mehet steam-re is.
Viccnek szántam az első sort, de akad azért jó pár híresség, aki elég zöld ahhoz, hogy meg lehet környékezni egy ilyen jellegű kéréssel. Ha, nem is feltétlenül nemzetközi sztárt, de hazait biztosan. Ad egy pluszt, ha mondjuk Shrek (Gesztesi) meséli a történetet a gyerkőcöknek - legalábbis nekem tuti adna! Ő úgyis alapból elég zöld. :D

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#15) Tanisz válasza saelin (#13) üzenetére


Tanisz
senior tag

Narrációt tervezünk hozzá, de nem szerettük volna elkapkodni a dolgot, rengeteg időt és energiát igényel a megfelelő narrátor megtalálása és a vele járó stúdió munka és ha már megvan, akkor nem csak magyar narrációt készítenénk hozzá és a többi készülő videóhoz és bemutatóhoz.

Morgan Freeman nekünk is eszünkbe jutott, sohasem lehet tudni alapon :D
Főként, hogy a hazai környezetvédelmi szakma érdeklődik és nyitott a projektünk felé.

A terveinkben természetesen szerepel a nemzetközi színre lépés, így a steam is.

(#14) Argos83 Lokalizálásban egyelőre magyar, angol, német, francia és spanyol szerepel.

(#12) Dhampir Köszönjük :R

(#10) Balinov :C

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#16) looser


looser
addikt

Nagyon szép lett! Hatásos, ahogy a keret változik a zajló események tükrében. Őszintén remélem, hogy felkarolja valaki a projektet! :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#17) Sanyi2007 válasza looser (#16) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Remek ötlet, sok sikert kívánok hozzá! :) :R

(#18) pomorski


pomorski
őstag

Nagyon jó ötlet, ügyesek vagytok, csak így tovább! Gratula!

(#19) idegen lény


idegen lény
őstag

Gyönyörűszép ez a játék! Ez a szám jutott róla eszembe: [link]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#20) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Nagyon tetszetős! Minden elismerésem a tietek!

A grafika engem is megfogott! Először nem is hittem el, h ez magyar projekt. :DDD

Szabad érdeklődni, h natív kóddal rendelkezik-e a játék, vagy valamilyen engine segítségével lett összedobva?

VR kiadás mikor lesz? :)

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#21) idegen lény


idegen lény
őstag

Ebből az alapanyagból össze lehetne hozni már egy Tüskevár témájú játékot is. Vagy egy Hú FPS-t, vagy egy Kele FPS-t, meg a többit is.

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#22) Vladi


Vladi
nagyúr

Na jójó, de mit kell benne csinálni? :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#23) idegen lény válasza Vladi (#22) üzenetére


idegen lény
őstag

Meg kell védeni a Ligetet! :))

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#24) Vladi válasza idegen lény (#23) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jó hát oké meg rendben. :DDD

Amúgy meg nem megvédeni, hanem visszafoglalni?! :F

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25) pomorski válasza idegen lény (#23) üzenetére


pomorski
őstag

Akkor inkább olyasmire gondolsz, mint az X-COM, nemde?!

(#26) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hmm... ha kesz az angol verzio, szivesen bemutatom a munkahelyemen, talan latnak majd benne fantaziat.

https://www.coreinfinity.tech

(#27) Tanisz válasza Mr Dini (#20) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszönjük, igyekszünk minél életszerűbben megalkotni a környezetet, kihasználva minden 3D lehetőséget, hogy minél realisztikusabb legyen.

Engine-t használunk, Unityt és C#-ban írjuk.

Még a modelleken és a mozgásukon jócskán fogunk finomhangolni. Valamint a több mint 50 különböző pályával(mi minijátéknak nevezzük) is van rengeteg tennivaló.

VR lehetőség nálunk is felmerült, de egyenlőre csak terv, egy extra opció lehet, sok mindentől függ, hogy beleépítjük-e.

(#21) idegen lény Több játékstílust is keverni fogunk, nem csak FPS és/vagy TPS lesz benne, a pályák(minijátékok) és a játékstílus fogja meghatározni, hogy milyen nézetben játszunk.

(#22) Vladi A weboldalon bővebb infót találsz erről : [link]. Röviden, a teljesség igénye nélkül a feladat az lesz, hogy különböző feladatokat (pályákat,minijátékokat) kell teljesítenie a játékosnak ahhoz, hogy a sziget egyes részeit helyre tudják állítani és ismét lakható legyen a környezet az állatok és növények számára, de ezt most nagyon leegyszerűsítettem, ennél jóval összetettebb a játék.

(#25) pomorski Ezt bóknak vesszük, X-COM-mal összehasonlítani a mi játékunkat, köszönjük, de abban igazad van, hogy a stratégia és a taktika szerepet fog kapni a játékban egy bizonyos szintig, de nem tipukus X-COM klón, vagy jellegű játékot készítünk.

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#28) tailor74


tailor74
őstag

Jó ötlet, jó kivitelezés. Csak így tovább, szép munka. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#29) pomorski válasza Tanisz (#27) üzenetére


pomorski
őstag

Egyébként hányan vagytok a team-ben, és hová jártatok suliban, vagy egyetemre? (Ha egyáltalán szabad ilyet kérdezni...)

[ Szerkesztve ]

(#30) Tanisz válasza pomorski (#29) üzenetére


Tanisz
senior tag

Kint vagyunk fényképpel együtt a honlapon, igaz csak a törzstagok ( 5 fő).
Ezen felül aki még fix tag, az a zeneszerző, róla a videó alatt találsz bővebb infót. Valamint még jó pár szakemberrel dolgozunk együtt (modellező, grafikus), beszerzők ..stb. hosszabb-rövidebb ideig, megbízási alapon.

Lehet ilyet kérdezni, de egyikőnk sem egyetemista már jó ideje :) Pl Corvinus, Győr SZE, Gödöllő SZIE..stb.

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#31) Ledfold


Ledfold
tag

Kíváncsi leszek. Sok sikert. :R

Ha valamiről úgy érzed rossz, akkor tehetsz semmit vagy valamit. A semmit már próbáltam... S. T. - Alkudj meg ha tudsz, de ha nem tudsz, ne tedd! P. C.

(#32) saelin válasza pomorski (#25) üzenetére


saelin
veterán

Vukk-com... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#33) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

Frissítettük a cikket, egy új videót kaphattok, amiben már a játék főmenüjébe engedünk bepillantást nyerni.

Fogadjátok szeretettel.

Üdv:
Az Igazi Kincs csapata

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#34) Sipike19


Sipike19
tag

Nagyon szép ötlet, nekem tetszik, és a kivitelezés sem semmi. ;)
Amúgy mi a terv a játékkal, hol szeretnétek kiadni, és hogyan haladtok?

Sipi

(#35) Tanisz válasza Sipike19 (#34) üzenetére


Tanisz
senior tag

Köszönjük a dicséretet :R

A játék fejlesztése folyamatosan halad, állapotot nem szeretnénk egyenlőre mondani.

Korábban volt már róla szó, hogy a terveinkben természetesen szerepel a nemzetközi színre lépés, így a steam is :C

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#36) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Épp most csíptem el a királyi adón a veletek készült riport - sajnos csak - végét.
Itt már volt némi gameplay is, klafa lesz ez, ha minden igaz akkor jövő év végére?

Mod.: Hopp, meg is találtam, az utolsó riportja, a Kék bolygó 2016.08.22-i adásának.
(Utólagos engedelmeddel linkeltem. :) )

[ Szerkesztve ]

...elmúlik...

(#37) Erunosta


Erunosta
tag

Ehhez a projekthez csak gratulálni tudok! Kíváncsi leszek a játékmenetre.
Hülye kérdés, de próbálkoztok a játékos támogatással? Kickstarter, Early Acces a Steamen és hasonlók.

(#38) Tanisz


Tanisz
senior tag

Sziasztok,

Egy kis életjel. A fejlesztés nem állt le.
Viszont jött egy kis update.
Nem közvetlenül a projektről, inkább hozzákapcsolódva.

Elindítottunk egy testvérprojektet, amivel tudjátok támogatni Az Igazi Kincs játék fejlesztését.

Remélhetőleg hamarosan bővebben is be fogunk tudni számolni a dologról

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.