Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) azbest


azbest
félisten

A view/ részt vedd ki a képekből

[ Szerkesztve ]

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ügyes. A leírás is tetszik. Azonban a képeket ne bízd az általad használt oldalra. Ha javasolhatom, a ProXMEDIA sokkal megbízhatóbb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) hcl válasza azbest (#1) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi, így sokkal jobb :-)

#2 - bocs, ezt már nem szerkesztem át, vagy mire gondolsz hogy ne bízzam rájuk...?

Mutogatni való hater díszpinty

(#4) Vakegérke válasza hcl (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amit a ProXMEDIA oldalra töltesz, az biztos működik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) hcl válasza Vakegérke (#4) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, most már ezen is... de azért köszi :-)
Még eéletemben nem hazsnáltam ezt a cumót, szóval nem tudtam hogy szivatnak a címekkel.

Mutogatni való hater díszpinty

(#6) Sipi16 válasza azbest (#1) üzenetére


Sipi16
senior tag

Minden elismerésem. Nekem biztos, hogy nem lett volna idegrendszerem ezt végigcsinálni.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#7) azbest válasza Sipi16 (#6) üzenetére


azbest
félisten

nekem nem sem :DDD
hcl írása :P

(#8) #19617792


#19617792
törölt tag

Bravó! :C Ez igen! Igazi, hamisítatlan home-made gép (Nagyon szép kuckó lett neki!), gondolom mire kész lettél teljes volt az öröm? ;] :P Az írásban van egy apróság ami, nem helyles: "Egyenlőre egy 6Gb-s winyóról..." Nem egyenlőre hanem: egyelőre
Mint írtad egy 0ft-os gépet akartál összehozni de végül mennyit kellett költened rá mire kész lett? :B Remélem sokáig megy még! (192MB RAM kicsit kevés lesz egy idő után szerintem... :U Úgy gondolom kelleni fog bele legalább 256MB RAM még...)

(#9) Silenzio


Silenzio
addikt

Jee. Csak elkészült végre :DDD Megnéztem volna élőben is...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#10) hcl válasza #19617792 (#8) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mivel el lesz adva, nem hiszem hogy belemegy még RAM... És sajnos csak 3 foglalt van rajta.

A kuckó az adott volt, bocs, ez kimaradt a cikkből. Tehát a fémkasztlira azt a fehér műanyagot rá kell csak tenni, és ennyi. Ezért álltam egyáltalán neki.

Az összköltség amúgy 4000HUF -1990 a slim CD, 1000 a laptop CD--->IDE konverter, 1000 a GF2 (csak azért GF2 mert az volt elég alacsony). Amúgy sokkal többet se fogok a gépért kapni - de legalább egy csomó cucc eltűnt otthonról :-)

Ja, helyesírás javítva :-)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#11) hcl válasza Silenzio (#9) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Gyere le, még nálam van... :-)

Mutogatni való hater díszpinty

(#12) Silenzio válasza hcl (#11) üzenetére


Silenzio
addikt

Holnap megnézem! :)

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13) Zolaash válasza hcl (#11) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Tényleg igazi gány... :R

Rip and tear

(#14) juhi07


juhi07
senior tag

Ügyes kis gép:D :R

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#15) balintka


balintka
addikt

Nem semmi munka volt ezt összeállítani, grat hozzá!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.