Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bossyy


Bossyy
tag

Tavaly a G7 ből is volt ThinQ, Fit és One is valamint G7 plus ha jól emlékszem, így adja magát, hogy a G8 at is kihozzák többféle verzióban. Gondolom a recept ugyanaz lesz: a processzorral, a Quad DAC -vel, a Qi töltéssel, az AMOLED/IPS kijelzőtechnikával a tárhely méretével és az optikai képtabilizálással, valamint az árral sakkoznak majd úgy (meghintve a régiókénti különbségekkel), hogy valahogy egyik verzió se legyen igazán ütős :-)

[ Szerkesztve ]

(#2) Stabi83


Stabi83
senior tag

Nekem valamiért egy jellegtelen, tucatmobilnak tűnik, csúcs hardverrel és magas árral :(
Nem érzek semmi olyat hogy ezt akár csak komolyabban meg is nézném.
Sajnos az LG nagyon kiesett a pixisből egy ideje...

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#3) RetepNyaraB válasza Stabi83 (#2) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem vagy tisztában a V széria tulajdonságaival, de pótolhatod. Utána nem beszélsz badarságokat.
Ettől még abban igazad van, hogy az LG retek egy gyártó, dizájnilag rendszeresen fél-egy év késésben.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#4) forgonati válasza RetepNyaraB (#3) üzenetére


forgonati
őstag

Már nem azért, de a V széria sem egy nagy extra, jó LG szokás szerint mindnek volt valami nyűgje, pár éve nem nagyon lehet komolyan venni őket a V szériával kapcsolatban sem.

Keelah Se'lai!

(#5) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

"Kicsik vagyunk, de jó ez így". Ken Hong

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#6) Zé.


Zé.
tag

Az LG a jövő hónap elején bejelenti az új telefonokat az IFA 2019-en - az LG G8X

A hátoldalon nem találunk ujjlenyomat-olvasót, a G8X lehet az első LG okostelefon, amiben a képernyő alá kerül beépítésre a szenzor. Sokan biztosan örülni fognak, hogy a kamerák teljesen belesimulnak a hátlap síkjába. A képek tanúsága szerint megmarad a 3,5-es Jack-csatlakozó is. Ezek alapján az LG szakítana a szélesebb szenzorsávval és a vénafelismeréssel, arcfelismeréssel, és inkább egy vízcsepp alakú, kevésbé zavaró bevágással folytatná. A felső hangszóró alapján ezúttal nem a kijelzőből jön a hang beszélgetés közben. Az alapmodellbe Snapdragon 855 lapka, 6 GB RAM és 128 GB tárhely kerülhet. [link]

Arra számítunk, hogy az LG G8X a világ minden táján megjelenni fog 4G LTE csatlakozással, míg a helyi változat valószínűleg 5G modemmel lesz szállítva. [link]

Reméljük ez kapható lesz nálunk, várom a tesztet!...

(#7) RetepNyaraB válasza forgonati (#4) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Attól függ, fontos-e számodra, amit tud.
Én pl. munkára használom az audio-video felvevő részét, semmilyen más mobil eszköz sajnos a kanyarban sincs ezen a téren és így rögvest megúszom újabb céleszköz vásárlását (természetesen nem studio mastering célra, de a többi 100-200k árú felvevő sem arra való, amit extra ki kellene csengetnem).
Többi szempontból általában és ízlésfüggően hozza más gyártók csúcsszériáját, persze árban is, plusz az LG lehetetetlenül szar supportját, ez a legnagyobb hibája.
Hab a tortán, hogy gyorsan esik az ára és nem jön szembe minden kanyarban. Ezek mondjuk hátrányok is :DDD

szerk: komoly nyűgökre én nem emlékszem, komoly előnyökre inkább (a másodlagos kijelző egy remek húzás volt és sajnálom, hogy leálltak a fejlesztéssel. A V20 széleslátószöge is kolosszális (csak a minősége nem az sajnos). Az persze, hogy az előző telefonom két év alatt gyakorlatilag beadta a kulcsot, felháborító pofátlanság, pláne egy csúcsmodelltől és ezért lehányom őket szívből, de nem látom az alternatívát a piacon sajnos.
Mindegy is; ezek rétegtelefonok, beismerem. Ezért is magas az árcetli kezdetben.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#8) Wapmester


Wapmester
senior tag

ezekkel se váltják meg a világot, mintha saját maguk ellen dolgoznának :)

(#9) elfelejtette válasza RetepNyaraB (#7) üzenetére


elfelejtette
veterán

Az nem baj, hogy gyorsan esik az áruk, az asszonynak most akarok venni szolgáltatótól (mivel flottás vagyok, ezért készülék kedvezmény nélkül) egy LG G7 ThinQ-t 81eFt-ért, azt is 22 havi részletre 3690Ft-ért.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10) #16514048


#16514048
törölt tag

Ez tök jó lehetne, erre itt meg a tele lencsét spórolják ki.
*facepalm*

(#11) gretzky77 válasza forgonati (#4) üzenetére


gretzky77
veterán

Nem tudom milyen nyűgre gondolsz, talán az elején volt a kijelző,hogy oldalról nézve kékes volt,de ezenkívül semmi baja,mondom ezt úgy,hogy, közel 1 éve használom! Tudom tudom az eladási számok nem hazudnak,de semmivel sem rosszabb mint a nagyobbik Dél koreai gyártó telefonjai!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#12) Stabi83 válasza RetepNyaraB (#3) üzenetére


Stabi83
senior tag

Hidd el tökéletesen tisztában vagyok a V és G szériával is illetve azok sajátoságaival ;)
Ha olvastad és értelmezted amit írtam akkor abból kiderül hogy ez az ÉN véleményem és az ÉN használati szokásaim illetve igényeim tükrében.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#13) Schuler888 válasza gretzky77 (#11) üzenetére


Schuler888
senior tag

Eppen csak az egyik uralja a piacot, a masik meg padlogazzal hajt a lejtobe... tenyleg semmivel sem rosszabb.. :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#14) gretzky77 válasza Schuler888 (#13) üzenetére


gretzky77
veterán

Rendben!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#15) Zé.


Zé.
tag

Lehet hogy ez lesz gyakorlatilag a V30 utódja?...

Persze, ez G széria, és a mérete is más: [link]
A képernyő egy tized hüvelykre növekszik 6,2 ”-re, tehát még több képernyő felületet kínál. A telefon együtt nőtt, 159,3 x 75,8 x 8,5 mm méretű.
A V30 : 151,7 x 75,4 x 7,3 mm vagyis valószínüleg végre nagyobb az akkumlátor!
A V40 nagyon sovány akkuja miatt gondolom, --- nem is terjedt el.
Az 5 G hiánya miatt itt egyhamar, de inkább soha nem lesz V50, ( vidéken élek )
A G8X előlap designt másolták, pl. Lenovo Z6 Pro, - ez egyébként sokkal elegánsabb, mint a V40 előlapja, --- no de reméljük, hogy végre a 32-bites, 394 kHz-es Quad DAC került bele!

Van remény, hogy a régi - régi LG mobilom Új, használható LG -re cseréljem... Talán érdemes lesz várni rá! :K

,,Földiekkel játszó égi tünemény,
Istenségnek látszó csalfa, vak Remény!"
( Csokonai : A reményhez )

(#16) Zé. válasza gretzky77 (#11) üzenetére


Zé.
tag

(#4) forgonati kolléga a V szériával kapcsolatos nyűgöt valószínüleg a V40-es sovány
akkura, és emiatt igen gyenge, (semmi) szereplésére, a V50-es nálunk ismeretlen voltára
mondhatta. Én is gondolkoztam a V40-es beszerzésén, de föladtam! A gyenge akku, a
frissítés utáni megszűnő FM sztereo rádió... Ezekre nagy szükségem van. A G8X fölső
része, a hangszóró előlap designt is sokkal szebbnek, elegánsabbnak látom a V40-től!
Pedig műszakilag szuper jó lett volna, de kézenfekvő, alap dolgon mindig elcseszik...
A V sorozatban 30-as volt az utolsó mohikán az LG-nél, de már várjuk meg a G8X tesztet!
Ár / értékben jó a V30, --- de reméljük a G8X időtállóbb paraméterű, és még jobb lesz!..

A türelem rózsát terem!...

(#17) GeryFlash válasza Zé. (#16) üzenetére


GeryFlash
veterán

,,frissítés utáni megszűnő FM sztereo rádió... "

Ilyen létezik? :DDD

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#18) Schuler888 válasza GeryFlash (#17) üzenetére


Schuler888
senior tag

Amiota az applenel bevezettek a frissites utan megszuno teljesitmenyt... en nem csodalkoznek semmin :D

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#19) Zé. válasza GeryFlash (#17) üzenetére


Zé.
tag

Sajnos, igen a V40-esnél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.