Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Szerintem ezek már túl nagyok.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) Rozzo


Rozzo
tag

TÚL nagyok, nem is értem hogy van kereslet rá......

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

Jöjjenek csak, várjuk őket! :R

(#4) feliks válasza Polarstar (#1) üzenetére


feliks
senior tag

:K Én is így vagyok vele. Én már annak örülnék, ha valamelyik gyártó kitörne a sorból, és csinálna emberi méretű telefont(csúcshardverről már álmodni is szép lennne), nem ilyen otromba tepsiket..

Rozzo: Szerintem ez öngerjesztő folyamat. Akit csak ismerek, mind fújol, hogy ez vagy az nagy, aztán megveszi, mert tisztességes, minőségi HW-t akar (és az csak nagyban van) megszokja, és a következő telefonnal kezdődik a kör előlröl.

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#5) ABal válasza Polarstar (#1) üzenetére


ABal
őstag

Egyetértek, de majd megszokjuk ezt is.
Azért azt remélem, hogy a ténylegesen telefonnak szánt eszközök mérete megáll itt. Én most egy telót egy tablet mellett használok, és ebben a kombinációban nincs igazán szükségem óriási kijelzőre, mert arra vettem a tabletet.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#6) callmeakos


callmeakos
veterán

Téényleg? Ezt a konzekvenciát hogy sikerült megszülni? ;] ;]

Minél nagyobb annál jobb. :)

All→M8

(#7) HTC vagyok


HTC vagyok
csendes tag

A képen men egy Ascend Mate van, hanem egy Oppo Find 5

(#8) daniel909


daniel909
addikt

annyira idiótának éreznék egy 6"os telefont magamnál... már az 5" is nevetséges nekem.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#9) RaveForce


RaveForce
veterán

ezek már nem telefonok, hnem multimédiás eszközök, lényegében számítógépek, nem is a telefonálás lett az elsődleges funkció már régóta, minden máshoz jobb egy nagy kijelző. kb ennyi. ;) akinek meg ciki(soha ne legyen cikibb dolog az életében... :U ) a fejéhez tartani egy ilyet, annak:

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#10) Tewe013 válasza RaveForce (#9) üzenetére


Tewe013
őstag

Nekem zsebre tenni ciki egy 5-6"-os "telefont".

(#11) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Én a 4.8 as galaxy s3-at 2 nap alatt megszoktam pedig nincs nagy kezem.Akinek nem teszik a fújol a nagy telefonokra az vegyen kicsit,ennyi.
Elsőre furcsa kezelni ezeket a tepsiket de pár nap és nem kell kisebb.Az a baj h sokan fél perc nyomkodás után mondják h nekik nem kell és teleírják az összes topikot h hülyeség a nagy képátló.

(#12) Hans5341


Hans5341
csendes tag

Na, akkor hosszú távra kell egy Lumia 820 vagy 920, esetleg szifon5, mert utánuk nem lesz értelmes telefonra esélyem...
Mert, hogy 0 értelme és 0 logikája van ezeknek a burkolólapoknak, az fix, de legalább kreténül fog kinézni. :W
4,5ˇa maximum telóban, efelettieket vigye aki akarja én nem veszem el előle....

Soha többet Android. Végre megszabadulva mindkét droidos Samsung-tól. Végre. Éljen a WP, egy nyugodt, lefagyás, újraindulás, akadozás mentes, jobb világ!

(#13) gabor94


gabor94
tag

Örülnék ha nem lennének ekkora telefonok. Nekem viszonylag kicsi kezem van,a 4' kijelző az ingerküszöb. Haverom 4;7-esén nem tudtam egy kézzel lehúzni az állapotjelzőt.

(#14) helixP válasza gabor94 (#13) üzenetére


helixP
nagyúr

Örülnék ha nem lennének ekkora telefonok.
Ami Neked nem tetszik az már ne is legyen? Nem inkább úgy kellene fogalmazni, hogy lehetnének kisebb telefonok is? :U
Egyébként van kisebb, azt is meg lehet venni.

Arthuro_Adam: Azt ne mondd, hogy nincs rendes telefon 4''-környékén...

[ Szerkesztve ]

(#15) Arthuro_Adam válasza NeRo28 (#11) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Nem tudsz kisebbet venni, ha igazán jó hardver is kiemelt igény nálad. A legjobb hardver gyakorlatilag a legnagyobb telefonokba rakják.

Szóval ez nem ennyire egyszerű, mint ahogy azt te beállítod, bár itthon sokan szeretnek hasonló kijelentéseket tenni :)

(#16) NeRo28 válasza gabor94 (#13) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Nem értem miért gond sok embernek h nem bírja egy kézzel kezelni.Én a 3 colos régi lg-met is két kézzel kezeltem,és soha semmi gondom nem volt még ebből.

(#17) feliks válasza NeRo28 (#11) üzenetére


feliks
senior tag

Kb egy évig volt S2-m és fél évig Galaxy Nexusom. Hidd el, tudom miről beszélek, és nem hinném, hogy az emberek többsége a levegőbe beszélne. Most szifont használok, és várok és remélek, hogy lesz egyszer egy emberi méretű, normális droidom, de pillanatnyilag erre nulla reményem van. Ha a hardver nem lenne kevés, és nem lennék megrögzött csereberélős a telefonokkal, akkor azt mondanám, hogy méretre és kényelem szampontjából a Nexus S viszi a prímet. Fogni jó volt, kényelmesen elfért zsebben, és elég votl a kijelzője szükségesetben az internetezéshez. Aki meg még annyira dedós, hogy filmet akar nézni rajta metrózás alatt, az tegye azt, de egy egész iparágat erre építeni.. :F
A Note/Note2-re egy szavam sincs, mert az kifejezetten egy célcsoport igényeihez igazodik. Node nem hinném, hogy ilyenből több lenne, mint abból, aki egy normális okostelefont akar normális vassal, normális mérettel, normális támogatással (nem mint a GalaxyS+)
Csak ez nem lenne leírható egy reklámban számokkal, és nm lehetne benyögni úton útfélen, hogy "az enyim nagyobb, több a PPI", és egyéb olyasmi, ami csak azért jó, hogy a leendő júzer elmondhassa, hogy az övében valami több..

HelixP #14: csak egyet mondj, már veszem is! (4-4,3'', idei topHW, 8+mpixel, android, bővíthetőség)

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#18) Peterson_ válasza callmeakos (#6) üzenetére


Peterson_
addikt

Hát ez tényleg nehéz kérdés:D

Mondjuk az is átalakulóban van, hogy mi számít óriás mobilnak...lassan már a Note sem lesz az :U :)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#19) mumk1


mumk1
addikt

Keresni kell és van, kicsi és erős. Én már révbe értem, remélem sem a Meizu, sem a Xiaomi nem akar fHD-s batárokat gyártani, akkor maradok ezen a vonalon. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#20) Robertoq válasza gabor94 (#13) üzenetére


Robertoq
őstag

Fogást kell max váltani, de ez olyan természetessé válik egy idő után, hogy nem kell rajta agyalni :)

(#21) NeRo28 válasza feliks (#17) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Mondjuk az is ritka h valaki s2-ről iphone-ra vált.Más méret és oprendszer.De hát ízlések és pofonok.Azért szerintem azért van ennyiféle telefon h mindenki megtalálja a megfelelőt.Aki ennyi közül sem tud választani az meg is érdemli.

(#22) rtzu


rtzu
csendes tag

Megjelenik egy újdonság mindig ez a téma... Így nem jó, úgy nem jó. Aztán egy jól eltalált reklám, vagy teszt után rohantok a boltba megvenni. :)

(#23) feliks válasza NeRo28 (#21) üzenetére


feliks
senior tag

Hozzám került egy 4S, aminek maradnia kellett mindenképpen, szal egyszerű anyagi szempontok miatt történt a váltás, nem ízlés dolga volt..:D De nem bánom már a dolgot, a rendszer kevésbé fekszik nekem, viszont a mérete-fogása-anyaga ideális nekem, csak kár, hogy a kijező nem nagyobb, azonos méret mellett :DDD

Az a baj, hogy a megfelelő egy szifon(vagy picit nagyobb, S2 magasságú csak széltére kisebb) méretű droid lenne, a samsungtól (hogy lehessen romolni, és legyen rá soksok dev) 4magos procival, 2gb rammal 8mpixel vagy nagyobb kamerával, memkártyabővítéssel, cseppálló kivitelben (hogy sokáig ne kelljen lecserélni)

és ilyen nincs és nem is lesz szerintem soha :D

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#24) Johnny194


Johnny194
aktív tag

eddig egy 4,3 colos (akkor nagy, ma már kicsi) 162 grammos HTC HD7et használtam. Szerettem, hogy nagy a kijelző, és nem zavart, sőt tetszett, hogy viszonylag nehéz. Nemrég kaptam egy 4 colos 114 grammos Desire X-et. És nagyon bírom, hogy könnyű, kicsi, kompakt és könnyebb tartani is. úgyhogy eddig úgy voltam, hogy jó a viszonylag nagy (nálam 4,3-5") kijelző, de most változott a véleményem

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#25) ZolkoW


ZolkoW
őstag

ha a telefont kéne tervezem, biztos jobban örülnék, ha ugyanazt a hardvert nagyobb térfogaton rendezhetem el :) /persze vékonynak muszáj lennie, mert különben bumfordinak mondják majd/.
a 4.5" körüli már nem kicsi, de legalább elér a fülemtől a számig, mint egy telefonkagyló. fura, hogy ez még senkinek nem jutott eszébe... :)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#26) Angel1981


Angel1981
veterán

Ezt a sok nyavalygót!
"Fúj, meg jaj! Ez túl nagy, nem kéne!"

Lefogadom, Ti a női mellre is mondok ilyeneket, pedig abból tényleg csak kicsi van, és megfelelő méret! ;] ;]

(#27) flierqqq


flierqqq
tag

Itt mindenki fikázza a tepsiket.. de egy 4-5" simán meg lehet szokni, S3 után nekem nagyonfura "kis telókat" fogni.

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#28) youngboy válasza Robertoq (#20) üzenetére


youngboy
senior tag

Nekem a 3,7"-s Desire S-m már jópárszor majdnem kiesett a kezemből ilyen fogásváltás közben. Szóval én ebből nem kérek. Tényleg nem az a baj, hogy ilyen tepsiket is csinálnak, de kisebb méretűek egyre jobban elhanyagolódnak. Én is most keresgélek 4"-ig (esetleg 4,3"), de jelenleg még nem igazán sikerült kiválasztani egyet sem, ami minden szempontból megfelelne. Gondolok itt a kijelző méret növelés tendencia mellett a nem kivehető akku és nem bővíthetőség tendenciájára is.

Arról nem is beszélve, hogy ezek a nagy tepsik az egyre nagyobb felbontásokkal egyre drasztikusabban csökkentik az amúgy is nagyon karcsú üzemidőket.

[ Szerkesztve ]

(#29) feliks válasza Angel1981 (#26) üzenetére


feliks
senior tag

Azért tudnék ellenpéldát is linkelni kép formájában, csak kitiltana érte valamelyik moderátor :DDD ;]

flierqqq: Mindenkinek megvan a maga ízlése és igénye. A gond az, hogy nincs csúcsvas másban, csak tepsiben.

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#30) kbencee


kbencee
aktív tag

Eddig egy batár nagy SGS3-at használtam, most pedig egy közel 20 dekás Nokia 920-at. Egyik sem zavar, természetesen jár némi kompromisszummal a nagy méret, de ezek már nem csak telefonok, hanem komplex kommunikációs és szórakoztató miniszámítógépek, és ezeket a funkciókat ilyen nagy méretnél jobb használni.
Természetesen jobb lenne, ha 4-4,3 méretkategóriában is kiadnának csúcshardveres kütyüket.

(#31) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mindenkinek jó hír, hogy jön a Blackberry London, Z1O vagy mi.
4,2 átló. Kényelmes fogás. Új oprendszer.

Fanyalgóknak pedig: Igen, fut rajta a droid app.

Én is erre várok. Nem túl nagy, mégis jó.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#32) feliks válasza Polarstar (#31) üzenetére


feliks
senior tag

Ha fut rajta, és a Mobilarena is áldását adja rá(nem esik szét, télleg fut rajta az appok legtöbbje stb) akkor veszem is majd az kismillió százalék :D

Ha meg nem, akkor felkészülök előre a 2014-es trendre, és veszek egy Galaxy tab 10.1-et telefonálni :DDD

(#33) McSpy: a PAPlan-t kihagytad a felsorolásból :DD

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#33) McSpy


McSpy
őstag

Szerintem az 5" nagyságú mobilok,még használhatók,persze kinek a pap,kinek a papné,nekem a lányuk :C

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#34) marlboromen válasza Johnny194 (#24) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Dettó. 4.65 colos nexust használok, megszoktam végülis, nem zavar(t). Pár napig rákényszerültem egy xperia neo-ra, a következő telóm max 4.3, de inkább 4 col. Észre sem vettem hogy nálam van csak ha csörgött, a nexust meg tulajdonképpen állandóan pakolgatom ide-oda.

(#35) Totheground


Totheground
addikt

Kell a rossebnek.
Normalis telefon + tablet ezerszer jobb. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#36) SPY0817


SPY0817
aktív tag

Jöjjenek csak jöjjenek meg tegyenek bele UHD kijelzőt mert az kell mert jól hangzik.. meg mert anélkül nem tudunk olvasni... Meg akkor minek tennének bele 8magot?
Ez kicsit kezd olyan lenni mint a kezdő palacsinta készítő... egy kis liszt.. túl sűrű.. egy kis tej.. túl híg.. "egy kis felbontás.. nem bírja a proci.. +1-2mag kevés a felbontás alszik a proci.." :D
Baromi fölösleges FullHD egy telefonba...

Inkább fejlesztenék az aksikat mert az borzalmas hogy nincs okos telefon ami rendszeres használat mellett 1-2napnál tovább bírja..

[ Szerkesztve ]

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#37) Luck Dragon

5" ide vagy oda ha jó telefont szeretnél csak is 5" ban találod meg... (sajnos) Mondjuk kinek mi a jó telefon.. :U

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#38) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerencsére a gyártók mindenre gondolnak, és kitalálták a phablet szót a mobil helyet így a gazdi védekezhet mikor piszkálják a tepsi-phone miatt " á ez nem telefon ez phablet "… :D

(5"-7" phablet) :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#39) Polllen válasza Polarstar (#1) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én is így gondolkodtam, amíg ki nem próbáltam egyszer egy note-t. Azóta is ez van.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#40) Totheground válasza pusszycat (#38) üzenetére


Totheground
addikt

Megutnem, aki eloszor kitalalta ezt a szot.

Olyan idiotan hangzik, hogy az nem igaz.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#41) winhelper


winhelper
tag

Mindig ugyan az a lerágott csont... :W
Aki használt 5 col körüli készüléket, az többet nem akar majd 4 colon netezni de még egy e-mail sem elolvasni. Pont!
Mert ezerszer ki lett vesézve, az okostelefon tartalom fogyasztásra van, ezért nem épp a minél kisebb kijelző a nyerő.
Ismétlem, aki használ (nem csak megtapogatja a kiállított darabot 5 percre) nagy kijelzőt, az utána nem akar kisebbre váltani. Én is sokkot kaptam, mikor a Note-ot kibontottam az üzletben, de 24 óra múlva már nem adtam volna semmiért sem. És most sem váltanék másra, nekem már az S3 is kicsi.
Ki kell próbálni egy phablet-et és aztán fanyalogni.
Nem fogja senki megmagyarázni, hogy 4 colon jobb böngészési élményt nyújt egy okostelefon.
Jöhet a 6,3 col és a Note 3, én vevő vagyok.
Aki egy kézzel akar mindent csinálni annak még mindig ott a Nokia 1100 ;]

Galaxy S4 (LTE) i9505 5.0.1

(#42) DrM


DrM
csendes tag

720p alatti felbontashoz nem kell kulonosen eros HW, ha lenne akkor azon sirna mindenki hogy a pici telo annyiba kerul mint a nagy aminek 2x a felbontasa.

'Trust the pilot'

(#43) gabor72


gabor72
aktív tag

Végre jönnek a rendes méretes telefonok.
Minél nagyobb annál jobb.

(#44) DrM válasza winhelper (#41) üzenetére


DrM
csendes tag

:K

'Trust the pilot'

(#45) alpihun válasza feliks (#17) üzenetére


alpihun
senior tag

xperia v

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#47) dreamdancer


dreamdancer
őstag

A tepsimobiloknak is megvan a közönsége, csak azt felejtik el a gyártók, hogy ez nem egy túl nagy szegmens - gyakorlatilag a Note 1 és 2 vásárlói. Aki gigamobilt akart, eddig is vehetett, nem hinném, hogy akadt, aki azért nem vett, mert "csak" HD és nem full HD. Szóval nem hinném, hogy ugrásszerűen nőne a kereslet, csak több eszkimó lesz ugyanannyi fókára.

És arról se szabad megfeledkezni, hogy a full HD 5 hüvelykesek mindegyike küzd az akkuidő/nagy aksi kontra legalább relatíve könnyű és vékony legyen, ha már ekkora-problémával, szóval a dolog több sebből vérzik.

Ezek csak rétegmodellek lesznek, nem ezek fogják a nagy eladásokat hozni.

Nem a lényeg a fontos.

(#48) Polllen válasza winhelper (#41) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az első 3 sor általánosított, sarkított butaság. :U

Poénnak elmegy, de én is hónapokig használtam egy xperia mini pro-t a note mellett, mert éppen akkor az elég volt.


dreamdancer

Note előtt nem nagyon volt kínálat, maximum a dell streak, ami sok sebből vérzett. Amúgy akku idő tekintetében nézd meg a note2 mennyit megy el, tegyél mellé egy htc-t vagy sony-t és meglátjuk ki küzd és mivel. :)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#49) Angel1981 válasza winhelper (#41) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez a beszéd! :C
Egy 2,55"-os Xperia Mini Pro-val kezdtem, most egy 3,7"-os Xperia Pro-t használok, amivel nagyon megvagyok elégedve, de a következő telóm 5" környéki lesz, ezt már biztosan tudom - aztán meglátom, lehet, megyek feljebb! ;]

#29 feliks: nagy valószínűséggel bármit is akartál volna linkelni, ismertem volna, és nem változik az álláspontom! ;] De igazad van, hagyjuk a témát. ;)

[ Szerkesztve ]

(#50) Totheground válasza winhelper (#41) üzenetére


Totheground
addikt

Aki mar bongeszett normalis tableten, annak utan a note2 is kicsi. ;]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.