Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sNORh


sNORh
addikt

pföjj.. csúnya, és drága.. az ilyen formák csak a "kockáknak" való :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#2) Enton


Enton
addikt

Nem rossz ez! Pont csak arra jó amire kitalálták hordozni és mutogatni vele. ;]
Egy ilyen icon7-es forgathatós egeret fogdostam még csak de az picike volt nekem, szerintem ez sem sokkal nagyobb, de így is marad igazán mobil. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) Shockwave12


Shockwave12
csendes tag

Ez a gyártó feltört mint a talajvíz. Egyre több cuccot dobnak piacra, és szemmel láthatólag is egyre jobban fejlődnek. Nem mondom hogy ez a patkány nekem tetszik, de azért elég jó alternatíva a nevesebb gyártók "bemutatós" egereinek. :K

(#4) Bahama


Bahama
aktív tag

Első ránázésére, olyan mint egy MP3 lejátszó.
Praktikus, ötletes.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#5) kem


kem
addikt

Ha megjelenik biztos veszünk párat. Pont jó prezentációkhoz tényleg. A legjobb az lenne ha ki is lehetne kapcsolni az érzékelőt, hogy az egér ne rohangáljon ha a kezedben lóbálod az egeret, de Powerpoint dokukat meg lehessen lapozni vele jobbklikkel.

Köszi!

(#6) Depression


Depression
veterán

Szerintem meg hülyeség. Elképzelem, ahogyan a tanár percenként fogja tekergetni az egerét. Vagy amikor lemerül az egér, akkor a notira csatlakoztatva fogja használni a lézeres mutatót.
Egyszerűen vannak olyan dolgok, amiket nem érdemes egy kütyübe összeheggeszteni. Ilyen lézeres tollakat szinte minden sarkon lehet venni párszáz Forintért.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#7) Shockwave12 válasza Depression (#6) üzenetére


Shockwave12
csendes tag

Végülis az embernek két keze van és nem néz ki murisan egy üzleti megbeszélésen, hogy az egyik kézben a vezeték nélküli egérrel toszogatódik a diasor, a másikkal meg megy a fénykardozás. :U

Nekem is számtalanszor jól jött volna ha a notipatkányomban lett volna lézer (már a diplomavédésemkor is, nem beszélve a melóhelyről). :K

Attól még, hogy hülyeségnek tűnik, nem feltétlenül az. ;)

(#8) kem válasza Depression (#6) üzenetére


kem
addikt

1:nem kell tekergetni, mert kiegyenesítve is megy mint egér
2:egy töltéssel legalább 1hetet elmegy ha nem hónapot.

Köszi!

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

ez nem is egér már, hanem valami csúszómászó így ránézésre :) a technikai evolúció fordítva zajlik a cincogóknál? egér->kukac? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) NoLF


NoLF
addikt

nagyon sirály ötlet, innovatív cucc. aki sokat prezentál, tuti értékelni fogja, aztán az esetleges gyermekbetegségeket meg úgyis kijavítják a 2.0 verzióban :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#11) shadeofme


shadeofme
tag

Az elso keprol nekem egy mobil hatulja jutott eszembe... A masodikrol is. :D
Amugy praktikus is, nem kell ket kezzel hadonaszni prezentaciokor. (Lasd egereszes + fenykardozas hsz-t. :) )

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#12) Egzee


Egzee
őstag

előbb vennék ilyet ha erre kéne nekem mint a logitech 30000res egérkéjét...

(#13) Szanya válasza sNORh (#1) üzenetére


Szanya
tag

A szépség szubjektív fogalom, de "az ajánlott fogyasztói árról azonban nem számolt be a gyártó." (utolsó előtti mondat).

''Szanya csak egy van.''

(#14) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Basszus első rápillantásra azt hittem, hogy egy kamera van benne...

(#15) NoLF válasza WonderCSabo (#14) üzenetére


NoLF
addikt

nekem is az volt az első gondolatom, kétségtelen.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16) sNORh válasza Szanya (#13) üzenetére


sNORh
addikt

ajmán.. kategória.. ennyi.. nem 1-2 ezerft.. gondolkozz

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#17) NoLF válasza sNORh (#16) üzenetére


NoLF
addikt

egy normális minőségű sima lézer pointer sem olcsó mulatság...

és azzal nem lehet egérkedni.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#18) Metalfan


Metalfan
senior tag

Az IFF-es zsűrivel én nem értek egyet, szerintem nem túl szép, az ergonómiájára is kíváncsi lennék, illetőleg bizonyára nem az én kezemre/ízlésemre szabták. Nincs túlságosan nagy kezem, viszont szeretem a jó nagy egereket, amik nem vesznek el a tenyeremben :) Most egy lézeres Point of view egerem van, tökéletes a formája, és a tudása is kielégítő, nem cserélném le, max ha elromlik :K

(#19) sNORh válasza NoLF (#17) üzenetére


sNORh
addikt

nemhát.. semmirevalók :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#20) csiki74 válasza sNORh (#19) üzenetére


csiki74
csendes tag

Ha valaminek van értelme akkor ennek van! Megvettem a gyártó másik egerét (XP 500) az is tud 4 félét. Egér-lézermutató-prezenter (totál tud mindent, jobb gomb léptet előre, bal vissza, scroll is használható, akár fekete képernyőt is tudsz vele csinálni, hogy rád figyeljenek a muksók - ok, mondjuk én ki is használom) + médialejátszó - tekersz a filmen, léptetsz, a görgővel hangerőt változtatsz - Most tényleg: mi kell még? :R

Csiki

(#21) Szanya válasza csiki74 (#20) üzenetére


Szanya
tag

Kristályberakás. :-)

''Szanya csak egy van.''

(#22) AXisBOLD válasza csiki74 (#20) üzenetére


AXisBOLD
addikt

egyet értek, kiváló eszköz!(XP500) én most adtam egyet ajándékba, de én is használtam és nagyon felhasználó barát, a szoftver is korrekt(csak egy: elemtöltöttség kijelzése gépen!)

laphoz az S500-at használom és az is nagyon jó és ötletes!

árban is mindegyik rendben van, főleg hogy hasonló minőség(logi) 2x ennyi.

egy evo-t is kipróbálnék már, de még sehol se lehet kapni vagy megnézni :(((

UP neki!

Aurea mediocritas

(#23) JoDy_28


JoDy_28
csendes tag

Valaki nem tudja, hogy lehet-e olyan lehetőséget beállítani a távirányójának, hogy egy media lejátszót tudjon írányítani, ne csak powerpaintet?

“Ne várj, a legjobb alkalom soha nem fog elérkezni. Kezdj hozzá ott, ahol éppen most vagy, és használj bármilyen eszközt, ami csak a kezedbe kerül, hiszen a legjobb szerszámokat útközben úgyis meg fogod találni.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.