Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #24536576


#24536576
törölt tag

Remélem az EU is követi a példájukat.

(#2) nyisziati


nyisziati
veterán

Helyes.

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Valahogy én sem értem, hogy miért kellett eddig várni. Kockázatos és nem biztonságos az átjátszó? Ki vele!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) jacis


jacis
nagyúr

Végre felnyílt a világ szeme.
Évek óta szajkózóm, hogy a kínai távközlési termékek csak és kizárólag adatlopásra jók a kínai államnak.
Remélem mindenki elkezdi követni Amerika példáját.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) #95462144 válasza #24536576 (#1) üzenetére


#95462144
törölt tag

Biztosan követni fogják: [link]
Ezzel a hálózatépítő kis cégek lesznek bajban, nekik mindenképpen kell alternatívát keresni.

(#8) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Nagyon helyes! :K

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9) aprokaroka87 válasza #24536576 (#1) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha azt szeretnéd hogy 2-3x áremelés legyen minden előfizető esetében, akkor oké.
Vagy esetleg Amerikai állampolgárok adófizetői fogják majd kifizetni majd a költségeket?

+ Arra is lesz garancia hogy egy új hálózati rendszer, nem USA barát kém halózat lesz? Merthogy ha már nem lehet az egyiknek, akkor másiknak se lehessen szerintem.

Nem védem a Huawei-t, meg Kínát, de amit az USA csinál, az tartalmaz több gyanús dolgot is.

(#11) HawerKing


HawerKing
őstag

Had lopjak a tehnologiat... :DDD Kinai majd legyartja olcsobban....

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#12) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most már nyugodtan hajtom le kis fejem, hisz Amerika örködik adataim felett. ;] ;] ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) Tigerclaw válasza laci_csk (#7) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

En abszolut nem vedem oket, mert minden mas szegmensben is sokkal onallobnak kellene lenniuk az orszagoknak, de jo lenne ha vegre bizonyitekokat is bemutatnanak az illetekes birosagokon. Ilyen modon mas orszagokat is meg lehetne gyozni, sot kenyszeriteni a valtasra.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14) #88470784


#88470784
törölt tag

A hír fényében még furcsább ez a hír.
[link]
Most akkor egy hivatalosan jól megállapított kémkedő kínai céggel működnek együtt az amerikai cégek törvényi engedéllyel?
Ez már a Black Mirror 6 évada? :DDD

(#15) vlesi69 válasza #24536576 (#1) üzenetére


vlesi69
senior tag

És ha mindenhol leszerelnék az összes cuccukat? Visszamegyünk az őskorba? A Nokiának Ericssonnak Motorolának van fejlett technológiájuk vagy kiterjedt készletük? Több szakértő is megmondta az 5 g kezdésénél amerikában vissza vetné 1-3 évvel a technikai fejlődést. Meg kik a legnagyobb kémkedők? amerikába mindenhol kamera, megfigyelés stb. Nekem nincsenek félelmeim Xiaomi és Huawei telefonokat használok meg nem is élek úgy hogy bármi félelmem legyen. Kínán kívül apple Samsung, Sony, a többi már mind Kínai.

(#16) Juhaszatti válasza aprokaroka87 (#9) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Arra is lesz garancia hogy egy új hálózati rendszer, nem USA barát kém halózat lesz? Merthogy ha már nem lehet az egyiknek, akkor másiknak se lehessen szerintem."

Ha már választani kéne, az amerikaiak valószínűleg szívesebben látnának Amerikában egy USA barát kémhálózatot, mint egy kínai kémhálózatot.

(#18) andor80 válasza #24536576 (#1) üzenetére


andor80
senior tag

REmélem nem

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#19) andor80 válasza Polarstar (#4) üzenetére


andor80
senior tag

Birósági ítélet bizonyítékokkal?

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#20) andor80 válasza jacis (#5) üzenetére


andor80
senior tag

MEgint egy egyoldaló otromba kamu .
Évek óta szajkózóm, hogy az orosz,amerikai, távközlési termékek csak és kizárólag adatlopásra jók az orosz és amerikai államnak
Remélem senki nem kezdi el követni az emrikaik példáját!

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#21) beastars válasza aprokaroka87 (#9) üzenetére


beastars
tag

Miért is? Mert az Magyarországban most olcso? Föleg a eus átlag alapján. Es pedig itt aztán Kinai jelenlétt van aztán minden téren politikátol a kereskedelemtöl a ingatlanig , ja az nem baj, ne legyünk ennyire elfogultak

(#24) this is life


this is life
Ármester

Nem is oly rég volt ilyen hír is [Az 5G-re vonatkozóan együtt dolgozhatnak az USA cégei a Huawei-jel] , Tudom hogy csak szabadalom használatról van szó , de ha óvatosságból tiltani akarnak , akkor nem fér bele a kivétel . Hozzák meg az áldozatot amit az esetleges technologiai lemaradás okoz (idővel majd javul a helyzet) a piac többi szereplőjének köszönhetően pl Nokia/Siemens/Alcatel Lucent Networks , Ericsson ,Samsung.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#33) Fred23


Fred23
nagyúr

Jó hír, kár, hogy az EU viszont töketlen a kínai nyomással szembeni védekezésben! No persze, amíg az erősebb integráció ellen van egy halom befolyásos politikus EU-szerte, nem is lehet ez másként.

(#37) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A világkormány leszólt, hogy ez a topik veszélyezteti a pozícióikat, úgyhogy kérlek titeket: kevesebb politika, kevesebb flame és kevesebb konteo.

(#41) joey04


joey04
titán

Érthető, helyes döntés! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) buherton válasza aprokaroka87 (#9) üzenetére


buherton
őstag

Hogy jött ki a 2-3x szorzó?

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.