Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Szó mi szó, nagyon elegáns külsővel rendelkezik. Csak tudnám, hogy egyébként mért erőltetik ezeket a színes-szagos, rikító lapokat, némelyik már-már egész undorító.

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#2) Enton válasza Kendek (#1) üzenetére


Enton
addikt

Szerintem teljesen korekt színvilága van a lapnak.
Habár én a hupilila sárga keverékszíneket is elviselem ugysem látom. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

szerintem,jól néz ki,bár ez ízlések és pofonok,egész komoly kis lap ;]

PS4

(#4) zazahoho válasza Kendek (#1) üzenetére


zazahoho
őstag

ez miért színes? :U 99% fekete ,evga fekete vörös színben nem is csicsás,pont ma láttam egy evga lapot a felirat is sötét piros színben világít

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#5) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Már nem azért, de szerintem Kendek abszolút nem erre a lapra mondta, hogy miért erőltetik a csicsás, mindenféle színű lapokat :U

[ Szerkesztve ]

(#6) Translator


Translator
tag

Csúnya off kérdés, de ezeken miért van x-szer nagyobb hűtés, mint a 785G-s lapomon? :U

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#7) FRENK1988


FRENK1988
veterán

ööö csak nekem tunt fel a nem normális procifoglalat? :Y
Amugy meg elfogadnám. A mostani konfigom árából meg vennék CPU és RAM kombót :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#8) S. Szabi válasza FRENK1988 (#7) üzenetére


S. Szabi
őstag

Mi ezzel a baj, csak kicsit feljebb van, mint szokott lenni általában :))

(#9) FRENK1988 válasza S. Szabi (#8) üzenetére


FRENK1988
veterán

+90 fokkal el van forgatva vagyis az LGA775-höz képest :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) Kendek válasza zazahoho (#4) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem ez színes, hanem ez nagyon is jól néz ki, elegáns. Egyébként, a többi lapnál nem tom, hogy mért erőltetik, hogy olyan rondán színesek legyenek.

(#2) Enton: nálad bizonyára nincs levéve az oldallap... :DDD

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#11) CPU001


CPU001
csendes tag

Lehet ez nem túl magasröptű de én először WTF-ot olvastam. xD

(#12) |nsane válasza CPU001 (#11) üzenetére


|nsane
tag

Jaja én is xd

(#13) P00By


P00By
nagyúr

Pofás lap ;)

(#14) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A PCI-e foglalatok jól körbe vannak barikádozva a passzív bordákkal, nem tudom mennyire kényelmes.

<< Heimdal >>

(#15) Archer válasza Translator (#6) üzenetére


Archer
őstag

Nem nagyon ismerem a chipsetet de gondolom alapból többet fogyaszt másrészt DFI lapomból kiindulva gondolom ezen is mindennek lehet adni a plusz feszt úgy meg már melegszik azért rendesen minden, harmadrészt valamiért el kell kérni 270$-t.

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#16) Воланд


Воланд
titán

Na végre egy méretesebb cpu hűtő is elfér az északi híd hűtésétől, úgy, hogy nem kell elforgatni. Bezzeg a 3way classified-et nem sikerült így megoldani. :(

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) Angel1981 válasza Kendek (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Hogy a "Kocka" már akkor rákattanjon, amikor először meglátja! :D

(#18) Probber


Probber
őstag

Komoly "kis" anyadeszka. :K

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#19) Zodicus


Zodicus
senior tag

Kíváncsi vagyok, hogy Huf -ba mennyi lesz, mire ide ér... :F

(#20) Tomcat


Tomcat
őstag

Remek elrendezés, minden a helyén van és kellő számban rendelkezésre áll ami nekem fontos egy ilyen kategóriájú alaplapnál.
Vajon AM3-ra mikor lesz egy pont ilyen elosztású alaplap? Akármelyik gyártótól is. Mert elegem van abból hogy folyton kompromisszumokat kell kötnöm a csatlakozók tekintetében amik ráadásul tervezési hibák és átgondolatlanságok miatt folyton az igények<>lehetőségek ellentmondásba torkollnak.

Tomcat

(#21) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Bitang, csak az ára.:U

(#22) Archer válasza Tomcat (#20) üzenetére


Archer
őstag

Crosshair III/IV?

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#23) zazahoho válasza Kendek (#10) üzenetére


zazahoho
őstag

akkor félre értettelek sorry :U ,

[ Szerkesztve ]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#24) Tomcat válasza Archer (#22) üzenetére


Tomcat
őstag

Sajna a Crosshair-eken 5-6 SATA II port van csupán ahogy eléztem a képek alapján. Nekem legalább 8db-ra van szükségem. 6 HDD + 2 DVD-RW, meg jó lenne legalább 1 eSata is, de nem árt ha 2db van hátul a HDD->HDD-re másoláshoz. Pont ez a gondom. A mostani Giga ebből a szempontból megfelelő, de itt is kompromisszumot kell kötni mert pl. az X-Fi Fatality-m PCI-os így elég ferdén fér be a második VGA alá. Na meg ez is elavul idővel mert ha a Thuban-hoz nem is, de a Bulldozer-hez biztosan újabb lap kell majd. :)

Tomcat

(#25) superecneB válasza FRENK1988 (#9) üzenetére


superecneB
őstag

[link]
[link]
[link]

Szerintem ugyan úgy van!

(#26) kelzsoca


kelzsoca
félisten

Komoly deszka :)

https://vertigostore.eu

(#27) FRENK1988 válasza superecneB (#25) üzenetére


FRENK1988
veterán

Akkor benéztem :DDD Köszi a linkeket :R

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#28) Tidus


Tidus
addikt

Mindig érdeklődéssel figyelem ezeket az EVGA lapokat, nagyon ott vannak, és minőségiek.
Akinek nem tetszik a szürke színvilág, hát nem fektet be EVGA-ba, esetleg Gigabyte-ra, ők igazán tudják keverni a színeket.

(#29) superecneB válasza FRENK1988 (#27) üzenetére


superecneB
őstag

Nincsmit, a 775höz képest tényleg el van fordítva! :) És ezen a lapon mintha magasabban is lenne mint a többin.

(#30) Oxi


Oxi
aktív tag

Olyan... hmm... Inteles kinézete van: elegáns.

Mínusz egy ok a kötekedésre.

(#31) Himym


Himym
senior tag

Ndavid: Biztos jól írtad azt az árat 290 dodo? Minden külföldi oldalon 320nak írják nekem tökéletes a 290 csak kiváncsi vagyok. :R

(#32) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

azért ennyire felrakni a procifoglalatot... nagyméretű hűtők lehóghatnak lapról, az meg úgy nem jelent jót.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

na ez már egész tűrhető főleg az alig 300$-os ára ... az előző X4-es Classified 100K fölött van és nemhiszem h sokkal jobb ennél

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#34) KevinMulder


KevinMulder
tag

Ez most akkor benzines vagy dizel ?

Afene ... rossz topic

(#35) Quan-Chi válasza KevinMulder (#34) üzenetére


Quan-Chi
őstag

csak etanol , és abból is jobbik ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#36) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

valahogy nekem a színesek jobban tetszettek. persze tudásra brutális ez is.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#37) Quan-Chi válasza FoBCRaistlin (#36) üzenetére


Quan-Chi
őstag

én a fekete-réz vagy fekete-fém(alu-nikkel) kombinációt részesítem előnyben ! az összes EVGA csúcslap és a régebbi Asus ROG szériák is ilyenek voltak ( pl Maximus Formula ) :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#38) Translator válasza Archer (#15) üzenetére


Translator
tag

Asszem értelek:

:: alapból többet fogyaszt

Gondolom a wattokat outsourcingolták a hidakra, így persze lehet villogni, hogy milyen keveset fogyaszt a proci... :U

:: harmadrészt valamiért el kell kérni 270$-t.

Meg sztem ez lehet még fő ok ;]

Azok akik feladnák alapvető szabadságukat egy ideiglenes biztonságért, nem érdemelnek sem szabadságot, sem biztonságot - Benjamin Franklin

(#39) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Nagyon szépre sikeredett ez a lap :K
És a kinti ára sem a legvészesebb. Persze mire ide fog érni...

(#40) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Ez nagyon tetszik, csak kár, hogy mostanában nem szándékozom platformot cserélni! ;]

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#41) Tidus válasza Translator (#38) üzenetére


Tidus
addikt

Az az user aki megveszi ezt a lapot és bele egy Core i7-et, mellé pedig két- vagy háromutas SLI, v. CrossFireX-et, szerintem marhára nem érdekli a fogyasztás. Ez a széria nem erről szól.
Saját elgondolásból én sem azért használok R.o.G. szériát hogy a Watt-kat figyeljem.

(#42) Quan-Chi válasza Tidus (#41) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nekem is ROG-os lapom van , és kevesebbet fogyaszt kihasználatlanul mint akármelyik másik. Asus AI gear3 enregy saving progi elég jól kezel mindent

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#43) D1Rect


D1Rect
félisten

Nem kéne, de baromi szép alaplap. :R

(#44) Quan-Chi válasza D1Rect (#43) üzenetére


Quan-Chi
őstag

nekem is rohadtul tetszik ! ha veszek lapot az vagy ASUS ROG vagy EVGA :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#45) Tomcat válasza Tomcat (#24) üzenetére


Tomcat
őstag

Most nézem hogy a Crosshair IV Extreme-n 9 SATA belső port van az alaplapon. Ez már nem is olyan rossz!
ASUS Crosshair IV Extreme

[ Szerkesztve ]

Tomcat

(#46) Quan-Chi válasza Tomcat (#45) üzenetére


Quan-Chi
őstag

de minek annyi ? 1 DVD író, meg 2 nagy vinyó + 1 SSD ez még csak 4 ... a többi felesleg :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.