Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TomMusic


TomMusic
őstag

Ennyi pénzért ez tényleg marhaság. :U

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#2) arvil2 válasza TomMusic (#1) üzenetére


arvil2
csendes tag

Csatlakozom, de tudom, hogy van olyan réteg aki fizetne érte, hogy legyen.

(#3) MK VII


MK VII
veterán

Falat kenyér kategória...
Tudom tudom. Kellenek ezek a fejlesztések, a későbbi technikai újítások alapjainak. De nah... Ha csinálják, csinálják már rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#4) tailor74


tailor74
őstag

Ez már megint minek? :U

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#5) elefant válasza MK VII (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

igen, pont erről beszéltünk Rudival, hogy ennek így ebben a formában sok értelme nincs.

(#6) arvil2


arvil2
csendes tag

Vajon azok akik megveszik, sokunk véleménye ellenére azok a későbbi fejlesztésekhez járulnak hozzá? :)

(#7) menpee


menpee
aktív tag

Nehéz, drága, értelmetlen. Az eddigi tapasztalatok alapján vinni fogják mint a cukrot.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#8) arvil2 válasza menpee (#7) üzenetére


arvil2
csendes tag

Ott a pont!

(#9) ViZion


ViZion
félisten

Egyelőre le vagyok sokkolva... ez meg mire jó? Hogy kezdenek a fejlesztéshez, csinálunk vmit, utána majd jó lesz vmire? Profitorientált cégek ilyesmit ritkán engedhetnek meg, szvsz ez is EU-s pályázatból van... ;] :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10) TomMusic


TomMusic
őstag

Amúgy nem új a dolog, 8 éve már csináltak ilyet, bár az még szerintem vállalható: R2-D2 Projector. :D

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#11) macilaci78 válasza TomMusic (#10) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Megelőztél, nekem is ez jutott eszembe. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#12) arvil2 válasza macilaci78 (#11) üzenetére


arvil2
csendes tag

És erről most tudunk valamit? Inkább ezt kellett volna továbbfejleszteni.

(#13) dementor


dementor
senior tag

És tényleg nincs a hülyeségnek határa. Értelmetlen de legalább drága. Lehet hencegni vele a szomszédnak. :U

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#14) ViZion válasza dementor (#13) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, valaki átjön, ezt odaküldöm és kisüti a szemét... Tényleg lehet vele vagizni :K ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) draco31 válasza TomMusic (#10) üzenetére


draco31
veterán

Nekem is ez ugrott be rögtön. Szerintem jobb is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#16) dementor válasza ViZion (#14) üzenetére


dementor
senior tag

Azért arra erősen kíváncsi lennék, hogy mennyit sikerül majd értékesíteni belőle és kinek. Természetesen név szerint. :D

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#17) kapal


kapal
tag

Elsőre valóban használhatatlan, de ne a magán felhasználókat nézzük.
Ügyfélszolgálat, vendégkísérés, gyors orvosi diagnózis. Van néhány terület, ahol némi csiszolással egész hasznos lesz. A fényerő egyelőre alacsony, ez is korlát.

(#18) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Nehéz rá szavakat találni a cikk olvasása és a videó megnézése után, de egész jó ;] ...nem, mégsem, ez tényleg gáz.

blabla

(#19) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez szó szerint csak parasztvakításra jó.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) twollah1976


twollah1976
őstag

Nekem tetszik.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#22) tuki2200 válasza twollah1976 (#20) üzenetére


tuki2200
senior tag

En is látok benne fantáziát.. egy gombnyomás és a hálóból kitelepül a projektor a nappaliba, nem kell neki szekrény-polc-asztal semmi oda állítom ahova akarom stb. Majd az 5.0 mar megfelelő specifikaciokkal is rendelkezni fog

(#23) nyisziati válasza tuki2200 (#22) üzenetére


nyisziati
veterán

"Majd az 5.0 mar megfelelő specifikaciokkal is rendelkezni fog"

Ja. A kínaiak meg lemásolják és 60.000-ért már nyáron rendelheted is az Aliról. :))

(#24) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

600k-ért mennyivel jobb projektort is lehet már kapni? Így ennek sok értelme nincs.

Live-Die-Respawn

(#25) arn


arn
félisten

Az r2d2 kiraly volt...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#26) borg25


borg25
senior tag
LOGOUT blog

Jah, annak tényleg lenne értelme, hogy beállítom neki, hogyha a szobában vagyok akkor innen ide vetíts, a hálóban így, s nem kell szöszölni a beállításokkal, csak annyit mondani neki, hogy robot, vetíts a hálóból és kész.
Az is egy érdekes funkció lenne, hogy vetítéssel kommunikálna. Van abban valami, hogy beprogramozom, hogy szálljon ki az autóból, menjen oda ahhoz a lányhoz, és vetítse neki ki ezt az üzenetet arra a falra. Érdekes koncepció lenne, de ahhoz nem 250lm fényerő kell...

[ Szerkesztve ]

(#27) ViZion válasza borg25 (#26) üzenetére


ViZion
félisten

Majd rávetíti retinára, kész. :)
"menjen oda ahhoz a lányhoz, és vetítse neki ki..."
Meg ne d*ja helyetted? :U ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28) arvil2 válasza ViZion (#27) üzenetére


arvil2
csendes tag

eljön az az idő is :DD

(#29) WildBoarTeam válasza ViZion (#27) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Ez jóó :DDD :C :DDD

Valakinek ehhez is kütyü kell. ;]

blabla

(#30) Astroboy válasza borg25 (#26) üzenetére


Astroboy
őstag

Ha már ahhoz is robot kell, hogy egy lánynak vetítsen az ember, akkor tényleg nagy a baj... :N

Sokkal életszerűbb a következő: ülök a nappaliban, erre asszony beküldi a konyhából robo-biszb@szt.
Az kicsapja a pörkölt képét a kanapé oldalára, erre beindul a nyálkiválasztásom. És látám, hogy ez jó.

Igen ám, de ekkor eszembe jut, hogy innék ebéd előtt egy jó sört, úgyhogy visszaküldöm a fénylő fejű robotot a konyhába, hogy ugyan már vetítsen ki a nőnek egy üveges heinekent a konyhaszekrényre...

Egyszóval akik egy párkapcsolatban nem szeretnek beszélgetni, azoknak ez ideális :DDD

(#31) arvil2 válasza Astroboy (#30) üzenetére


arvil2
csendes tag

Így mindjárt más, mennyi házasságot megmenthet :DDD

(#32) borg25 válasza arvil2 (#31) üzenetére


borg25
senior tag
LOGOUT blog

A 600e HUF máris nem olyan sok :P

(#33) WildBoarTeam válasza Astroboy (#30) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Na jah, a 2.0 majd be is hozza a pörköltedet meg a sört is... a 3.0 már lehet meg is főzi (a sört is, meg a pörköltöt is). :DD

blabla

(#34) Astroboy válasza WildBoarTeam (#33) üzenetére


Astroboy
őstag

Az zsír lenne mert asszony eléggé béta fázisban van pörkölt téren :DDD

ON: Tényleg mi van akkor, ha egy ilyen cucc bebugzik épp karácsony este, és kicsapja nagyiék meg Petike előtt a családi poreszt a kandalló fölé??

(#35) arvil2


arvil2
csendes tag

Az is lehet, hogy rá lehet állítani az asszonyra :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.