Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) Snowy_owl válasza Chaser (#38) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Mondjuk nekünk egy beko van, a Gari mondjuk nem tudom éle még, de nemrég elromlott az ajtóretesz. Hál istennek rövid úton szétkaptam, és a retesz visszamenő vezetékét örökre rövidre zártam. Igaz így bármikor ki lehet nyitni, de viszont működik.

Tudom hogy régóta van, de addig nem hittem el még a saját szememmel nem láttam. Mikor a hajszárítóban elment az egyik fokozat(üdv Sencor!) és megtaláltam a fűtőszál hengeren az alkatrészt beépítve a bimetál után, természetesen szegecselve, hogy ki ne cserélhesd. Hogy mi volt az az alkatrész, csak tippelni tudok, de valami olyasmi rajzolódik ki előttem, hogy ha x ideig éri y hőmérséklet akkor megszakad. Hát így működik ez. Aztán ugyan ezt az alkatrésztegy másik eszközben egy Sencor hősugárzóban is megtaláltam. Igaz ebben nem volt ideje tönkremenni, mivel a ventilátor előbb lett zakatoló vonat, és emiatt ment a kukába. Érdekes a 15éves, igaz más márkájú de szerintem még a jobbik érából való hősugárzóban nem találtam ilyet, és már rengeteget ment hiba nélkül.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.