Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, ez is egy "sikersztori" lesz.
Tv csatornát indítani gaming témában a legjobb ötlet, mert a mai fiatalok köztudottan imádnak tv-t nézni. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) lm83 válasza .LnB (#1) üzenetére


lm83
őstag

Na de nem tévében megy, hanem a mindiGO alkalmazásban telón mondjuk és a fiatalok telefonon "fogyasztják a tartalmakat"

(#4) Tikakukac válasza lm83 (#2) üzenetére


Tikakukac
titán

Csinálnék egy felmérést hány fiatal telóján van mindiGO.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#5) nightmare13 válasza linuxalpine (#3) üzenetére


nightmare13
senior tag

Lásd normál sportok.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#7) lm83 válasza linuxalpine (#3) üzenetére


lm83
őstag

Hát igen, persze, ha már hozzászólásban odalehet trollkodni, már mindjárt aranytojást tojó tyúk lesz lsd. twitch...

Persze ha nem sima stream, hanem épp verseny sztem az már más tészta...

(#8) Ezekiell válasza linuxalpine (#6) üzenetére


Ezekiell
veterán

Na, hát akkor nem te vagy a célközönsége a csatornának. Én meg a bringaversenyekének nem, attól még jól megvannak.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#9) nightmare13 válasza linuxalpine (#6) üzenetére


nightmare13
senior tag

Miért nem ugyanaz? Másnak szurkolsz/ mást nézel, amint épp egy olyan tevékenységet folytat, amit te is csinálhatnál.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#10) andor80


andor80
senior tag

Képtelen ötletek egymásra dobálva.Pénzmosoda szag terjeng.Lehetetlen a mai világban megtérüljön bármelyik ötletük..

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#11) .LnB válasza andor80 (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:K :U
Lehetne ezt boncolgatni egyébként, tudnám is, de nem merem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Lenry válasza linuxalpine (#12) üzenetére


Lenry
félisten

azért próbáld meg...
én se nézek játékstreameket, pont ugyanazért, amiért sportot se: ismeretleneknek minek szurkoljak, egyébként meg unalmas.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) nightmare13 válasza linuxalpine (#12) üzenetére


nightmare13
senior tag

De én azért szeretnék egy magyarázatot, hátha megtérek és belátom, hogy tévedtem :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#15) Ezekiell válasza linuxalpine (#12) üzenetére


Ezekiell
veterán

A bicikliverseny a táj miatt más, de ennyi erővel lehetne national geographicot is nézni :) A sportközvetítések népszerűek, az esport is az a fiatalok körében, szóval akár még működhet(ne) is a dolog (nem fog, egyszerűen nem elég nagy a magyar piac ehhez...)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#17) Lenry válasza linuxalpine (#16) üzenetére


Lenry
félisten

viszonylag keveseknek adatik meg, számítógépes játékban jóformán bárki részt vehet.

nézői szempontból ez édesmindegy.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) nightmare13 válasza linuxalpine (#16) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nem, nem trollkodok. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy szerinted miért más mint a sima sportközvetítés.

"A látvány láthatóan számítógép által generált, plusz míg egy F1-es autóba beülni vagy bringával letekerni egy menetben több száz km-t viszonylag keveseknek adatik meg, számítógépes játékban jóformán bárki részt vehet."

Nem jó az analógia. Élsportot élsporttal. F1 helyett elmehetsz gokartozni, több száz km-s túra pl a Balaton megkerülése is. De mint ahogy a gokartozásodról vagy a Balaton kerülésedről se lesz közvetítés, úgy egy sima játékos meccseit se fogja TV adni.

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#20) Lenry válasza linuxalpine (#19) üzenetére


Lenry
félisten

miért? mi érdekes van abban, hogy láthatod a mások által rugdosott labdát? vagy a mások által vezetett autót?
te is focizhatsz, vagy autóversenyezhetsz. legfeljebb nem leszel benne olyan jó, mint Messi vagy Schumacher. ahogy nyilván Quake3-ban sem lennél olyan jó, mint Fatal1ty.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) Ezekiell válasza linuxalpine (#19) üzenetére


Ezekiell
veterán

A profik teljesen más szintén játszanak, mint az átlag halandó, ezért élvezet nézni.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#23) nightmare13 válasza linuxalpine (#19) üzenetére


nightmare13
senior tag

Sportokból is mindenki művelhet olyan sportot, amit a költségvetése elbír vagy amihez kedve van.

Játék és játék között is van különbség. Mint ahogy sportból is csak az elitet közvetítik, így esportból is csak a legjobbak kerülnek képernyőre. Lehet azzal jönni, hogy de ez csak kattintgatás, meg a többi, de hatalmas különbségek vannak emberek között.

Van szerencsém az ismerőseim között tudni Magyarország egyik legjobb StarCraft játékosát. Amikor kijött a Win7 Magyarországon, akkor az egyik rendezvényre meghívták két másik játékossal, ahol bárki kihívhatta őket egy meccsre: a profik csak touchpaddal játszhattak, kitalálod, hányszor kaptak ki?

A világ változik, ahogy sportesemények közvetítésére is igény van úgy az esportok közvetítésére is egyre növekvő.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#24) Lenry válasza linuxalpine (#22) üzenetére


Lenry
félisten

ahogy nem állhatsz ki profi StarCraft játékosok ellen vagy sakkozni sem ülhetsz le Kaszparovval...
illetve de: ha profi vagy te is.
ahogy profiként majd beülhetsz olyan autóba meg bringázhatsz olyan helyen...

szóval eddig nem nagyon látom a különbséget.
mármint azon túl, hogy téged személyesen érdekel az egyik és hidegen hagy a másik

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#25) csibe1 válasza Ezekiell (#21) üzenetére


csibe1
addikt

Pontosan, és ha jobban odafigyelsz akkor még pár trükköt is elleshetsz a mozgással, stratégiával, taktikával kapcsolatban.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#26) Ezekiell válasza csibe1 (#25) üzenetére


Ezekiell
veterán

Amennyi starcraft streamet néztem, GSLt kellene nyernem :DDD

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#27) Tamás88 válasza .LnB (#1) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

És azt tudod, hogy miért "imádnak" tv-t nézni a fiatalok? Nos azért, mert mindenhol vagy az ezerszer lerágott csontú filmek, vagy kisgyerekeknek szóló, vagy arról, hogy mit böfögtek fent. Ha lenne Gamer TV, vagy Anime csatorna, akkor jóval több fiatal nézné a tévét. Ja a zenecsatornák jók, néha szoktam is zenét hallgatni.

(#28) .LnB válasza Tamás88 (#27) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nálam sincs bekötve kábel tv nyugi. Teljesen felesleges.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29) janeszgol válasza linuxalpine (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez a legkönnyebb, trollkodik...
Én is vele értek egyet. Ez egy szórakoztatási forma. Nyilván számít a játszó előadásmódja is. Kicsit nőjünk fel a 21. századhoz.
Volt ilyen gémes tévéadás, és én is néztem. Sőt a YouTube-on is szoktam néha nézni azt, hogy játszik más. Persze egy Baldur's Gate 2 200 órás walkja megválogatná a nézőket, de ha jó az előadó, a játék pedig egy picit is érdekel, akkor nagyon jól szórakoztat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#30) janeszgol válasza linuxalpine (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

De ha nem akarok játszani vele, de valamit néznék, mert eszek/szóljon valami/érdekel a játék, de valami miatt nem megy nálam stb, akkor azt nézem más hogyan játszik. Például én imádom a Quake-UT-CS hármast, ezért szeretem nézni a Fortnite meccseket, de én nem akarom azt feltelepíteni, viszont szórakoztat, ha nézem. Pláne ha jó meccs van.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31) Béééla


Béééla
őstag

A WC Guru addig volt releváns, amíg a Zinterneten nem terjedtek el a review-lehetőségek. Az "ordít róla hogy fizetett, nem lehet hogy ezt a szart így felpontozták" cikkeket mutogassák másnak, elég hamar kiderül, melyik játék érdemli meg a pénzem nélkülük is.
Plusz csatlakozom a "minek nézni" táborához. Főleg a mobiljátékokat streamelőkön akarok ki. Komolyan nem tudom mit lehet órákig nézni egy "sima" meccsen amikor szó szerint elővehetnéd a telód és tolhatnád...

Bélabá

(#32) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Kezdésnek szerintem az is elég lenne ha a honlapjukat valahogy ismét feltennék a " térképre ". Hébe hóba rálesek, de amilyen üresség ott van, híreket kiteszik, de kb néha egy árva komment semmi több nincs hozzájuk.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#33) Corleone33 válasza Tamás88 (#27) üzenetére


Corleone33
aktív tag

anime terén régebben volt az Animax, amit sajnos kivezettek teljesen... kár érte

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#34) Hintalow


Hintalow
senior tag

Csak hogy valaki olyan is hozzászóljon, akinek saját kézből vannak tapasztalatai:
12 éves a kisfiam (plusz infó osztálytársakról, unokatesókról stb.)
kb 60-40 az állás a játék stream nézés / játék javára, bár ez nem intézményesített csatornán keretek között, hanem youtube-on streamerek által. (amúgy tényleg jó poén tud lenni, pl. amikor egy négyes csapat birkózik 6-7 gépi ellenféllel Cossacks 3-ban :K , néha én is leülök nézni )

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#35) akaido


akaido
addikt

Évek óta változik a média forrás használat. Anno a Gamer magazint "megsirattam", mostanában a PCWorld Extra dupla szám tűnt el. Miért ne alakulhatna át itt is a felállás?

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#36) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Meglátjuk, hogy mennyire lesz gyümölcsöző ez az egyesülés. Én azért drukkolok, hogy az esport idehaza is népszerűbb, de legalább elfogadottabb legyen, még ha én nem is vagyok a célközönsége.

(#3) linuxalpine Ezen sokáig én is mosolyogtam, de aztán egy 9 éves, távoli rokon kisfiúval beszélgetve valahogy megvilágosodtam, hogy én az ő korában 576-okat lapozgattam meg a showt néztem a tévében, mert nem volt pénzem (meg egy jó ideig gépem se) a játékok futtatására. És mivel ma már a warez nem dívik (konzolon kvázi lehetetlen is), egy 60 dolcsis premier cím esetében nagyon is érthető, hogy inkább álmodozva nézik a játékot, és nem vetetik meg a szülőkkel.
Oké, egy F2P játék esetében azért ez nem állja meg a helyét, ott esetleg a megfelelő PC vagy konzol hiánya lehet a szűk keresztmetszet. Persze minek is "csak játékra", amikor netezni, videót nézni és üzengetni ma már egy okostelefon is elég.

(#23) nightmare13 +1

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.