Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szpeti40


szpeti40
addikt

És azt valaki nem tudja, hogy a "és az automatikusan észlelt futás és biciklizés közben aktív hangirányítás"-t hogyan lehet kikapcsolni?
Én nem akarom, hogy beszéljen :(
Nem is hallom mit mond, csak hogy mond valamit.
Nekem már tegnap megjött a frissítés Galaxy Watch-ra.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#2) titta73 válasza szpeti40 (#1) üzenetére


titta73
tag

Én itt próbálnám: S-Health -> Beállítások -> Edzésészlelés -> Jelzések. Most nem tudom kipróbálni hogy biztosan ez az, ma nem megyek canágzni. Nekem is szokott magyarázni, de engem nem zavar, néha még hasznos is.

(#3) szpeti40 válasza titta73 (#2) üzenetére


szpeti40
addikt

Köszi, kipróbálom :R
Most pont keróztam, de nem hallottam hogy beszélt volna vagy csak lehet hogy halkan és nem hallottam.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#4) francz'70


francz'70
aktív tag

A samu jó irányba halad, úgy látszik tényleg komolyan gondolja az úgymond régebbi eszközök támogatását, helyes... :C
A 46 Watch LTE órám több mint két éves, de szinte újszerű állapotban van, eszem ágában sincs lecserélni, tökéletesen teszi a dolgát.

(#5) szpeti40 válasza francz'70 (#4) üzenetére


szpeti40
addikt

Kivéve amikor hasznos és jól működő funciót szed ki egyik pillanatról a másikra :W

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#6) francz'70 válasza szpeti40 (#5) üzenetére


francz'70
aktív tag

Ezekszerint azt a funciót én nem használom :D
Mondjuk az update ismérve, hogy bizonyos funkciók be, de sajnos van ami meg kikerül, ezt sokszor én sem értem, de ez nem csak a samunál van így...

(#7) vilmose33


vilmose33
őstag

Remek hír. Kb.fél éve használom , meg vagyok vele elégedve, akkumulátor is egész jól bírja.

A jövő most van

(#8) atike


atike
nagyúr

Ja, kapnak új funkciót, de jó.

Használni is lehet majd, főleg ha Samsung a telefonod. Amúgy meg felejtsd el... :O

(#9) francz'70 válasza atike (#8) üzenetére


francz'70
aktív tag

A többi gyártónál is a saját eszközeivel a legkompatibilisebb, mondjuk a samu és az apple különösen érzékeny erre, szerintem nem véletlenül.
..de hát, hogy-hogy nem samsung a telefonod :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.