Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petya1992


petya1992
tag

Engem lenyügözött a videó nagyon szép lett :Y

(#2) nofi


nofi
őstag

PS4 és Xbox720

Xbox GT: nozsolt

(#3) Chapel


Chapel
addikt

A videó lenyűgöző, láttuk még régebben is de számomra nem túl hihető hogy ez ingame graf...max az azzal készült videó, de nem realtime gameplay...persze tévedjek és nézzen így ki egy game pár év múlva :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#4) Youri


Youri
veterán

Az Epic fejese azt is megjósolta, hogy szerinte az elkövetkező 10 év videojátékaiban mely két jelentős téren fog fejlődés végbemenni

Tíz évre bebetonozott hardverrel annyira nem egyszerű szerintem

RTX ON

(#5) Vistaboy válasza nofi (#2) üzenetére


Vistaboy
veterán

Eddig így hivatkoztak rájuk, nyilván ha majd lesz hivatalos nevük, azt fogom használni. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) Youri válasza Vistaboy (#5) üzenetére


Youri
veterán

De a cikkben PS3 szerepel :)

RTX ON

(#7) kapeti07


kapeti07
senior tag

Szép videó, nekem kicsit Deus Ex érzésem van tőle.

Xbox: kapeti

(#8) Vistaboy válasza Youri (#6) üzenetére


Vistaboy
veterán

:DDD :DDD :DDD

No comment... :B

Köszi hogy szóltál. Ennyit rólam, ideje innom még egy kávét. :U

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

az unreal miben lett felújítva? :U nekem totál ugyanolyannak tűnik, mint 13éve voodoo1-en :B lehet, hogy a textúrábbakat nagyfelbontásúra cserélgették meg az effekteken gyúrtak kicsit, de akkor sem szembetűnő... (és a játék azért anno p166mmx+4megás voodoo1+64mega sdram-mal gyönyörűen futott)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) wednesday


wednesday
őstag

Az új konzolok már érdekelnének. :)
Mondjuk a PC-n való játékot sose hanyagolnám amíg vannak rá jó stratégiák. Az egyik fő irányvonalam játékok terén.

(#11) Vistaboy válasza mephi666 (#9) üzenetére


Vistaboy
veterán

Létezik egy nagy felbontású textúrapakk hozzá állítólag, nem tudom, én is csak akkor játszottam vele, amikor annak idején kijött. :) A videón lehet hogy nem tették fel.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Csak nekem rémlik nagyon vagy tényleg láthattam már azt a videót régebben is?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) makemeunreal válasza Youri (#4) üzenetére


makemeunreal
csendes tag

Hát..ha példának vesszük azt,hogy az Xbox hardverileg 2005. november 22.--->2011.december 29.-ig nemváltozott akkor azért bőven eltekinthető lesz az a 10 év.Várjunk csak,változott..igen,A hűtés,Hálózati téren,HDMI,Belső adattárolás, HMM....egyik miatt se kell azon rágódni h:.Jajj elindul?...Lesz rá elég helyem? Akadni fog?Minimum remélem megy.Jajj vehetek új videó karit mert az enyém már nemtámogatja a Pixel Shader 99.0-át :O
Stb...Ha jelenleg 6 éve van használatban " ugyanaz" a hardver,ésmég lehet hogy kell az Xbox2-re várni 2 évet,azmár 8..és addig bőven kifogja húzni az X360.Lehet vitatkozni(nem veszekedni,csak VITA!)

(#14) WonderCSabo válasza Sirandrish (#12) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem is baromira ismerős volt, főleg az eleje.

(#15) Lenry válasza WonderCSabo (#14) üzenetére


Lenry
félisten

a szamaritánust? igen, valamikor nyáron mutatták be.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) WonderCSabo válasza Lenry (#15) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ja, télleg ott a YTon is a dátum... :) Meg sem néztem, attem az új hírrel jött ki a videó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.