Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szép munka, de a dióhély az durva. :D

(#2) Winner_hun


Winner_hun
félisten

:C

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3) JoeYi


JoeYi
őstag

gratu hozzá. Piszkos anyagiakról lehet tudni? :)

(#4) Majstor válasza JoeYi (#3) üzenetére


Majstor
senior tag

Szép munka GRAT!!! :R

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#5) zolomon17


zolomon17
senior tag

A cikkből nekem pont a legfontosabb nem derült ki: mit használtatok asztallapnak? :F
Amennyire tudom az asztalokban a játéktér a kárpit alatt márvány vagy pala. Ti mit tettetek oda?

Köszi a választ! :R

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#6) nofene


nofene
aktív tag

Zolomon17: a legjobb a pala, mivel rugalmasabb anyag, a legjobb asztalokhoz az olaszországi Genova mellől szállítják a palát.

Kérdés: mekkora az asztal átszámolva? 7-8-9 colos? Milyen posztót raktatok rá? (Itthon is lehet kapni elég jó minőségűeket.)

Egyébként gratu hozzá, remélem élvezni fogod!

(#7) perempe


perempe
addikt

Gratulálok a biliárdasztalhoz! Megkérdezhetem, hogy mennyi anyag van benne, ill. mennyi az anyagár?

Winner_hun valóban nagyon segítőkész, nekem is segített készülő hangfalomhoz.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#8) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Nem semmi! Szép munkát végeztél! :C

(#9) Solten


Solten
addikt

Állat... :C

Saor Alba

(#10) raczger


raczger
őstag

Zolomon17: OSB lap

nofene: Méret: nem col, hanem ft, foot, és 7-es

JoeYi, perempe: a faanyagnak az ára így barátilag mindössze 14k-ba kijött, olyan 2000ft volt a csavarok, a többi festék meg egyéb dolog meg volt itthon, hogy mennyi anyag van benne, azt nem tudom hogy érted, esetleg köbméterbe, vagy hogy?

többieknek meg köszönöm:) igykeztem

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#11) ccsonti


ccsonti
csendes tag

Javaslom valami szakboltban vegyél szennyvízcsőnek való csövet, a megfelelő elemekkel (90 °-os elemek, stb) és akkor minden összegurulhat egy közös rekeszbe, akármibe.
GRAT

A Bit legyen veled!

(#12) perempe válasza raczger (#10) üzenetére


perempe
addikt

Köszönöm a választ. Nekem ennyi info elég.

Kerestem neten billiárdasztalt, és ez a +80K-s kategóriának felel meg. Ezért (kölséghatékony, de minőségi tervezés) még egy gratula.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#13) perempe


perempe
addikt

[link]
Ezt a videót találtam a témában.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#14) Thunderzolee válasza perempe (#13) üzenetére

Hát ez nagyon jó video. :)

Érdekes, itt két darabból van az asztal lapja.
Ezt csak gondolom minőséi asztaloknál lehet kivitelezni.

Sokáig dolgoztam különféle (főként éjszakai) szórakozóhelyeken, eleget szedtem szét billiárdasztalt (takarítás céljából), persze nem egyedül, meg is szakadtam volna.. ehhehh..
Azokon egy bazi nagy márvány lap volt, legalábbis annak tűnt a hátoldal mintázata alapján. Alig bírtuk félretenni, a franc se akar új márványlapot venni..
Am sose értettem mér' ilyen b×zi nehezek ezek az asztalok.. Valahol olvastam egy kékfényes cikkben, h valakinek a hátán kettétörtek egy billiárdasztalt.. hát... :U
Szóval bírom az olyan jókedvű embereket akik táncolnak a billiárdasztalon, sőt letáncolják az asztalról a vásznat... Meg a poharakat is mindíg az asztal szélére kell tenni ugyebár, mert az olyan m×rha jó, mikor le kell sikálni az egész vásznat a folt miatt, másképp úgysem tűnik el, (valahol foltos marad..) :(

Jó cikk lett, ne keseregj, nagyon jó lett.
Aki szeretne ilyen asztalt az az útmutatásod alapján ezek után belevághat. Nekem is volt olyan ismim akinél van otthon rexasztal. Jóvilág, mi? ..ehhehh..

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Grat, nagyon baba lesz. :C :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#16) raczger válasza perempe (#13) üzenetére


raczger
őstag

Igen, ezt én is néztem, magyarul is láttam, de sok új infót nem mondott, viszont van az eaglewoodworking-nek rendes ilyen how to videója, de még nincs befejezve az

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#17) bikeracing


bikeracing
csendes tag

A következő megnyilvánulásod kérlek legyen az emberi normáknak megfelelő. Köszönöm :R

[ Módosította: Foglalt név ]

(#18) tkazmer


tkazmer
addikt

Ezúton is: gratulálok!

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#19) t1


t1
addikt

Tök jó gratula :C :R

(#20) kételkedem


kételkedem
addikt

"Köszönöm mindenkinek aki elolvasta az írásomat, üdvözlettel: raczger"

Szívesen, máskor is! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#21) Shape


Shape
aktív tag

grat hozzá.
szép munka, engem is érdekel a pontos méret és a játéktér anyag.

én is készitettem egy pool asztalt saját használatra, a pontos megnevezését nem tudom de beton+fa keverékű anyagot használtam a játéktérhez.

mod.(látom irtad hoyg OSB lap, az enyém is az:D)

[ Szerkesztve ]

(#22) raczger válasza Shape (#21) üzenetére


raczger
őstag

Amiről te írtál, az ck lap:) cementkötésű fadarálék vagy minek hívják, az osb meg szimplán darált falap.
Ha nem kaptam volna meg így a lapot, akkor valószínű, hogy én is ck lapból csináltam volna.
Hamarosan lemérem, és leírom mekkora, de ha ebből tudod, akkor ez egy 7-es asztal.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#23) Shape válasza raczger (#22) üzenetére


Shape
aktív tag

ezer bocs, igazad van :D
tudom mekkora a 7-es, én 9est csináltam csak a szélesége nem szabvány mert kisebb lapot sikerült venni :D

(#24) raczger válasza Shape (#23) üzenetére


raczger
őstag

Na lemértem, a szélétől a széléig a falakat is beleszámítba 189cmx99cm, de egyébként ezen az oldalon alul oda van írva mik a szabványok méretekbe, az enyém csak kicsit tér el attól.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#25) raczger


raczger
őstag

Na ma megérkeztek a golyók, dákód meg ilyenek (tegnap délután rendeltem, és ma délre kihozták, elég gyors volt), első ütés utána kép: [link]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#26) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

Szép munka :R
Énis ezen töröm a fejem. Az alsó rész kivitelezése nem okozna problémát, de a felső rész(játéktér) már kicsit bonyolultabb :F Gondoltam hogy bútorlapból lesz elkészítve. Szövetet ragasztani kéne vagy szögbelövövel rögziteni? Az oldalakhoz mandínergumit kell rögzitani? Van valami leírásod erről?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#27) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Jó lett, gratulálok!
Stabilnak látszik, a fém szegély külön jól néz ki.
Ám szintező nem kellene a lábába? Hogy ugye egyenesen guruljon a golyó.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.