Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kaszaking


kaszaking
tag

Igazi problémák :D Kár, hogy a helyesírása a legnagyobb probléma

(#2) matej013 válasza kaszaking (#1) üzenetére


matej013
csendes tag

Van még pár vicces bejegyzése. :)

Battlefield Bad Company 2
Tudom,hogy régen írtam de van egy új pc játék.Ez a játék nagyon jó jó a grafikálya ha valaki nem tudja akkor megmondom,hogy a battlefield 3 nak az elődje vagyis a battlefield 3 előt jelent meg szinte ugyan azok a két ország van de más a pályák aki játszot vala az tudja.Ezel a játékal nincsen kifogásom pl.:rosz grafika sokan csalnak meg stb.ilyen szavakat ne is mondjatok én csak példálnak mondtam.igaz,hogymár a battlefield 4 is megjelent de akkor is a battlefield bad company 2a 2. leges legjob játék amit játszotam.Nem azt mondom,hogy ne játszatok vele hanem inkáb ajánlom a játékot minden formára pl.:xbox,ps3,ps2,windows-ra is.Szolval aki megteheti at vegye meg előte itt ezen az oldalon kell regisztrálni http://gepigeny.hu/register.php és van egy ott hogy gépeim és csinálsz egy újgépet és beírod az adatokat a gépedről.

Battlefield 2142
Ez is jó játék én is ki próbáltam.A Halo és a Battlefield 2 keveréke mert lehet sprintelni mint a Battlefield 2-ben és nem lehet benne rombolni a Halo azért mert hasonló fegyverek vannak benne.Szerintem.Kép a Battlefield 2142-ből battlefield 2142 harc

Counter-Strike: Source
A játék jó mindenkinek ajánlok.De a szervereken könyen lehet csalni vagyis némelyiken.Ilyen csalások lehetnek:aim hack,bhop hack,aim cfg stb.Agrafikával nincs kifogásoma karakterekel sincs kifogásom se a fegyverekkel sincs kifogásom.
Ha a más kinézetű fegyvereket,karaktereket,spray-kat vagy főmenüket akkarod meg változtatni akkor menyetek fell a http://gamebanana.com/-ra.Itt minden megtalálsz szinte minden játéknak a skinjei vagy egyéb dolgokat megtalálod.

Payday 2
Ez egy olyan játék ahol ki kell rabolni különböző értékes helyeket pl.:bank ékszer üzlet.Agrafikával semmi baly nincsen olyan mintha mi is benne lennénk a játékba.A játékban csapatban kell múködni.Gépigénye:http://gepigeny.hu/games.php?Képek róla a google oldalon:https://www.google.hu/search?rlz=1C2CHMO_huHU546HU546&q=payday2&psj=1&bav=on.2,or.r_cp.r_qf.&bvm=bv.50768961,d.Yms,pv.xjs.s.en_US.77Xy4hViwko.O&biw=1280&bih=929&um=1&ie=UTF-8&hl=hu&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=cBoOUrGXK5D04QSm8IGADg

Kedvenc Oldalaim
Hát a kedvenc oldalam az elsősorban a www.Gépigény.hu ez egy olyan oldal ahol rendelhetsz pc játékokat regisztrálhatsz az oldalhoz megszeretnéd osztani a géped tipusát vagy pc játékok gépigényét szeretnéd megnézni mielőt megveszed és még meglehet nézi hogy milyen pc játékok fognak kilyöni meg még nyerhetsz különféle ajándékokat.Amásik kedvenc oldalam a www.GameStar.hu jó olodal ez is mert ha magazinyukat megveszed és megnézed akkor megmondják,hogy mikor fog megjelenni és milyen műfalyú lesz és pc ben vagy konzolba fog megjelenni mellékelnek hozá cd-t amiben programok,demó játékok,teljes pc játékok vannak benne és még háterek is vannak benne.A harmadik kedvenc oldalam a www.Pc Guru.hu ez is olyan oldal és egyben magazin aholc cd-t adnak bennne ami programok,demó játékok,teljes pc játékok vannak benne és még háterek is vannak és nem mindig adnak hozá posztereket vagy a év végév Decenberben adnak egy nagy naptárt a következő évre.Hogy mért adnak naptárt a következő érver?És mi értelme van annak?Azért adnak és azért van értel me mert a naptárba be van pirosal vagy más szinel karikázva és mellé írva hogy pc guru és azért írják oda mert akkor jelenik meg a pc guru magazin.Akki Pc Guru rajongo akkar lenni ez a szöveg neki való.!

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#3) kaszaking válasza matej013 (#2) üzenetére


kaszaking
tag

Köszönöm, feldobtad a napomat ezzel :R :R
Meg is látogatom az odalalát

(#4) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Miért olvasol ilyeneket? Elég szomorú hogy valaki ilyeneket ír, de hogy még olvassák is.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) matej013 válasza Klaus Duran (#4) üzenetére


matej013
csendes tag

A gepigeny.hu egyik felhasználója vagyok és a múltkorában bejelölt ez az emberke. Meg is kérdeztem a gépigényes oldalán, hogy milyen szándékkal tette, azóta várom rá a választ. Majd pedig fittyet hányva a kérdésemre, tovább folytatta ömlengését és betette a blogjának a linkjét. Lehet, hogy csak egy troll, nem is veszem komolyan. Szóval csak a véletlen műve volt, hogy belefutottam. Vagy ő futott belém. :)

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#6) nikilauda


nikilauda
senior tag

Nem csak ez a szörnyű.
Volt itt egy blog nemrég. A szerzője rögtön az elején leszögezte, hogy Magyarország legnevesebb egyetemén tanult. Közben alapvető helyesírási hibákat ejtett. Olyanokat, hogy általános iskolában is szégyen lett volna régen.

(#7) kaszaking


kaszaking
tag

Rápillantottam az oldalára. Szinte nincs olyan szó amiben ne lenne hiba. Helyesen csak azok vannak leírva amiket nem ő írt :D
A magyar helyesírás szabályai című könyvet kellett volna megvenni neki és nem a számítógépet.
A legnagyobb gond az, hogy ilyen emberek használják el az oxigént :(

(#8) matej013 válasza kaszaking (#7) üzenetére


matej013
csendes tag

Azért ne legyél vele annyira szigorú, én is amikor az ő korában voltam körülbelül ilyen kaliberű gyerek lehettem. Az évek sokat változtathatnak egy ember személyiségén. :) A különbség csak az, hogy a hülyeségemet akkoriban nem kürtöltem világgá.

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#9) kaszaking válasza matej013 (#8) üzenetére


kaszaking
tag

14 éves kor az azt jelenti, hogy elvégezte a 8 általánost vagy most fogja elvégezni és akkor már illene helyesen írni szerintem. Nem azzal van a gond, hogy a vesszőt meg a pontot rossz helyre teszi, hanem hogy minden szava hibás. A vesszőkkel én sem törődök sokszor. Ha meg világgá kürtöli, hogy ilyen ostoba akkor nyugodtan le lehet szólni :)
De ez csak az én véleményem :)

(#10) Penguin95


Penguin95
senior tag

Most, hogy mindenki látta, nyugodtam megmondhatod, hogy ez a Te blogod, és így akarod reklámozni.

;]

(#11) Klaus Duran válasza Penguin95 (#10) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

És ez szembe sem jutott. :W ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.