Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Azt vártam volna, hogy emelkednek a (fűtésre is alkalmas) split klíma megrendelések, nem csökkennek.

Aki hülye, haljon meg!

(#2) Tikakukac válasza L3zl13 (#1) üzenetére


Tikakukac
titán

Mivel a szerelők nem hajlandóak akárhol vett klímát feltenni, így nem meglepő.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#3) Reggie0 válasza Tikakukac (#2) üzenetére


Reggie0
félisten

Amilyen arakon manapsag szerelik, inkabb felrakja maganak az ember. Csak csoperemezo, csovago es vakuumszivattyu az extra cucc ami esetleg nincs a haztartasban.

[ Szerkesztve ]

(#4) Tikakukac válasza Reggie0 (#3) üzenetére


Tikakukac
titán

Ööö, azt tudod-e, hogy hogyan működik ebben az országban a klímázgatás? Mert szerintem nem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#5) nemlehet válasza Reggie0 (#3) üzenetére


nemlehet
őstag

A garanciának nem feltétele, hogy minősített szerelő rakja fel? Nekem mintha ilyesmit nyekeregtek volna amikor utoljára néztem.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#6) Tikakukac válasza nemlehet (#5) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem csak a gari bukta, a házilag otthon klímát szerelgetünk egy ideje elég necces, mert minden klíma sorszám alapján, eladástól követve van. Jóskabácsi pedig baromi nehezen fogja neked feltölteni az adatbázisba a beszerelésről a doksit :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7) Reggie0 válasza nemlehet (#5) üzenetére


Reggie0
félisten

2-3 szereles arabol mar lehet ujat venni, legalabbis belepo szinten, a meghibasodasi arany pedig nincs 30%.

#4 Tikakukac: Nem a papirral mukodik. Persze az elmeletet ismerem, gyakorlatban meg megrendeled a webshopbol, kihozzak es senkit se erdekel semmi.

[ Szerkesztve ]

(#8) Tikakukac válasza Reggie0 (#7) üzenetére


Tikakukac
titán

Hja, hogy így.

Én mondjuk tudok nem egy esetről amikor nagyon is érdekelte állambácsit, de sok szerencsét, én 50k nettóval rakatok most 2 klímát kompletten. 750k-nál ez nem tétel. A mágikus gari az piszok jól jön amúgy :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9) Reggie0 válasza Tikakukac (#8) üzenetére


Reggie0
félisten

En meg nem lattam garisan meghibasodo klimat se a sajatjaim kozott, se a komplett csaladban. Nem doglenek ezek csak ugy.

Mondjuk altalaban 80-90k brutto a szereles bp-en, nyilvan afa nelkul, stb. lehet meg olcsositani, de ez a jellemzo ar. Ha mondjuk 1 klima lenne 750k es 90k a szereles, akkor beleferne, de az, hogy a klima aranak harmada a szereles mar sokakat elgondolkodtat.
(Mondjuk en is szereltettem mindig, mert 1 meter hosszan atfurni a betont oklomnyi vastag furoszarral szinten nem egy egyszeru dolog.)

[ Szerkesztve ]

(#10) Tikakukac válasza Reggie0 (#9) üzenetére


Tikakukac
titán

En meg nem lattam garisan meghibasodo klimat se a sajatjaim kozott, se a komplett csaladban. Nem doglenek ezek csak ugy.

Én meg qrva sokat. Akkor mit kezdünk a szituval? :DDD

Az biztos amúgy, hogy sokan gondolkoznak a fillérkufircolással, nálunk is felemlegettem, hogy kéne a klíma a pesti pecóba és akkor menne a lichthofba a kültéri, mint a többieknek, erre kiderült, hogy mindegyik illegálban van kint. Indulhat a pucolás :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11) Reggie0 válasza Tikakukac (#10) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat, vagy nagyon mazlista vagyok, vagy feletek sok a juzer/szereloi error :D

(#12) Tikakukac válasza Reggie0 (#11) üzenetére


Tikakukac
titán

Abszolút nem. Hulladék, olcsó klíma meglepő: hulladék is marad felrakás után is :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#13) Reggie0 válasza Tikakukac (#12) üzenetére


Reggie0
félisten

Nekem a legolso klimam egy felsokategorias hulladek: TCL. Igaz 1 db nem statisztika, de 0-24/365 uzemet birja 2 eve.

(#14) L3zl13 válasza Tikakukac (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

És ezt most találták ki a rezsicsökkentés eltörlése hatására? Vagy hogyan magyarázza ez a megrendelések számának csökkenését? :F

Aki hülye, haljon meg!

(#15) Tikakukac válasza L3zl13 (#14) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem, csak most kezdett igazán fosni a nép, hogy erre is rámegy a hatóság :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#16) AxBattler válasza Tikakukac (#10) üzenetére


AxBattler
félisten

menne a lichthofba a kültéri, mint a többieknek, erre kiderült, hogy mindegyik illegálban van kint
Ez kemény. :D
Pedig ott pont nem lennének szem előtt.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#17) Reggie0 válasza AxBattler (#16) üzenetére


Reggie0
félisten

Pedig a sok legkondi meg talan segitene is a peneszesedest csokkenteni, legalabbis nyaron.

(#18) arnyekxxx válasza Reggie0 (#3) üzenetére


arnyekxxx
veterán

a H tarifát meg leszarjuk, elvégre kinek kellene 23,5-ért áram korlátlanul fűtésre mikor lehet 70-ért is venni.

[ Szerkesztve ]

(#19) Tikakukac válasza arnyekxxx (#18) üzenetére


Tikakukac
titán

H tarifa jelenleg: 12 hetes rendelésre kapsz mérőszekrényt, jobb esetben ez valid, rosszabb esetben a srácok még erre mondanak 4-6 hét késést.

Idén aki H-val akar fűteni gatyát kösse fel rendesen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#20) arnyekxxx válasza Tikakukac (#19) üzenetére


arnyekxxx
veterán

H órához valami különleges szekrény kell? Nekem pont olyan dobozba rakta be a villanyász mint a többi órát - legalábbis nem tűnt fel különbség-, haveromnak meg simán betették az 50éves fadobozba a H órát nemrég, volt neki hely és annyi.

De mindegy, ha sokáig is tart én azért nekikezdenék instant, nem azon spórolnék egyszeri ötvenet, hogy a klímát magam szerelem fel illegálba.

(#21) Tikakukac válasza arnyekxxx (#20) üzenetére


Tikakukac
titán

Sima 30x45 szekrény sincs. Semmi sincs:B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22) arnyekxxx válasza Tikakukac (#21) üzenetére


arnyekxxx
veterán

egyre inkább úgy tűnik nem volt rossz ötlet 2 éve megcsináltatni a H-t és megvenni a szigetelőanyagot a házra :)

(#23) Tikakukac válasza arnyekxxx (#22) üzenetére


Tikakukac
titán

Igazándiból ez bármire igaz, ha ma van tőkéd akkor megvehetsz mindent. 2 hét múlva profittal adod el.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24) bozont válasza Tikakukac (#6) üzenetére


bozont
veterán

Amúgy lehet ellenőrizni valahol, hogy az adott klíma bekerült-e ebbe az adatbázisba? Egyáltalán miért fontos ez az állambácsinak? Nem áramot termelek vele. :U A vállalkozótól semmi visszajelzés nem jött, olyannyira hogy a telefont sem hajlandó már felvenni. Pedig a garancia is úgy élne 5 évig, ha ő jön tisztítani. :W

(#25) arnyekxxx válasza bozont (#24) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ha jól tudom a gáz miatt van a szigor és nyilvántartás.

(#26) Tikakukac válasza bozont (#24) üzenetére


Tikakukac
titán

2 iskola van: a polgárok agyban felnőnek odáig, hogy felelősségteljesen cselekednek. Ilyen helyeken meglepően vad dolgokat is lehet szabadon csinálni, hiszen mindenki érti, hogy mondjuk miért parás környezetbe rotyogtatni a klímagázokat.

Nyilván itthon ez totálisan elképzelhetetlen, nekem a szomszéd is megmondta, hogy mit számít, ha a kocsi olaját a földre engedi, nem nagy ügy. Ugyanígy a bálás ruha égetése stb.

Na ezért van kötelező bejelentés. Az áram még szebb, na ott még mi lenne ha nem lenne megfogva a dolog ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#27) arnyekxxx válasza Tikakukac (#26) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Egy halom kommentet meg lehetne spórolni ha lenne "tetszik" gomb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.